تصویری: عکاس مارتین هنسون را نشان می دهد تطبیق پذیری از دوربین پین هول از حیاط خلوت خود

[محتوای جاسازی شده] بر اساس UK-عکاس مارتین هنسون به تازگی منتشر شده یک ویدیو نمایش خود را pinhole photography

توسط DASTESALAMATT در 22 خرداد 1399

بر اساس UK-عکاس مارتین هنسون به تازگی منتشر شده یک ویدیو نمایش خود را pinhole photography روند. تجربه فیلم و عکاس دیجیتال Henson ترکیب 4x5-اینچ, دوربین پین هول با Ilford روابط fp4 فیلم برای گرفتن یک عکس از گل های خود را در پشت باغ. نتیجه نشان خواهد داد که نیاز نیست به سفر دور برای گرفتن تصاویر زیبا.

با دوربین پین هول تخمگذار در زیر رست و با اشاره به سمت آسمان از طریق گل در باغ خود Henson همچنین با استفاده از یک پرتقال فیلتر به تیره آبی در آسمان است. Pinhole دوربین تصویر برداری از یک میدان دید گسترده پس از هنسون باید نگاه از بالا از طریق گل به دست آوردن یک حس چگونه آنها را مرتب در داخل قاب. پس از اقامت در محل برای دوربین خود او پس از آن باید تعیین صحیح قرار گرفتن در معرض.

تعیین صحیح قرار گرفتن در معرض Henson باید در نظر بگیرید که Ilford روابط fp4 فیلم او را در حال توسعه رتبه در ISO 200 اما با علاوه بر این از نارنجی فیلتر, او باید برای جبران اضافی را متوقف کند. هنسون و سپس مکان خود نور سنج در بالای خود دوربین پین هول و متر در ISO 100 است. خواندن متحده 1/15s قرار گرفتن در معرض در یک F22 دیافراگم. برای هنسون دوربین پین هول او پس از آن تا به حال برای تبدیل این زمان قرار گرفتن در معرض به F216 دیافراگم که در نتیجه قرار گرفتن در معرض زمان 6.5 ثانیه است. بیشتر حسابداری برای عمل متقابل از Ilford روابط fp4 فیلم نهایی قرار گرفتن در معرض زمان 12 ثانیه.

به عنوان شما می توانید در ویدئو بالا پس از ساخت قطاری هنسون و سپس تضعیف تاریکی اسلاید پشت در و توسعه این تصویر. به عنوان او می گوید خود تصویری را نشان می دهد که دوربین پین هول یک ابزار چند منظوره عکاسی. این را می توان در مواضع و اجازه می دهد برای ترکیب است که می تواند تقریبا غیر ممکن است با یک دوربین معمولی.'

به پایان رسید تصویر, هرج و مرجاست تا برای حراج در eBay. وجود دارد خیلی بیشتر به یادگیری در مورد هول عکاسی و عکاسی آنالوگ به طور کلی. هنسون اضافی منابع عالی. شما می توانید سفر خود را قطع بزرگ انجمن عکاسی و عکاسی سیاه و سفید انجمن. او به تازگی منتشر شده یک جفت دیگر از فیلم های مورد هول عکاسی در یوتیوب کانال است که می تواند در بالا دیده می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن