این گوشی از سه پایه است که در واقع بسیار مفید برای ارتباط با دوستان و خانواده

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

من هرگز فکر نمی کردم که من این را می گویم اما من واقعا فکر می کنم شما باید در نظر خرید یک سه پایه و یک کوه برای گوشی های هوشمند خود را. گاه! من shuddered فقط نوشتن که. چرا که قبل از این به نظر من وجود چنین دستگاه هایی با cringiest مدرن و جا رختی از یک جا رختی: vlogging. (که ترکیبی از "تصویری" + "وبلاگ نویسی" است که خود ترکیبی از "وب" و "لاگ." ساخته شده است که من دچار بیش از حد!) اما ما که در آن ما در حال زندگی در سایه COVID-19 زمانی که استرس بودن به زور جدا شده از دوستان و خانواده به نفع سلامت عمومی می تواند احساس خوب, کاملا دلخراش. آیا آن را نمی تواند به خوبی به هم دست به گریبان با پوچی متعادل گوشی خود را در برابر هر حق و زاویه دار در سطح خانه خود را در تلاش برای در تماس ماندن با گفته دوستان و خانواده ؟ من نفرت را به آن می گویند اما یک سه پایه و یک کوه...واقعا کمک می کند.

این Bon Appétit تست آشپزخانه پخت و پز در خانه

در انصاف و من حتی نمی خرید تجهیزات من شده است با استفاده از—مردمی خوب در ویدئو ما تیم حمل آنها به همراه برخی دیگر خود نوارچسب زدن تجهیزات به ما به طوری که ما می تواند همچنان به میل لنگ که #محتوا در حالی که در قرنطینه. من اعتراف که من نورد چشمان من وقتی که من کشیده و آنها را در خارج از جعبه. اما من خدای من من نمی دانم که چگونه من می خواهم که بدست طریق چهار هفته اخیر بدون این مسخره تدبیر. این اجازه می دهد تا من به من تلفن در مقابله به طوری که من می توانید همراه با دوستان به ترتیب پدر و مادر من در ارتفاع میز پس از آن می توانید مانند ما همه نشستن و لذت بردن از یک نوشیدنی با هم قادر به حرکت آزادانه را از اتاق به اتاق در یک چت تصویری بدون نیاز به آزمایش با هر طاقچه ها و قفسه در خانه من. و در این عجیب و غریب و نامشخص زمانکه خبر بزرگ!

شما ممکن است فکر کردن به خودتان هی این مرد گفت: او حتی نمی خرید این چیزها! چگونه می تواند من واقعا اعتماد این تایید شده?! که به اندازه کافی منصفانه! اما شما می دانید آنچه که من انجام دهید ؟ من آنها را برای پدر و مادر من! چرا که آنها کار می کنند. و چون آنها به ارزش آن است. و چون من عاشق پدر و مادرم. و از آنجا که مادر من FaceTime ویدئوگرافی به من دادن و سرگیجه tbqh. آیا با این اطلاعات چه می خواهد.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب