این همه کاره مخلوط کن می سازد تابستان پخت و پز به عنوان ساده به عنوان با فشار یک دکمه— و آن را در فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آن است که

توسط DASTESALAMATT در 27 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن است که تنها من و یا هر کس دیگری نیز انجام اکثر تابستانی خود را در پخت و پز در یک مخلوط کن? از طراوت مخلوط نور تازه و سوپ به نرخهای پایین و salsas به لب smackingly خوب margaritas خوب مخلوط کن واقعا MVP ترین آشپزخانه در تابستان (و فراتر از آن!). اگر شما به دنبال برای ارتقاء به یک قوی تر ماشین مخصوص مخلوط کردن, اضافه کردن یک نام تجاری جدید به زرادخانه خود را یا از بین بردن پدر برای روز پدر, شما در شانس هستید: NutriBullet در حال حاضر میزبانی صفحات ویژه فروش از 20 دلار تا 100 دلار (یا بیشتر!), و که شامل متنوع ترین گزینه NutriBullet ماشین مخصوص مخلوط کردن دسته کوچک موسیقی جاز. به اندازه کامل بلندر همراه با 64-اونس است. پارچ و همچنین دو شخصی 24-اونس است. و 32 اونس است. ترکیب فنجان دادن به شما انعطاف پذیری را به شلاق تا بزرگ-دسته ای سوپ مخلوط غنی از مواد مغذی, استخراج, سس و بیشتر در عرض چند دقیقه. معمولا در قیمت 140 دلار شما می توانید آن گیر برای $120 با استفاده از کد DAD20 در طول پرداخت.

پس از این ظروف شده توسط همان از 1200 وات موتور آن را مانند گرفتن دو بلندر در یک. شما نمی خواهد نیاز به انتخاب بین اندازه کامل با سرعت بالا مخلوط کن (که برخی از هزینه خوبی به صدها نفر!) و یا به راحتی از یک شخصی, ماشین مخصوص مخلوط کردن. ظروف با استفاده از NutriBullet را پیچ و تاب-در استخراج تیغه که می ساییدن آجیل به در خانه شیر مهره و ترکیب بهتر-برای-شما کوکتل از میوه های یخ زده.

به علاوه آن را فوق العاده آسان برای استفاده. با توجه به دستور العمل و یا بافت مورد نظر, شما می توانید انتخاب پالس پایین, متوسط و یا بالا تنظیمات و یا با استفاده از گزینه استخراج به صورت فیبری یا سختی مواد. برای رفتن به درب اجازه دهید شما را به نوشیدنی خود را بر روی بروید و از آنجا کوچکتر 24-در هر اونس به کار گرفته شده در جام حذفی یک مخروطی پایین آن را به راحتی در یک ماشین نگهدارنده فنجان.

اگر شما یک ماشین مخصوص مخلوط کردن بر روی هدیه خود را و یا لیست خواسته های آن زمان بسیار خوبی برای گرفتن یک معامله قبل از آن رفته است. پس از همه, تابستان, پخت و پز نمی تواند هیچ ساده تر از فشار یک دکمه!

خرید: NutriBullet ماشین مخصوص مخلوط کردن دسته کوچک موسیقی جاز 120 دلار (به طور معمول $140)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن