صاعقه 4: همان سرعت به عنوان رعد 3 اما قابلیت های بیشتری در دسترس

اینتل منتشر شد مشخصات کامل برای صاعقه 4, جانشین صاعقه 3 که برای اولین بار اعلام کرد در اوایل این سال اس

توسط DASTESALAMATT در 20 تیر 1399

اینتل منتشر شد مشخصات کامل برای صاعقه 4, جانشین صاعقه 3 که برای اولین بار اعلام کرد در اوایل این سال است. همانطور که قبلا صاعقه 4 را ارائه نمی دهد, افزایش سرعت بیش از صاعقه 3-آن را هنوز هم نشان دهنده مهم برای ارتقاء مییابد.

اینتل حداقل مشخصات سیستم برای صاعقه 4 در یکشنبه, جولای 8, توضیح است که آن را از ویژگی های USB4 انطباق در علاوه بر این به قابلیت گسترش.' قابل توجه تغییرات معرفی شده توسط رعد 4 شامل دو داده و تصویری حداقل در مقایسه با رعد 3 و نیاز به حداقل پشتیبانی از دو 4K صفحه نمایش و یا یک نمایش 8K.

و همچنین رعد 4 ارائه خواهد شد کامل 40Gb/s سرعت رعد 3 با کابل به 2 متر (6.5 فوت) طول دارد. در حالی که رعد 3 دارای حداقل پشتیبانی از 16Gb/s برای PCIe برای اتصال تاندربولت 4 را افزایش دهند این 32Gb/s. وقتی که می آید به USB4 (که با استفاده از همان USB-C connector) سرعت بالا در 20Gb/s با 7.5 W قدرت تحویل و پشتیبانی برای یک 4K صفحه نمایش.

فراتر از آن صاعقه 4 نیاز به Intel VT-d DMA حفاظت و پشتیبانی از لوازم جانبی مانند اسکله که چهار پورت رعد. دیگر حداقل مورد نیاز که شامل صاعقه 4 اسکله باید از خواب بیدار کامپیوتر از خواب و نوت بوک نیاز به کمتر از 100W قدرت باید شامل حداقل یک صاعقه 4 پورت برای شارژ.

هر چند روشن است در این نقطه است که صاعقه 4 ارائه نمی سرعت سریع تر از صاعقه 3 آن است که در نهایت ارتقاء در طول زمان مشخصات ارائه دو حداقل در برخی از موارد است. به عنوان انتظار می رود اینتل می گوید این است که همکاری نزدیک با تولید کنندگان در صاعقه 4 گواهینامه استاندارد.

صحبت کردن در مورد این است که ذخیره سازی شرکت Kensington معاونت بن Thacker که گفت:

ما انتظار داریم صاعقه 4 محصولات خود را به عنوان یک نقطه عطف برای سازندگان لوازم جانبی است که بستگی به رایانه های شخصی و مکینتاش برای ارائه یک صنعت پیشرو, مجموعه, محصول قابلیت به صورت مداوم تجربه کاربر. پیشرفت در صاعقه 4 کمک خواهد کرد کنزینگتون دوباره تعریف فضای مدرن از آینده است.

مصرف کنندگان را از مزایای جدید حداقل مشخصات از جمله آینده ورود سریع تر صاعقه 4 درایوهای تضمین حمایت خارجی 4K مانیتور و قابلیت شارژ باریک نوت بوک از حداقل یکی از 4 پورت تاندربولت. این نیز تجاوز است که از USB4 تنظیمات که با استفاده از همان پورت به عنوان رعد 3 و 4.

در نهایت مصرف کنندگان می توانید انتظار برای دیدن صاعقه 4 دستگاه شروع به ورود بعد از این سال زمانی که اینتل باعث می شود آن کنترل در دسترس برای لوازم جانبی و تولید کنندگان کامپیوتر. معلوم نیست چه بسیاری از این محصولات ما می توانید انتظار برای دیدن قبل از سال 2021 ،tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب