Um, آیا شما می دانید شما می توانید نور و روح Pavlova در آرام پز?

اگر شما فقط با استفاده از آرام پز و برای فلفل قرمز, دلچسب, سوپ و گوشتی برق و سپس شما واقعا از دست رفته. من را

توسط DASTESALAMATT در 16 اردیبهشت 1399

اگر شما فقط با استفاده از آرام پز و برای فلفل قرمز, دلچسب, سوپ و گوشتی برق و سپس شما واقعا از دست رفته. من را دریافت نمی اشتباه — کسانی که همه چیز عالی هست ولی در کل آرام پز جهان خارج وجود دارد در حال انتظار برای شما را به کشف و که شامل دسر. در سال 2017 ما کشف مارتا استوارت درخشان آرام پز کیک پنیر و این هفته ما آموخته شده در مورد آرام پز pavlova. بله کسانی که روح دسر است که معمولا شامل یک سریع پخت در فر — معلوم می شود که شما می توانید آنها را در آرام پز بیش از حد.

دستور غذا برای یک اجاق گاز کند pavlova ارسال شده در Facebook صفحه اختصاص داده شده برای اجاق گاز آهسته (هیچ جای تعجب وجود دارد) و همه آرام پز متعصب هستند gobbling آن است.

لیست مواد تشکیل دهنده کوتاه است: سفیده تخم مرغ و شکر و سرکه (ما در حال حدس زدن مقطر و سرکه سفید) و cornflour. شما شروع به ضرب و شتم سفیده تخم مرغ را در یک مخلوط کن ایستاده تا زمانی که آنها به صورت نرم قله و پس از آن شما به تدریج اضافه کردن شکر تا آن را حل. هنگامی که آن را انجام می شود, شما در برابر ذرت و سرکه.

در حال حاضر از آن زمان برای سحر و جادو قسمت: پس از پوشش و لیز کننده خود را آرام پز شما فقط تخلیه مواد ترکیبی راست! باید آن را کمی کمتر از دو ساعت برای تکمیل. بالا با انواع توت ها, میوه, شکلات, هر آنچه شما می خواهید. چه آسان است ؟

یک زن و شوهر از نظر در Instagram نگران بودند که خود را pavlova خواهد شکست زمانی که آن زمان به آن را از پخت و پز آهسته تر اما این است که چه کاغذ برای: فقط بلند کردن آن را!

آنچه که من در مورد این آرام پز دسر خاص در این است که من به طور معمول فکر می کنم آرام پز مواد غذایی به عنوان یک کمی سنگین تر و یا متراکم تر — کیک پنیر شکلات, کیک پودینگ و رول دارچین. اما pavlova است تا نور و ترد! این باعث می شود شما تعجب می کنم چه پنهان دیگر همه چیز آرام پز قادر است. من حدس می زنم ما فقط باید برای پیدا کردن!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب