وجود دارد هیچ کمبود ویدئوها در یوتیوب نشان میدهد که چگونه به منظور توسعه فیلم با استفاده از Caffenol گسترده نام مورد استفاده برای توصیف یک خانه فیلم توسعه شیمیایی است که با استفاده از قهوه و ویتامین C و کربنات سدیم و سایر مواد به روند فیلم. معمولا این فیلم عکاسان و یا آنالوگ هنردوستان ساخت و به اشتراک گذاری این ویدئوها اما در آخرین تصویری, قهوه, نابغه و 2007 World Barista Champion جیمز هافمن سهام خود را در Caffenol توسعه های تجربه از یک قهوه متخصص نقطه نظر.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از کسی که بسیار آگاه در مورد قهوه و ویژگی های آن, هافمن نمی کند برای حل و فصل فوری قهوه Caffenol. او می رود همه با حبوبات بو داده و استادانه درست شده دستور غذا است که نیاز به او را به جلو و نه دو عکس از اسپرسو است که پس از آن فیلتر چندین بار به تکرار قهوه فوری دستور العمل های شما اغلب پیدا کردن آنلاین.

یک تصویر از این ویدئو نشان میدهد قرار گرفتن در معرض اسیر در Ilford HP5 120 فیلم با Mamiya RB67 Pro S دوربین قطع متوسط و توسعه در Hoffmann سفارشی Caffenol دستور غذا.

پس از رفتن را از طریق دستور العمل و روند توسعه هافمن سهام در پشت صحنه تصویری از او را به گرفتن عکس در Ilford HP5 120 فیلم در یک Mamiya RB67 Pro S در محلی roastery با توسعه و اسکن تصاویر تزیین روی فیلم.

اگر چه اسکن و او سهام نیست با وضوح بالا به آنها نگاه کنید در مورد چگونه شما می خواهم انتظار از Caffenol توسعه Ilford HP5 120 فیلم. به طور کلی 13 دقیقه ویدئو فوق العاده با یک نگاه منحصر به فرد در این روند ما اغلب نمی بینم در عکس جهان است. اگر شما یک طرفدار قهوه خودتان آیا به نفع خودتان و به اشتراک هافمن کانال یوتیوب. او ثروت از دانش و آرامش خود را-اما-روشنگری ویدئوها تقریبا مراقبه جریان به آنها.