آنچه که در قفسه پایدار شیر و چگونه شما از آن استفاده کنید ؟

بنابراین شما در حال تقلا از طریق راهرو از سوپرمارکت های محلی خود را. شما بی باک از طریق تولید hurdling بیش اوا

توسط DASTESALAMATT در 15 اردیبهشت 1399

بنابراین شما در حال تقلا از طریق راهرو از سوپرمارکت های محلی خود را. شما بی باک از طریق تولید hurdling بیش اواسط اوقات تلخی کودکان نوپا و dodging عجیب و غریب دیدن ایستاده در وسط آن در حال حاضر-راهروی تنگ هنگامی که شما آنها را ببینید. ردیف و ردیف جعبه ادعا می شود... ؟ شما سریع دو را بررسی راهرو و تایید می کنند که شما در یخچال بخش است. پس چه مقابله با آن, بسته بندی شیر و چرا هک نیست آن را سرد کردن با چیزهای دیگر? اجازه دهید به آن را دریافت.

آنچه که در قفسه پایدار ،

این صدا ممکن است کمی پنجم ابتدایی-علوم-پروژه-y, اما, قفسه پایدار شیر فقط شیر است که پاستوریزه و بسته بندی شده یک liiittle متفاوت از یخچال شیر به منظور گسترش عمر مفید آن. قفسه پایدار یا آسپتیک, شیر رایج در دیگر نقاط جهان اما واقعا شروع ابتلا stateside تا 90s در درجه اول به دلیل آمریکایی ها تمایل به برابر تبرید با طراوت.

اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به پشت آن است. بسیاری اشاره کرده اند که به دلیل دوام و ماندگاری پایدار شیر ممکن است بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار گزینه است. نه تنها می توانید قفسه پایدار شیر منتقل می شود بدون تبرید (که به نوبه خود باعث کاهش هزینه ها برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان به طور یکسان), اما آن را نیز نمی کند و تکیه به شدت بر روی پلاستیک بسته بندی (جعبه مقوا و آلومینیوم بر اساس محدود با پلی اتیلن و پلاستیک). و از آنجا که محصول نمی خواهد بد به سرعت کمتر هدر رفته است: در حالی که معمولی باز نشده لبنی شیر منقضی می شود در عرض چند هفته تحت تبرید باز نشده قفسه پایدار چیزهای طول می کشد تا 6 ماه در دمای اتاق. هنگامی که شما در باز آسپتیک, شیر, اما درمان آن مانند شیر معمولی—خنک آن و سعی کنید به استفاده از آن را در عرض یک تا دو هفته.

غیر لبنی شیر نیز فوق العاده پاستوریزه و siphoned به آسپتیک بسته بندی.

به شیر در یخچال بخش از فروشگاه لبنی تولید گرما شیر خام به حدود 160° F حدود 15 ثانیه برای کشتن هر گونه باکتری و سپس به سرعت سرد آن را قبل از آن را می بستن. هنگامی که شما نگاه کنید به یخچال شیر با کلمه "پاستوریزه" در برچسب همه به این معنی است که شیر رفته از طریق این باکتری ها-قتل فرایند معمولا به عنوان دمای بالا و زمان کوتاه (HTST) پاستوریزاسیون.

اما یکی دیگر از راه برای شیر پاستوریزه برای اطمینان از آن می توانید آویزان در اطراف بسیار طولانی تر از آن سردتر همتای. به جای توقف در 160° علامت جایگزین این فرآیند نیاز به گرمایش شیر خام به میان 270-280° F در حدود دو ثانیه قبل از آن را به سرعت سرد. این داغ و سریع رویکرد کشته شدن تقریبا تمام باکتری های موجود در شیر است و به عنوان UHT (فوق العاده درجه حرارت بالا و یا آسپتیک) پاستوریزاسیون. این یکی-دو پانچ باکتری ها-قتل UHT پاستوریزاسیون و بسته بندی آسپتیک است که باعث می شود قفسه پایدار شیر بنابراین طولانی مدت. (UHT استفاده می شود معمولا اعمال آلی یخچال شیر; از آنجا که شیر نیست به خصوص بسته بندی شده, اما آن را ندارد همان طول عمر. به غیر لبنی شیر می پاستوریزه و فرآوری شده را در همان راه به این معنی است که قفسه-محصولات پایدار خواهد آخرین طولانی تر از یخچال هستند.)

چگونه می توانم از آن استفاده کنید ؟

که بستگی به محصول. بسیاری از قفسه پایدار شیر دستور شما را به استفاده از آنها را به عنوان شما خواهد "به طور منظم" شیر معنی شما را تشویق به ریختن آن حق به شما صبح از فنجان قهوه و یا اضافه کردن یک چلپ چلوپ به شما مواد تشکیل دهنده و مرطوب در حالی که پخت. اما این بدان معنا نیست که آنها همان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب