ما آزمایش 4 محبوب سالاد سیب زمینی دستور العمل و همه از آنها برندگان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.سالاد سیب

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سالاد سیب زمینی نیست یک ظرف است که باعث دلتنگ غذا خاطرات برای من. در واقع خاطرات من از سالاد سیب زمینی از آن که مطلوب و چاشنی — قطعا چیزی است که خارج از غرفه به عنوان بزرگ است. بنابراین من راه می رفت به این مرحله نهایی مسابقات بدون هیچ گونه مفاهیم preconceived از آنچه که من می خواستم در یک نسخه کامل و یا آنچه که من فکر کردم: "درست است."

قبل از انجام تحقیق و پژوهش برای این مرحله نهایی مسابقات من تا به حال هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از راه های مختلف سالاد سیب زمینی تهیه می شود. برخی از دستور العمل ترشی در حالی که دیگران کرفس یا پیاز; برخی از استفاده از مایو پایه در حالی که دیگران سنگین در سرکه ها; برخی از آنها عنصر سنگین در حالی که دیگران آن را ساده نگه دارید. برای این نبرد من را انتخاب کرد که هر یک مشخص نقطه نظر.

چگونه من را انتخاب کرد من 4 سالاد سیب زمینی رقیب

من شروع به جستجو به دنبال دستور العمل های محبوب ترین در اینترنت و سپس آن را تنگ پایین به چهار است که هر زمان یک رویکرد منحصر به فرد. Ina Garten سالاد سیب زمینی دستور غذا است که تا کنون بیشترین جستجو را. کلاسیک و در عین حال تازه با خامه مخلوط مایو, دوغ, خردل و سس گوجه فرنگی. او تنها دستور به بخار سیب زمینی پس از جوش آنها.

پیشگام زن سالاد سیب زمینی نیز فوق العاده محبوب و روش خود را بلافاصله شیفته من: او mashes او سیب زمینی قبل از تاشو در, خردل, سبز, پیاز, تخم مرغ آب پز سخت و ترشی. کارلا سالن نیز مردد برای ترشی به همین دلیل است که من شامل دستور او; او می رود همه در ترشی عطر و طعم توسط جوش او سیب زمینی در مخلوط آب و ترشی شور اضافه کردن ترشی شور به پانسمان و تکان دهنده ترشی خرد شده به سالاد.

من نهایی انتخاب شد جولیا کودک به سبک آمریکایی سالاد سیب زمینی. جولیا تماس برای خواباندن قطعه قطعه و سیب زمینی آب پز در سرکه و شور نشاسته سیب زمینی مایع پخت و پز. او همچنین خواهان فراوانی از add-ins از جمله سخت آب پز تخم مرغ و بیکن.

زمانی که من عقب نشسته و نگاه خود را در چهار معشوق مواد غذایی mavens من تا به حال آن را تنگ پایین به من متوجه شدم که این یک نبرد!

چگونه من تست سالاد سیب زمینی

من تست چهار سالاد در همان روز. اگر دستور غذا مورد نیاز سس مایونز استفاده کردم هلمن است. برای نگه داشتن حتی یک زمین بازی من نگه داشته اختیاری garnishes به حداقل برساند. من این آزمایش با دو دختر در سنین 21 و 9 و مایو-رایگان ،

این سالاد سیب زمینی مرحله نهایی مسابقات شد من بیشتر به چالش کشیدن به مرحله نهایی مسابقات تاریخ. تصور کنید هرگز واقعا نیاز به یاد ماندنی نسخه و سپس bam! همه ناگهانی شما باید چهار واقعا عالی هستند. اگر چه ما تقریبا همیشه انتخاب یک برنده روشن برای این مرحله یک, که من پیدا کردم خودم با محبت هر دستور غذا برای دلایل مختلف. فقط مثل همه دوستان من هر یک از آنها باید خود را از صفات منحصر به فرد است که آنها را خاص و دوست داشتنی و من رفت و برگشت برای دومین گزش از هر یک. در نهایت من تصمیم به آنها را به همه برندگان دلیل واقعی ملکه نمی نبرد — آنها را بلند کردن و جشن گرفتن تفاوت های خود را. در اینجا چگونه به انتخاب یکی از بهترین برای شما.

1. بهترین سالاد سیب زمینی, اگر شما می خواهید آسان کلاسیک: Ina Garten سالاد سیب زمینی

البته قانون مهاجرت و ملیت است برای رفتن به یک مدعی در یک سالاد سیب زمینی مرحله نهایی مسابقات. او قطعا می داند که راه خود را در اطراف یک سیب زمینی و او به احتمال زیاد به فروش می رسد سالاد سیب زمینی در معشوق خوراک شناس مواد غذایی فروشگاه. او تکنیک جوش و سپس بخار سیب زمینی باعث می شود برای fluffiest اکثر مناقصه ها و مزایده داخل و کلاسیک مایو و دوغ پانسمان لذتبخش دارای مزه تند. او می افزاید: تنها مقدار مناسبی از بیت ترد و به جای ترشی او برانگیخته در تازه شوید.

2. بهترین سالاد سیب زمینی اگر دوست دارید مخلوط خامه-ترد: جولیا کودک به سبک آمریکایی سالاد سیب زمینی

جولیا سالاد سیب زمینی گیر کردن به من برای چند دلیل. او برش سیب زمینی قبل از او جوش آنها را (برای فوق العاده سریع زمان پخت و پز) و سپس marinates پخته شده سیب زمینی در مخلوطی از سرکه سیب و سیب زمینی مایع پخت و پز. علاوه بر این از این نشاسته ای شور مایع به این سالاد را با سس فوق العاده خوش مزه و بافت آن کاملا متعادل با فراوانی از ترد مخلوط ها (ازجمله بیکن!).

3. بهترین سالاد سیب زمینی برای ترشی-عاشقان: کارلا سالن ترشی سالاد سیب زمینی

این دستور تنها وگان نسخه از دسته — اما اجازه ندهید که جلوگیری از شما. چه ممکن است نگاه مانند یک استخوان دستور بسته بندی شده با تند, briny عطر و طعم. کارلا استفاده از ترشی شور در روند پخت و پز و در پانسمان و همچنین بیهوده داغ ترشی به طور مستقیم اضافه شده به سالاد می دهد و آن را متمایز ترشی-y طراوت که مناسب برای انواع رژیم های غذایی.

4. بهترین سالاد سیب زمینی به صورت پوره سیب زمینی وسواس: پیشگام زن کامل, سالاد سیب زمینی

زمانی که من به عنوان خوانده شده که پایونیر جوش و سپس mashes او سیب زمینی کنجکاو شدم و کمی شک و تردید است. اما این قانون شکستن سالاد صادقانه خوشمزه است. خرد شده تخم مرغ آب پز سخت و شیرین ترشی قرض دادن بحران به سیب زمینی خامه ای پایه.

آیا شما یک مورد علاقه سالاد سیب زمینی دستور غذا? اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب