سازمان دیده بان تریلر برای 'پل هالیوود می خورد ژاپن که برای اولین بار هفته آینده در کانال 4

به نظر می رسد مانند همه مورد علاقه خود را قضات و ستاره از بزرگ انگلیسی پخت و خاموش شدن خود به خود نشان می دهد.

توسط DASTESALAMATT در 4 اردیبهشت 1399

به نظر می رسد مانند همه مورد علاقه خود را قضات و ستاره از بزرگ انگلیسی پخت و خاموش شدن خود به خود نشان می دهد. هفته گذشته Netflix اعلام کرد که نادیا حسین جدید نشان می دهد آینده در پایان مارس و در این هفته ما رو به تماشای این تریلر برای پل هالیوود جدید نشان می دهد که بیرون می آید در کمتر از یک هفته.

کانال 4 جدید سه قسمت سری پل هالیوود می خورد ژاپن است و مجموعه به برتر در آوریل 28. و این نشان می دهد دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل: برای تلفن های موبایل خواهد شد از رفتن به ژاپن را در تمام مناظر و غذاهای خوشمزه در سفر از طول عمر است — و ما به دنبال همراه با او. شما ممکن است از خود بپرسید: چرا پل برای تلفن های موبایل? و چرا ژاپن ؟ کسانی که معتبر هستند سوالات و ما نمی باید پاسخ. اما! ما در حال حاضر به تماشای نشان می دهد و پیدا کردن.

تریلر جدید نشان نمی دهد بیش از حد دور است. این شروع می شود با "پل هالیوود بازدید ژاپن است. یا ژاپن و برخورد او؟" ما پس از دیدن هالیوود صحبت کردن با مردم محلی رانندگی go-kart, خوردن خیلی خوشمزه به دنبال غذا و توصیف بسیار گران قیمت توت فرنگی.

با توجه به خانه داری خوب در قسمت اول هالیوود می رود به توکیو که در آن او می آموزد در مورد ژاپنی, گلدان, رشته فرنگی, و بازدید از برخی از باور نکردنی رستوران. در یک رستوران به او می خورد به تنهایی در یک "عطر و طعم بهبود غرفه" بنابراین هیچ چیز او را distracts از مواد غذایی در حالی که او را از خوردن. در یکی دیگر از رستوران او می خورد در یک سلول زندان (ظاهرا مضمون رستوران مانند این ها محبوب ترین ها در ژاپن). در سراسر بقیه سری کوتاه, هالیوود, سفر در سراسر کشور می آموزد در مورد ژاپنی, قوانین و مقررات (از راه او با استفاده از chopsticks طلبه است) و تجارب منطقه ای خوراک و غذاهای محبوب.

من فکر می کنم چیزی که من بیشتر هیجان زده به تماشای این است که هالیوود می کند "انفرادی کارائوکه" که با توجه به کوارتز در نظر گرفته شده است "سلامتی فعالیت" مانند یوگا یا مراقبه در ژاپن است. شما تنها نیستید اگر شما نمی توانید تصور کنید نه بد/جدی هالیوود حوله قلب خود را.

حالا خبر بد: مگر اینکه شما در بریتانیا زندگی می کنند, آن را احتمالا خواهد بود دشوار است به سازمان دیده بان واقعی برتر نشان می دهد در هفته آینده در کانال 4. اگر شما قادر به پیدا کردن یک راه در اطراف این در ایالات متحده, اما اجازه دهید ما می دانیم — و تا آن زمان ما نگه داشتن چشم در Netflix بکشد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن