ارتقاء آشپزخانه خود را با یک ماشین ظرفشویی جدید و یا یخچال از Wayfair عمده لوازم خانگی فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آخر هفته

توسط DASTESALAMATT در 22 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آخر هفته روز یادبود است چند هفته دور اما Wayfair در حال حاضر انداختن عمده تخفیف در سراسر همه دسته بندی ها از جمله بالا پایان لوازم اصلی. این موارد را می توان گران, امر, بنابراین اگر شما به دنبال جایگزین لوازم خانگی یا درمان خانه خود را به یک نام تجاری جدید این فروش است که کاملا ارزش یک نگاه! ما در حال صحبت کردن تا 40 درصد خاموش یخچال و فریزر, مایکروویو, شراب کولر stovetop مشعل ظرفشویی و بیشتر. به علاوه Wayfair نیز ارائه حمل و نقل رایگان با شامل گزینه ای برای نصب و راه اندازی برای هزینه های کوچک, بنابراین شما می توانید خود را با نام تجاری جدید با لوازم بالا و در حال اجرا بدون شکستن عرق. اینجا بالای معاملات ما بیشتر هیجان زده در مورد حق در حال حاضر.

1. ZLINE 30 اینچ مستقل سوخت دوگانه محدوده

اگر شما یک زرق و برق دار مستقل stovetop سوز در سبد خرید شما توصیه می کنیم snagging این زیبایی که عظیم 37 درصد ، چهار حرفه ای-اندازه مشعل به شما اجازه طبخ آشپزی طوفان در آشپزخانه برای تمام اعضای خانواده در حالی که اندازه کامل فر با سه قفسه را می توانید در اندازه کامل بوقلمون و یا مرغ. نیز وجود دارد یک مفید backguard و فضای زیر واحد بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد فراری تکه اقامت در سخت برای رسیدن به مکان.

خرید: ZLINE 30 اینچ مستقل سوخت دوگانه محدوده $2,100 (به طور معمول $3,308)

2. 24 اینچ ساخته شده است-در تمام کنسول ماشین ظرفشویی

هیچ چیز کاملا به عنوان مزاحم به عنوان نیاز به مقابله با یک سینک پر از ظروف در پایان یک روز طولانی است. درمان خود را به یک ماشین ظرفشویی است که به اندازه کافی هوشمند برای تشخیص و تنظیم به سطح خاک به حداکثر رساندن صرفه جویی در انرژی در حالی که در حال اجرا یک بار کامل و ارائه خشک و درخشان-تمیز کردن ظروف! علاوه بر آن اجرا می شود فوق العاده بی سر و صدا بنابراین شما می توانید آن را در اواخر شب و یا در صبح زود و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد بیداری تمام خانه.

خرید:: 24 اینچ ساخته شده است-در تمام کنسول ماشین ظرفشویی $458 (به طور معمول $509)

3. Cuisinart آشپزخانه مایکروویو

این مثبت بررسی از 1000 وات مایکروویو دارای 25 تنظیمات پیش برنامه ریزی, 10 سطح قدرت و یخ زدایی توابع. اندازه گیری 20.50" x 15.25" x 12.80" آن شیک و براق طراحی است که نمی خواهد به نگاه بزرگ در آشپزخانه خود را. "نقطه فروش برای من بود فولاد ضد زنگ در داخل گفت:" یک مؤلف. "فولاد ضد زنگ برای تمیز کردن آسان است و هیچ برگ بوی غذا."

خرید: Cuisinart آشپزخانه مایکروویو $180 (به طور معمول $325)

4. دو منطقه مستقل/ساخته شده در یخچال شراب

5. سامسونگ 36 اینچ در کنار سمت یخچال و فریزر با نورپردازی LED

خرید یک یخچال و یک تصمیم بزرگ اما مواد غذایی خود را و وعده های غذایی در دست خوب با این زیبایی از سامسونگ. برای استارت این اتاق به سهام تا 25 کیسه های مواد غذایی FlexZone زیر شلواری با چهار دمای مختلف تنظیمات برای حفظ شدنی تازه برای دیگر آب/یخ تلگراف در پانل و یک فریزر بخش که مجهز به جلوگیری از خراب کننده و فریزر سوزاند.

خرید: سامسونگ 36 اینچ در کنار سمت یخچال و فریزر با چراغ روشنایی $1,049 (به طور معمول $1,160)

6. Cosmo 30 اینچ گاز اجاق با 5 مشعل

کنده کاری یک آشپزخانه کوچک در زیرزمین ؟ و یا به دنبال یک بدون درز گاز اجاق به جا در آشپزخانه مدرن ؟ این براق cooktop از Cosmo با توجه به ارزش است. علاوه بر اینکه 31 درصد خاموش (!), این پنج سوز ظرفیت قابل حمل wok پیوست لوازم جانبی و تمیز ریج-رایگان سطوح برای پاکسازی آسان.

خرید: Cosmo 30 اینچ گاز اجاق با 5 مشعل $373 (به طور معمول $540)

7. Cosmo 24 اینچ انتقال گرما برقی تک جداره فر

در فقط 24 اینچ قد بلند جمع و جور ساخته شده در دیوار فر بسته پانچ بزرگ! پنج فر توابع و دو قفسه به شما انعطاف پذیری لازم برای انجام همه چیز را از داد و بیداد برای پخت به همراه یک توربو اضافه شده درست اروپایی انتقال گرما از ویژگی های آشپز غذا سریع تر و به طور مساوی. کوچکتر اندازه نیز طول می کشد تا کمتر انرژی است که بزرگ برای صورتحساب ماهانه!

خرید: Cosmo 24 اینچ انتقال گرما برقی تک جداره فر $563 (به طور معمول $800)

آخرین مطالب