چه هستند تفاوت بین حلال و نمک و نمک دریا و نمک ؟

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.استرس نیس

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

استرس نیست اگر شما نمی دانید که تفاوت بین رایج ترین انواع نمک: نمک حلال نمک و نمک دریا. این سوال یکی از رایج ترین و جستجو نمایش داده شد و در Kitchn (و اینترنت در بزرگ). در حالی که ما به طور معمول توصیه به شما در حفظ و هر سه در دست برای پخت و پز و پخت, شما می توانید با استفاده از آنها به جای یکدیگر — با برخی از هشدارهای. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد تفاوت بین حلال و دریا و نمک.

چه تفاوت بین حلال و نمک و نمک دریا و نمک?

شیمیایی صحبت همه نمک است. تفاوت های خود را به شکل استفاده کنید و عطر و طعم در خانه و آشپزخانه. برخی از املاح مانند حلال و نمک در حال استخراج از غارهای زیرزمینی و ساخته شده از نمک خشک شده آب از دریاها. نمک دریا ساخته شده است از خشک کردن آب نمک به کریستال. در حالی که خود را از منابع مختلف ممکن است آنها را کمی متفاوت مواد معدنی مطالب هر پردازش بیشتر حذف آن دسته از مواد معدنی و ساخت تقریبا تمام نمکهای خالص کلرید سدیم.

نمک چیزی است که اکثر مردم فکر می کنم به عنوان نمک. آن را پر نمک شیکر و گاهی اوقات به عنوان "نمک خوب" با تشکر برای کوچک آن سازگار کریستال. شما به احتمال زیاد برای دیدن این استفاده در آشپزخانه خانه برای چاشنی همه چیز از استیک و سالاد, اما آن است که اغلب به نام برای در دستور العمل پخت. نمک را خوب بافت است گفت: برای توزیع به طور مساوی در batters و doughs. ید اضافه شده به نمک 1920s اما این روزها شما به راحتی می توانید پیدا کردن ید-رایگان جدول نمک در هر فروشگاه مواد غذایی.

نمک حلال است که اغلب به فروش می رسد بزرگتر و درشت کریستال — هر چند شما همچنین می توانید پیدا کردن "خوب نمک کوشر" در برخی از فروشگاه ها. نمک حلال است تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در خانه و آشپزخانه در دهه گذشته (بیشتر در زیر). شما اغلب نمک کوشر به نام برای چاشنی خیار شور, پاستا, آب و گوشت که به این معنا نیست که همه آن را خوب است برای. یک سازمان دیده بان برای نمک حلال: مارک های متفاوت در اندازه بلور ساخت برخی از نمک کوشر "شورتر" قاشق به قاشق غذا خوری.

مشخصات فنی زبان, همه نمک است نمک دریا. این که آیا آن را از یک استخراج غار یا اوشن ساید جدول, همه نمک از آب دریا! آنچه شما در فروشگاه پیدا نشاندار شده به عنوان نمک دریا را فصل همان نمک یا نمک حلال بسته به اندازه آن است. نمک دریا خوب می تواند به عنوان نمک درشت نمک دریا به نمک حلال ،

یکی نمک "سالم" تر از دیگران است ؟

هیچ — تمام بدن نیاز به نمک برای زنده ماندن علاوه بر آن باعث می شود غذا طعم و مزه خوب است. نگه داشتن یک چشم بر روی سدیم مصرف مهم است که به سلامت کلی و برخی از بیماری های, اما نمک و سدیم کمی چیزهای مختلف. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد تفاوت های خود را در اینجا. هر گونه مواد معدنی است که به نمک دریا رنگ خود را بیان حداقل عطر و طعم و مواد مغذی است. نمک صورتی است ستایش برای آن رنگ و ادعا فواید اما با مواد معدنی ساخت تا کمتر از 5% از کل ترکیب آن وجود دارد که بدون تحقیق به عقب بهداشت ادعا می کند با نمک دریا و نمکهای معدنی مارک.

چرا سرآشپزها استفاده از نمک حلال?

ما تلویزیون سرآشپزها به خاطر افزایش محبوبیت نمک حلال در طول دهه گذشته هر چند از آن شده است به طور گسترده ای در دسترس برای بسیاری دیگر. خود را بپرسید آشپز دوستان چرا آنها عشق نمک حلال و "خرج کردن-قابلیت" شایع ترین پاسخ است. به لطف بزرگتر کریستال اندازه و درشت بافت نمک حلال آسان تر است برای گرفتن بین انگشتان دست و در یک رستوران مشغول است. اکثر Kitchn سردبیران استفاده از نمک حلال در خانه بیش از حد; توصیه ما چیدن یک نام تجاری چسبیده و با آن برای ثبات است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im