درک 2 نوع منحنی رشد برای رشد سریع تر

وقتی کسی آخرین صحبت شما در مورد لگاریتمی و نمایی منحنی رشد شما احتمالا تا به حال فلش بک به آن کلاس ریاضی شما ر

توسط DASTESALAMATT در 3 اردیبهشت 1399

وقتی کسی آخرین صحبت شما در مورد لگاریتمی و نمایی منحنی رشد شما احتمالا تا به حال فلش بک به آن کلاس ریاضی شما را در مدرسه بالا گرفت. آیا کسانی هستند, خوب یا بد, خاطرات برای شما مهم نیست چرا که ما در حال صحبت کردن در مورد محاسبات ریاضی امروز.

امروز منحنی رشد ما در حال صحبت کردن در مورد همه چیز را با خود توسعه و رشد است.

آیا این 2 نوع منحنی رشد?

دو نوع منحنی رشد است که متداول ترین آنها لگاریتمی منحنی رشد و رشد نمایی منحنی. اساسا آنها مخالف یکدیگر است.

من شروع به توضیح و نمایی منحنی رشد است که به عنوان یکی از مردم به طور معمول بیشتر آشنا هستند.

نمایی منحنی رشد

نمایی منحنی رشد است که در آن شیب منحنی می شود بیشتر و بیشتر به شما به عنوان حرکت در امتداد آن است.[1] بهترین راه برای تصور یک منحنی نمایی, اگر شما نمی دانید که آنچه در آن مانند به نظر می رسد به فکر کردن در مورد یک سرمایه گذاری نمونه کارها.

در طول زمان سرمایه گذاری خود را در ارزش رشد می کنند و با توجه به بهره مرکب, سال پس از سال شما در حال ساخت پول بیشتری از شما ساخته شده سال قبل است. برای مثال می گویند شما سرمایه گذاری 100 دلار و 10 ٪ بازگشت. در پایان از شما می خواهم که $110. در حال حاضر در سال آینده می گویند شما دوباره بازگشت 10 ٪ اما در حال حاضر شما باید $110 در حساب. این بدان معنی است که شما به دست آورده $11 در این سال 1 دلار بیشتر از سال قبل است. با گذشت زمان این فاصله بین سال بزرگتر و بزرگتر میشود و شیب منحنی تندتر و تندتر می شود!

در حال حاضر اجازه دهید بحث کمی در مورد لگاریتمی رشد منحنی.

منحنی رشد لگاریتمی

یک لگاریتمی منحنی رشد است که اساسا مخالف نمایی منحنی رشد. در یک لگاریتمی رشد منحنی منحنی از خط شروع به بالا رفتن بسیار stteply و سپس در طول زمان شیب خط به طور مستمر کاهش می یابد تا زمانی که آن را می شود در اصل ،

تبلیغات

سعی کنید به این تصویر مثل شما بودند شروع 100m با حداکثر سرعت دویدن مسابقه. اگر شما آغاز شده از یک وقفه و سپس در زمان خاموش با ضرب گلوله به سرعت خود را به سرعت در حال افزایش برای اولین بار چند ثانیه. اما به شما به عنوان نزدیک 30-50 متر علامت گذاری به عنوان شما خواهد بود در حال اجرا بسیار سریع پس از آن می شود سخت تر به اجرا و حتی سریع تر, اما شما هنوز هم می تواند اگر شما سعی. در حال حاضر زمانی که شما رسیدن به 80m خوانده شده را علامت شما احتمالا در حال اجرا در فقط در مورد حداکثر سرعت برای شما مهم نیست چقدر سخت شما ty هر گونه افزایش در سرعت خود را از اینجا به حداقل خواهد رسید.

وجود دارد دو نمونه از انواع منحنی که ما صحبت کردن در مورد نظر شخصی توسعه و رشد امروز است.[2] اجازه دهید ما تغییر بحث امروز بیش از چگونه این اطلاعات می تواند کمک به شما حرکت رو به جلو!

چگونه درک منحنی رشد منافع خود را توسعه

آنها همیشه می گویند که دانش قدرت است. من معتقدم که این تا حدودی درست است. من بسیار ترجیح می دهند به فکر می کنم از دانش به عنوان قدرت بالقوه. شما می توانید از تمام دانش در جهان اما اگر شما نمی دانید که چگونه و یا موفق به اعمال می شود که دانش پس چه خوب است آن را به شما ؟

بنابراین اجازه دهید به بررسی چگونگی درک هر نوع منحنی رشد می تواند به نفع شما به شما به عنوان سفر از طریق شخصی خود را رشد و توسعه سفر است.

درک نمایی منحنی رشد

به عنوان مورد بحث ما رشد نمایی منحنی هستند آنهایی که شیب منحنی را افزایش می دهد در حال steepening رای دادن. ما اعمال می شود به عنوان مثال در یک نمونه کارها سرمایه گذاری در اینجا.

این است که بسیار قابل استفاده به رشد خود را در سفر خود را به عنوان به خوبی.

شما تا کنون متوجه شده است که به عنوان شما به طور مداوم تمرین مهارت های خاص شما بهتر و بهتر در انجام آنها ؟ البته شما باید. که بسیار رایج دانش; به عنوان شما عمل چیزی شما بهتر است و بهتر از آن.

برخی از مهارت ها را متحمل خواهد شد رشد نمایی و یا منجر به رشد نمایی در مناطق خاصی از زندگی خود را.

تبلیغات

مثالی که به ذهن می آید این است که کارآفرینی. آنها می گویند که ساخت اولین میلیون در هر کسب و کار است که همیشه سخت ترین. این است که چرا ؟ به دلیل آن طول می کشد زمان برای توسعه و به دست آوردن تجربه را که برای اولین بار میلیون. شما باید برای یادگیری درس ها و توسعه مهارت های که به شما اجازه می دهد برای رسیدن به این هدف است.

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم اتفاق می افتد زمانی که شما رفتن به دوم خود را به میلیون پس از شما در حال حاضر ساخته شده خود را برای اولین بار ؟ آیا شما فکر می کنم که آن را در زمان کمتر و یا بیشتر ؟ آن را در زمان کمتر مناسب است ؟ شما در حال حاضر توسعه مهارت به دست آورد و به تجربیات شما نیاز به رسیدن به این هدف است.

بنابراین در طول زمان خود را می گرداند خواهد شد بیشتر و بیشتر به عنوان شما را در این کار مهارت.

چرا این مهم است ؟

این مهم است زیرا آن را به ما نشان می دهد که برای مهارت با رشد نمایی معنادار وجود دارد منحنی یادگیری در ابتدا اما با گذشت زمان ما به عنوان توسعه این مهارت ها را, همه چیز ساده تر و آسان تر و بازده ما دریافت بیشتر و بیشتر!

درک این منحنی رشد می تواند به ما یادآوری می کنند که همه چیز نمی خواهد همیشه به راحتی به ما که شما نیاز به قرار دادن در صف مقابل کار برای رسیدن به این اهداف اما بعد از شما قرار داده ایم که مقدار قابل توجهی از صف مقابل کار و تلاش خود شروع به پرداخت شما را در سود در دراز مدت.

آشنایی با منحنی رشد لگاریتمی

به یاد داشته باشید که لگاریتمی منحنی رشد اساسا مخالف در ظاهر به رشد نمایی منحنی. شیب منحنی بسیار تند است در ابتدا, اما شیب به آرامی کاهش می یابد در طول زمان تا خط می شود اساسا مسطح است.

یک زندگی واقعی به عنوان مثال این می تواند دیده می شود در سطح بالای ورزشکاران و کار آنها را به خود و توانایی های فیزیکی و یا افرادی که در حال مطالعه برای امتحانات به عنوان آنها سعی کنید به یاد بگیرند و مصرف مواد.

تبلیغات

بیایید شروع با دانش آموز.

هر دانش آموز می خواهد به شما بگویم که تفاوت بین گرفتن 50% در آزمون و 70 درصد است که قابل توجه است. که یک پرش از 20٪. اما آنها همچنین می خواهید به شما بگویم که تفاوت در تلاش مورد نیاز برای دریافت 90% در مقابل 95% است که اغلب ، که یک پرش از تنها 5% این بار اما تلاش را که پرش بسیار بالاتر از اولیه 20% پرش به اتمام زودتر.

ورزشکاران تجربه موارد مشابه در توجه به عملکرد فیزیکی. اجازه دهید بحث در مورد اسپرینتر دوباره. وقتی که شما اول شروع به آموزش برای سرعت شما احتمالا بسیار آهسته است. اما به شما به عنوان تمرین و یادگیری فرم مناسب شما قادر به برش 5 ثانیه خاموش خود را 200 متر با حداکثر سرعت دویدن زمان فقط در چند هفته بدون تلاش بیش از حد. سپس به عنوان شما در حفظ و تمرین و تکمیل روش خود را, شما می توانید اصلاح کردن یکی دیگر از چند ثانیه که شما را تبدیل به بیشتر استادانه. اما, هنگامی که شما در رسیدن به نخبگان سطح از سرعت تلاش و فداکاری است که در آن طول می کشد برای اصلاح کردن حتی فقط 1 ثانیه یا شاید حتی کمتر است که واقعا بسیار زیاد!

پس چرا درک این منحنی رشد مهم است ؟

چه درک این منحنی می تواند به ما میآموزد این است که برای رسیدن به واقعا نخبگان سطح از عملکرد برخی از مهارت های ما در حال رفتن به مجبور به کار سخت. بله, شما می خواهید برای دیدن بسیاری از بهبود در ابتدا اما در طول زمان به عنوان پیشرفت شما آن را تبدیل به سخت تر و سخت تر برای رسیدن به سطح بعدی.

شما نیاز به خودتان بپرسید اگر شما مایل به قرار دادن در کار برای رسیدن به این سطح در توسعه سفر است. آیا شما مایل به کار سخت تر از هر کس دیگری ؟ آیا شما مایل به کار مانند بالا 1% به بالا 1%?

قرار دادن آن همه با هم

در حال حاضر که شما را در درک های مختلف منحنی رشد و چگونه آنها می تواند به زندگی خود را, اجازه دهید بحث در مورد قطعات حیاتی از اطلاعات را به دور از این مقاله است.

چیزی که مهم است به درک در مورد منحنی رشد برای رشد شخصی است که برای شناسایی منحنی است که به احتمال زیاد خواهید به درخواست به مهارت شما در حال توسعه است بنابراین شما می توانید خودتان را آماده ذهنی برای چالش های است که شما به ناچار باید به صورت.

تبلیغات

برای مثال بیایید نگاهی به نمایی مهارت به عنوان اولین مثال ما. ما می دانیم که رشد ما در این مهارت های اولیه در حداقل است. از آن به بعد در این فرآیند است که شما میوه ها را از کارگر خود را. بنابراین شما باید آماده سازی خود را از نظر ذهنی برای اوایل سرخوردگی شما به احتمال زیاد به تجربه.

درک می کنم که حتی اگر شما نمی دیدن پیشرفت های زیادی در صف مقابل تلاش شما در حال قرار دادن در حال حاضر به سمت یک هدف بسیار بزرگتر و بعد بازگشت.

حال بیایید نگاهی لگاریتمی مهارت. اینها مخالف است. در اینجا رشد سریع است در ابتدا اما با گذشت زمان بازده تلاش خود را رویم به شما به عنوان رویکرد نخبگان سطح. در حال حاضر چالش بدبختانه. در حال حاضر شما را مجبور به انجام بهترین خود را به شما اجازه می دهد نفس خود را بیش از حد بزرگ به رشد خود را به شدت افزایش در ابتدا و همچنین شما می توانید برای خودتان جلوگیری از دلسرد شدن بعد از آن در فرایند هنگامی که رشد می شود به طور فزاینده دشوار است.

اعمال این درس را به زندگی خود را. از نظر ذهنی خود را آماده برای چالش هایی که وضع جلوتر از شما. اگر شما می توانید ذهن خود را البته به توسعه شخصی شما در حال حاضر غلبه بر یکی از موانع است که بیشتر مردم به تسلیم!

افکار نهایی

دو نوع از رایج ترین منحنی رشد نمایی و لگاریتمی می تواند به راحتی اعمال می شود به بسیاری از زمینه های زندگی خود را و مهارت های شما علاقه مند به سرمایه گذاری زمان و انرژی به.

سعی کنید با استفاده از این درس در اینجا برای کمک به شما در غلبه بر موانع در راه خود را. اما مطمئن شوید که شما به یاد داشته باشید که همه این دانش به معنی هیچ چیز اگر شما مایل به آن اعمال می شود.

راهنمایی های بیشتر در یادگیری و رشد

عکس های اعتباری: Alissa د لوا از طریق unsplash.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن