ما سعی کردیم 5 ابزار برای بهره لیمو — و برنده استثنایی بود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من معروف

توسط DASTESALAMATT در 4 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من معروف ضعیف دست که به معنی من هستم بدترین فرد به تماس هنگامی که آن زمان به فشار یک دسته از لیمو — و نیز بهترین فرد برای تماس هنگامی که آن زمان برای تست ابزار است که آب لیمو. برای یک ایده که خیلی ساده (جهت: فشار لیمو دریافت آب) وجود دارد یک مقدار مناسب و معقول از ابزارهای طراحی شده برای این کار است. و حتی چند هک برای چیزهایی نیست که به طور خاص طراحی شده برای بهره لیمو. بنابراین با لیموناد فصل رسما در نوسان کامل, من تصمیم گرفتم برای تست برخی از بهترین ابزار/روش وجود دارد.

چگونه من تست ابزار برای بهره لیمو

بله, من می دانم که در مقایسه با لیمو تقریبا مثل مقایسه سیب و پرتقال است. آن را مانند هر لیمو وجود دارد خارج وجود دارد در حال رفتن به شما همان مقدار از آب. که گفت: من بهترین من برای انتخاب لیمو است که همه در اطراف همان اندازه (متوسط حرکت بزرگ آنهایی که) و من استفاده می شود برای هر دو روش (به طوری که من تا به حال به اندازه کافی آب را به راحتی اندازه گیری). من هم یک کنترل که در آن من فشرده برخی از لیمو با دست خالی (من کمی کمتر از 1/3 فنجان). و پس از آن من ساخته شده یک پارچ شربت ابلیمو.

این مهم است به یاد داشته باشید که من می توانستم به راحتی آزمایش پنج (یا 50) متفاوت reamers. یا آبمیوه گیر دستی. یا برقی آبمیوه گیر. چرا که تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از خارج وجود دارد وجود دارد. اما من می خواستم به مقایسه های مختلف , انواع روش های. بنابراین من بازمی گردد, یک برقو در برابر یک دستی آبمیوه گیری در برابر یک برق ... شما نقطه دریافت کنید.

اعتبارهر روش دریافت امتیاز. یک داده شد به حداقل روش موثر و پنج رفت و به بیشتر موثر است. مثل بقیه از ما showdowns این یک نظر نتایج (چقدر آب کردم) و سهولت (آن را کثیف ؟ آن نیاز به مقدار زیادی از زمان ؟ آن را آزار دهنده است؟). نگه داشتن خواندن — همراه با امتیاز شما پیدا بیشتر یادداشت ها.

روش: برقی آبمیوه گیری

در مورد این روش: من سعی کردم یک آبمیوه گیری الکتریکی که به معنای فقط برای مرکبات. (مانند یکی از این.) با این شما برش میوه در نیمه فشار آن را در برابر یک موتور برقو است که چرخش می کند و کار سخت را برای شما. وجود دارد مقدار زیادی از بالا پایان آبميوه گيری در بازار است که همچنین می توانید انجام دهید می گویند کل سیب و یک لوله بسته اسفناج اما من نگه داشتن چیزهای ساده است.

يافته ها: اين مطالعه به روش من تا به حال بالاترین امید ... و سپس به پایان رسید تا بیشتر نا امید! آن را به همراه داشت تقریبا همان نتایج را به عنوان من با دست روش. بلکه نیاز کل unboxing و راه اندازی روند که در نهایت بیشتر بود بدون هیچ زحمتی از آن ارزش داشت. (این همچنین بدان معنی است که یک دسته از قطعات که نیاز به تمیز!) صرفه جویی در کابینه فضا و تلاش های خود را. و یا اگر شما واقعا می خواهید یک آبمیوه گیری الکتریکی, یکی, که همچنین می توانید سایر میوه ها.

در مورد این روش: چیزی وجود دارد به طوری كلاسيك-y مورد استفاده از پلاستیک برقو مثل این یکی. این ایده بسیار ساده است و بنابراین آنالوگ! برش لیمو را در نیم و نگه دارید و یک قطعه در یک دست و با فشار برقو به گوشت با دست دیگر. به علاوه برای یک برقو است که شما همچنین می توانید آن را با لیمو و پرتقال و گریپ فروت.

نتایج: Meh. در حالی که من درک سادگی از یک برقو نبود خیلی موثر تر از زمانی که من فقط با استفاده از دست من. یک مقدار فراوان از دانه ها به پایان رسید تا در جام های اندازه گیری, با وجود این واقعیت است که من کنده برخی از قبل از من شروع کردم. و هنگامی که لیمو نصف شروع لغزنده آن را سخت به نگه داشتن بر روی همه چیز. (بدیهی است که یک آشپزخانه برقو — مانند یکی از این یا یکی از این — کمک خواهد کرد که آخرین بخش. اما هنوز هم من underwhelmed.) خوب بود فقط قادر به شستشو برقو و یا پرتاب آن را در ماشین ظرفشویی زمانی که من انجام شد ،

روش: مایکروویو و سپس توسط فشار دست

در مورد این روش: این نظریه می رود مثل این: اگر شما فروشگاه لیمو در یخچال آب-برگزاری غشاء در لیمو شرکت های خود را محدود آب-تولید بالقوه است. بنابراین با نحو آنها را برای 15 یا 20 ثانیه در بالا قبل از بهره شما گرم همه چیز و ظاهرا برای دریافت آب بیشتر است. (توجه داشته باشید: تمام لیمو در این آزمون شدند در دمای اتاق.)

نتایج: Kitchn ویراستاران باید آزمایش این روش قبل از آن کار می کند! من دست های کوچک هرگز احساس قوی تر! در حالی که قابل توجه این روش نیست من برنده زیرا دو نفر دیگر شد فقط یک نی نی کمی بهتر است. اما. اما! اگر شما لیمو در یخچال, من پیشنهاد می کنم microwaving آنها را به مدت 20 ثانیه قبل از اتمام با یکی از این روش های زیر. پاداش: هنگامی که شما انجام می شود آبمیوه لیمو, سپس شما می توانید استفاده از آنها برای تمیز کردن مایکروویو!

در مورد این روش: یک همکار Kitchn, ویرایشگر اصل دیدم این روش در یک زن و شوهر آشپز' Instagram و داستان او پس از سقوط سخت برای آن است. شما سه ماهه لیمو و بازی شیر یا خط آنها را به کاسه خود ایستاده میکسر. با استفاده از دست و پا زدن پیوست مخلوط لیمو برای حدود دو دقیقه و فشار آب. نه تنها شما می توانید آب, اما شما همچنین می توانید از روغن های طبیعی از لیمو, پوست, تا مایع اضافی است punchy.

نتایج: این حلال کار می کند. آن را کمی درگیر اگر شما فقط نیاز به آب یک لیمو برای گفتن یک لیمو-بخارا پانسمان. اما اگر شما نیاز به آب از حداقل چند لیمو, آن را به ارزش آن است. و آن را قطعا ارزش آن را اگر شما در حال ساخت لیموناد!

روش: دستی اب میوه آب میوه

در مورد این روش: من با استفاده از آشپز n مرکبات آبمیوه گیری که کردم shotout در لیست ما از Kitchn ملزومات است. یک بار دیگر شما برش لیمو را در نیم. سپس, شما با قرار دادن یک قطعه در آبمیوه گیری و فشار آن را به سمت راست بیش از یک کاسه ظرف یا فنجان اندازه گیری.

نتایج: بدیهی است که من به شدت متفاوت مقدار آب از هر روش در این آزمون است. (و هر گونه تفاوت من می توانست با توجه به لیمو.) اما در پایان روز این روش ساده ترین و (کمی) بیشتر موثر است. من دوست داشتم که من می تواند فشار آب حق را به من پان — و این که من نمی باید به نگرانی در مورد ماهیگیری کردن دانه در همه (آبمیوه گیری های موجود در آنها). و هنگامی که من در زمان باقی مانده لایه برداری از آبمیوه گیری آن بسیار صرف (و تقریبا کاملا معکوس!), من احساس می کنم راضی است که من تا آخرین قطره. زمانی که من به پایان رسید با ابزار من قدردانی است که من فقط می تواند بازی شیر یا خط آن را در ماشین ظرفشویی.

آیا شما هر گونه دیگر ترفندها برای ابزار های مورد علاقه برای گرفتن بیشتر آب از لیمو ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.

لیزا فریدمن

شیوه زندگی مدیر

لیزا فریدمن است که شیوه زندگی مدیر در Kitchn. او هرگز ملاقات پنیر یا یک واشی نوار او را دوست ندارم. او در نیویورک زندگی می کند دولت با شوهرش و خود را از شر pup Millie.

دنبال لیزا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de