"در این سال آن را واقعا متفاوت است." در جشن رمضان با درایو توسط پدربزرگ و مادر بزرگ بازديد ایوان آف رها و تعداد زیادی از کیک

نام: Amanda ساب محل سکونت: Dearborn, MIچگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 3. آماند

توسط DASTESALAMATT در 28 اردیبهشت 1399

نام: Amanda ساب
محل سکونت: Dearborn, MI
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 3. آماندا; شوهرش, حسین; و 2.5-سال-کودک نو پا قدیمی, هانا.
Avoidances: به عنوان تمرین مسلمانان ساب خانواده نمی خوردن گوشت خوک یا الکل می نوشند.

"این ماه را نگاه متفاوت برای ما. هیچ خانواده iftars بدون نماز هیچ اواخر شب گردهمایی" آماندا ساب نوشت: در شروع ماه رمضان در آوریل 23, آرزوی او Instagram followers "یک برکت و سالم و انعکاسی در ماه است." در پیام او آماندا دستگیر عدم اطمینان از جشن مقدس ترین ماه در اسلام مشخص شده توسط روزانه روزه و جشن و گردهمایی های اجتماعی در جهانی همه گیر.

آماندا به صورت پشت غذایی محبوب در وبلاگ @AmandasPlate. او همچنین سابق 2015 MasterChef شرکت کننده یک رهبر مدنی در دیترویت جامعه که کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک پیدا کردن جای پای خود و سابق صاحب نانوایی (کسی که دوست دارد برای به اشتراک گذاشتن). او همچنین شروع به خود سری رویداد دعوت از غریبه بیش از برای شام به شکستن نان با هم — آن را به نام "شام خود را با مسلمان همسایه." او این نوع از شخص شما می خواهید به کشورهای همسایه اگر به اندازه کافی خوش شانس به معروف رول دارچین به تنهایی.

همانطور که ما در نزدیکی عید فطر جشن on May 23, ما با صحبت آماندا در مورد همه جدید (و معنی دار) راه های خانواده اش جشن رمضان امسال خود از جمله سه ساعته محله خوب پخته تحویل مسیر مجازی iftars و تلخ و شیرین خودرو رژه می روند.

آنچه را که از چند ماه گذشته باید نگاه خود را به خانواده ؟
من استفاده می شود به خود و کار, کره, خرس, فروشگاه, یک نانوایی محلی و در واقع تصمیم به آن را قبل از COVID-19. آن را تقریبا اتفاقی در راه است. من صرف تمام زمان من وجود دارد (به عنوان من باید!), اما آن را با قرار دادن فشار بر من و خانواده ام. از آن زمان به من منتقل به نقش جدید کمک به صاحبان کسب و کار دیگر در شهر دیترویت سازماندهی رویدادهای شبکه و سخنران سری (all آنلاین در حال حاضر). من دوست دارم برای ایجاد, اما من واقعا می خواستم به یک بزرگتر تاثیر است.

در حال حاضر که من در خانه تمام وقت من خیلی بیشتر پخت و پز بیش از حد! من کامل در صبحانه, ناهار, شام و دسر (چرا که آنچه که من می خواهم به انجام این کار). اما با توجه به در حال حاضر است که آن را در ماه رمضان و, من و همسرم در حال روزه به جای ما صبحانه برای ما و دختر ما را به او بدهید باقی مانده برای ناهار و پس از آن من پخت و پز بعد از آنجا که ما در حال غذا خوردن بعد. آن مقدار زیادی از پخت و پز. در حال حاضر ما در حال بدیهی است که از دست رفته جمع آوری جزء ماه مبارک رمضان بیش از حد. به طور معمول, ما می خواهم به گرفتن همراه با خانواده گسترده ما, من مامان و خواهر, خواهر و دوستان و هر کس دیگری است.

به من بگویید بیشتر در مورد چگونه شما به طور معمول را جشن می گیرند و چه متفاوت در این سال در ماه رمضان.
سال گذشته ما تمام شب آنجا بود و این در ماه رمضان هنگام سحر باعث, جشنواره, در اینجا در Dearborn, MI (هنگام سحر باعث شده است ما صبح زود قبل از طلوع صبحانه). ما می خواهم به طور معمول تا اواخر واقعا جمع آوری با تمام دوستان و خانواده. در این سال آن را واقعا متفاوت — فقط من و همسرم شکستن سریع با هم. من خیلی خوشحالم که من او را به خاطر من می دانم که بسیاری از افرادی که به معنای واقعی کلمه خود را. ما شده ایم پخش زنده و ویدیو کنفرانس. مردم منتقل کرده اند به انجام همه از ماه مبارک رمضان فعالیت های آنلاین خیلی ممنون میشم که.

چه هانا ساخت از همه از این ؟
ما پدر هانا است 2-and-a-half بنابراین در حال حاضر او فکر می کند هر دقیقه است و زمان پخش. ما همه فقط هزینه هر دقیقه با هم, است که مانند یک برکت و رحمت. هانا من است, پخت یاور; او را دوست دارد به در آشپزخانه بود. او مى تواند یک دستور العمل نوعی کیک کوچک از حافظه است. او به من کمک می کند, پخت و سپس به من تحویل به خانواده و دوستان به طوری که آنها می توانید لذت بردن از برخی از رفتار ما شده ایم ساخت. همسایگان ما که در حال بزرگ نانوا نیز شده اند تا سخاوتمندانه به ما آوردن ما رفتار بیش از حد.

چه شده است یک چیز شما پخته ترین دوران قرنطینه?
قطعا خمیر ترش. وجود این اضطراب در آغاز جهان چه بود رفتن به شبیه پس من خواهم مرد من بهتر دوباره من شروع به استفاده از به جای مخمر. در ابتدا من آنها را در نرخ از دو قرص در هر هفته (ما می خواهم به اشتراک بگذارید!). وجود دارد مقدار زیادی از های در این راه است.

شما چه بوده است غذا خوردن در طول چند هفته گذشته?
قبل از سپیده دم ما شده است داشتن تعداد زیادی از شبانه جو چرا که آنها خیلی سریع و آسان و واقعا شما را پر کنید تا قبل از اینکه شما باید سریع برای روز. ما نیز انجام شده است اسموتی کاسه یا آووکادو نان تست با guacamole. یا شاید من سرخ کنید تا نرم و یا جوش یک تخم مرغ قرار داده و آن را در بالا — که چگونه آن را معمولا می رود. من شده است با نگه داشتن آن ساده برای شام. من ساخت من بادام مرغ مقدار زیادی. آن را تقلیدی از یک رستوران محلی هنگامی که ما استفاده می شود برای زندگی در سیاتل. آن را به ما یادآوری از خانه. من فکر می کنم من آن را مانند چهار بار در این ماه مبارک رمضان. من تنها قادر به مغازه هر دو هفته پس من در تلاش برای نگه داشتن وعده های غذایی ما ساده است.

اجازه دهید بحث بیشتر در مورد آن. چگونه شما را مجبور به تغییر استراتژی خرید خود را? آنچه در مورد وعده غذایی برنامه ریزی شده است ؟
قبل از COVID اتفاق افتاده است, فروشگاه مواد غذایی, بازار کشاورزان, و, شرق, بازار من, مکان های مورد علاقه بر روی زمین به دستور الهام بخش است. اما در حال حاضر من تا به حال به یاد بگیرند که به فروشگاه برای دو هفته در یک زمان بنابراین ما در حال غذا خوردن متفاوت است که طبیعی است. من طرح منوی ما برای دو هفته از جمله صبحانه و تنقلات و سپس من آن را در یک لیست کارشناسی ارشد از تمام موارد مورد نیاز برای هر دستور غذا. سپس من چک یخچال فریزر و شربت خانه و عبور از چیزهایی که من در حال حاضر. سپس من به فروشگاه بروید و آن را مانند یک ساعت دو فرایند است. من به خانه, پاک کردن همه چیز و سعی کنید برای حفظ من میوه ها و سبزیجات را به آنها دو هفته گذشته. در پایان این دو هفته ما در حال غذا خوردن بسیار کمتر سبزی های برگ دار!

چه چیز دیگری متفاوت است در مورد راه شما در حال جشن این سال ؟
ماه رمضان است که یک معامله بزرگ; شما در حال دعوت از مردم و بیش از آنها دعوت شما. که بخش بزرگی از آن از لحاظ فرهنگی برای ما است. من می دانستم که ما برای رفتن به گم شده است و من می خواستم به گسترش برخی از تشویق بنابراین هانا و حسین به من کمک کرد بسته تا این ایوان مراقبت های بسته با کمی رفتار میکند. ما رفت و در سه ساعته تحویل مسیر به مردم ما عشق و قرار دادن رفتار خود به ایوان. این فقط یک راه برای ما به استقبال ماه در راه های مختلف اما هنوز هم احساس می کنم جشن. مردم واقعا شگفت زده و خوشحال است.

چه برنامه هایی برای عید?
ما هنوز در حال رفتن به لباس! به طور معمول ما می توانید جدید عید لباس و رفتن به مسجد و همه تا لباس پوشیدن. بنابراین ما در حال رفتن به از همسایگان ما برای گرفتن یک عکس از ما از دور به طوری که ما هنوز هم می تواند ما عید سال 2020 حافظه با یک عکس خانوادگی. ما احتمالا بیشتر درمان, جعبه, بیش از حد. من فکر می کنم من قصد دارم برای انجام یک کوکی جعبه به رها کردن به خانواده و دوستان ما. ما یک درایو-با رژه از پدربزرگ و مادربزرگ' خانه (که در آن ما می خواهم به طور معمول از خوردن شام) و آنها ایستاده بودند خارج گريه; آن شیرین ترین چیز است. ما احتمالا فراموش که در عید بیش از حد فقط به جشن می گیرند. هانا را دریافت ارائه خواهد شد و من باید بزرگترین فنجان قهوه که صبح — تا کنون. من خیلی هیجان زده است.

و چه خواهد شد شما را برای صرف شام ؟
برای عید, شام, من خانواده معمولا می رود چرا که آن را یک روز جشن. ما احتمالا حمل کردن از یکی از رستوران های مورد علاقه. قطعا وجود دارد برای رفتن به یک فرآیند رای گیری تا ما را به ببینید که چه کسی می خواهد گیاهی یا مرغ یا پیتزا. من باید به مشورت با خانواده.

با تشکر برای صحبت کردن آماندا! اتمام آماندا وبلاگ, Amanda صفحه که در آن او سهام تمام دستور العمل های هر دو شیرین و خوش طعم.

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما را در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. چگونه می توانم به شما در غلبه بر چالش ها برای تغذیه خود را ؟ اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب