در این تابستان این است که ما چگونه سالاد

به عنوان آب و هوا قطره و به روز دیگر تنها چیزی که من می خواهم به خوردن تازه هستند تابستانی سالاد. ترد و سبزی د

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

به عنوان آب و هوا قطره و به روز دیگر تنها چیزی که من می خواهم به خوردن تازه هستند تابستانی سالاد. ترد و سبزی در پرتاب ترش پانسمان تابستان مرهم من ارزو — طراوت رهایی از گرما. اما سالاد می تواند به سرعت خسته کننده و خوردن همان چند بارها و بارها خسته کننده می شود. آن زمان برای یک تغییر است.

در این تابستان ما در حال تعویض تا ما سالاد معمول. ما در حال جایگزینی مطلوب مرده سالاد با پررنگ دستور العمل های جدید و بازی در حال تغییر تکنیک های. ما در حال تبدیل کلاسیک سرکه بریزید نسبت بر سر آن به دنبال pantries ما برای الهام و هک ما حتی پختن ما سالاد. ما در حال شکستن تمام قوانین به نام طعم و ما می خواهیم شما به ما بپیوندید. این هفت راه ما "سالاد" در این تابستان.

ما با استفاده از کاهو برای عطر و طعم نه فقط بحران.

یکی از ساده ترین راه ما در حال اضافه کردن عطر و طعم و هیجان به ما سالاد است با فرار از یک توجه داشته باشید سبزی و صعود سالاد مخلوط جسورانه تبادل نظر می آمیزد. چرا ؟ در خانه, سالاد مخلوط ساخته شده با تلخ سبزی و گیاهان اضافه کردن عطر و طعم و نه فقط بحران. به روز شده ما را در بهار کلاسیک مخلوط (همه جا ساخته و سالاد مخلوط) با استفاده از ترکیبی از بلژیک endives, radicchio و جعفری و ریحان و اسفناج و منداب می کنیم و با عطف به آن تمام تابستان طولانی است.

دستور العمل: خانه بهار مخلوط

ما دو برابر سرکه برای punchier سرکه بریزید.

سالاد بزرگ, جسورانه, سرکه بریزید به منظور درخشش — اما سنتی سرکه بریزید (نسبت با سه بخش نفت به یک قسمت سرکه) کسل کننده است و خاموش. را حل کند ؟ خندق 3:1 نسبت به یک نسبت 1:1 با قطعات برابر روغن و سرکه. افزایش اسید باعث می شود سرکه بریزید روشن تر ومزه و بی نهایت بهتر است. در این تابستان ما با استفاده از این فرمول به خارج از کاف پانسمان با مواد تشکیل دهنده ما در دست داریم.

دستور العمل: جدید همه منظوره سرکه بریزید

ما در حال پختن ما سالاد. (بله واقعا!)

در این تابستان ما در حال فراموش کردن همه چیز را به ما گفته شده است در مورد نگه داشتن ما سالاد سرد است. ما در حال پرتاب آنها را تحت جوجه های گوشتی. چرا ؟ چرا که نه تنها می توانید سالاد تحمل کمی از گرما اما آنها در واقع می تواند بهتر به دلیل آن است. بله این به این معنی پرتاب آنها را در کوره — اما این بدان معنی تبدیل کردن شماره گیری خود را در جوجه های گوشتی ،

به آرامی پختن سبزی می دهد و آنها را عمیق دودی طعم و کاهو wilts در خوشمزه ترین راه است. برای اثبات این ما کبابی کلاسیک گوه سالاد. برگ خارج از یخ نرم شده در حالی که در داخل کشور ماند و ترد ایجاد مقاومت در مقابل بافت.

دستور غذا: کبابی گوه سالاد

ما در حال معامله در croutons برای پودرهای سوخاری.

حرکت بیش از croutons: پودرهای سوخاری چگونه ما در حال اضافه کردن بحران به ما سالاد. بر خلاف سنگین crouton تخته سنگ پودرهای چسبیده بر روی هر برگ بنابراین شما می توانید مقدار مناسب از بحران در هر نیش (و آنها نمی افتد پایین کاسه). آن را مانند نان برای خود سالاد سبزی!

جدید و بهبود یافته ما دستور سالاد سزار نشان می دهد که فقط با فرار از croutons برای خوش طعم سیر و کره پودرهای سوخاری. این سزار شما می دانید و عشق تنها ترد از طریق و از طریق.

دستور غذا: سالاد سزار, سیر, کره, پودرهای سوخاری,

ما معدن سالاد گنج از شربت خانه.

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد, سالاد, ما اغلب تصویر فضل از سبزیجات تازه که برو از یخچال به صفحه. اما در این تابستان ما در حال نزدیک شدن چیز کمی متفاوت است. مطمئن, ما هنوز در حال ساخت سالاد با اوج فصل تولید, اما ما همچنین عطف به ما pantries بیشتر. ما یاد گرفته ایم که شما حتی نمی نیاز کاهو: شربت خانه گنجینه مانند کنسرو سبزیجات نخود و فلفل قرمز بو داده می تواند طراوت سالادحتی زمانی که خود را crisper کشو خالی است.

دستور العمل: چهار-می توانید آشپزخانه سالاد

ما در حال دادن, از خود راضی سبزیجات احترام سزاوار آنها است.

ما تمایل به کم تلاش بالا-پاداش سالاد که تمرکز بر روی فقط یکی از مواد تشکیل دهنده اصلی. مناسب با ادویه ها و تکنیک شما می توانید تبدیل هر نوع میوه یا سبزی را به یک بازی هیجان انگیز ومزه سالاد. تصور کنید که برش اوج تابستان گوجه فرنگی پرتاب در یک punchy سرکه بریزید. یا خیار آبدار است که به آرامی شکست و باران در cracked فلفل سیاه. این سالاد ثابت کند واقعا بزرگ سالاد را ندارد به پیچیده است.

دستور غذا: نمک و فلفل شکست سالاد خیار

ما در حال ساخت سالاد که در واقع آخرین در تمام طول هفته.

در این تابستان ما در حال گرفتن یک شروع در ما و سالاد و شاخص های آنها را در پیشبرد. ما در حال ساخت بزرگ دسته در روز یکشنبه جای خود غلت بزنید و آنها را در پانسمان و بسته بندی آنها را برای هفته پیش رو. این صدا ممکن است مانند یک دستور برای خیس, سالاد, اما نگران نباشید! با استفاده از مواد مناسب شما می توانید سالاد را که باقی می ماند ترد و تازه برای چند روز. ظریف سالاد مانند bibb و اسفناج را به سرعت پژمردگی پس از لباس پوشیدن اما hardier سبز مانند کلم و کلم پیچ ماندن ترد و تازه برای چند روز.

دستور العمل: ترد کلم سالاد کلم با Farro, Pecorino و تاریخ

در حال حاضر از آن نوبت خود را به ما بگویید که چگونه شما در حال درست کردن سالاد تابستان امسال ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب