آنچه به فروشگاه در یخچال و رطوبت زیر شلواری

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سوال! (و جواب صادقانه!) آیا شما واقعا می دانم که چگونه به استفاده از crisper و یا رطوبت زیر شلواری در یخچال خود را? و یا شما فقط دست انداز شکاف به سمت وسط و امید برای بهترین ؟ آیا شما در واقع فروشگاه میوه ها و سبزیجات در زیر شلواری? و یا آنها در حال حاضر فقط لود کردن با La Croix?

البته ما نه قضاوت با شما! در همه! ما فقط می خواهم شما را به دریافت بیشتر از یخچال و فریزر خود را. و که شامل crisper زیر شلواری. استفاده از آنها به درستی نه تنها فضای رایگان در سراسر یخچال آن نیز کمک خواهد کرد زندگی طولانی خود را تولید کند.

در اینجا نحوه استفاده از این یخچال زیر شلواری به درستی — و آنچه به فروشگاه در آنها است. اشاره: نمی گازدار آب.

چگونه یخچال Crisper زیر شلواری کار می کند ؟

اکثر رطوبت زیر شلواری هستند قابل تنظیم با چند کلیک بین پایین و بالا. این تنظیمات به سادگی باز کردن یا بستن یک پنجره در کشو. برای رطوبت کم محیط پنجره به طور کامل باز; برای رطوبت بالا و تنظیم آن را به طور کامل بسته شده است.

آنچه که باید در هر کشو?

این قاعده کلی است برای قرار دادن همه چیز است که تمایل به پوسیدگی در یک کشو و کم رطوبت محیط. این شامل میوه ها و سبزیجات که منتشر می کنند اتیلن گاز, مانند سیب و گلابی به دلیل خروج از پنجره باز کردن در کشو می دهد کسانی که گازهای فرصتی برای فرار. هنگامی که گازهای منتشر شده, آن کمک می کند تا نگه داشتن میوه ها و سبزیجات از پوسیدگی زودرس می شوند.

چیزهایی که پژمردگی در بالا و رطوبت کشو. این خواهد بود که همه خود را در سبزی های برگ دار مانند سالاد اسفناج و سبزی. با داشتن این پنجره بسته بخار آب برگزار می شود در کشو و رطوبت را نگه می دارد سبزها crisper و دیگر لایو. نگه داشتن میوه ها و سبزیجات هستند که حساس به اتیلن گاز, مثل, توت فرنگی, در این کشو را نیز نگه داشتن آنها را دور از اتیلن تولید می کند.

در اینجا یک لیست دستی از آنچه رایج میوه ها و سبزیجات باید نگه داشته شود در هر کشو.

بالا-رطوبت کشو باید حاوی موارد زیر است:

میوه ها و سبزیجات به نگه داشتن در بالا و رطوبت کشو

کم رطوبت کشو باید حاوی موارد زیر است:

میوه ها و سبزیجات به خاطر کم رطوبت کشو

در نهایت زیر شلواری بهترین کار در صورتی که حداقل دو سوم کامل, و ما می خواهم به فکر می کنم از آن به عنوان انگیزه خوب به عرضه غذاهای سالم در اطراف!

درک رطوبت تنظیمات دانستن اینکه چه چیزی حساس به اتیلن و دانستن چیزهایی که تولید اتیلن کمک خواهد کرد که شما به درستی ذخیره میوه ها و سبزیجات و گسترش قفسه خود زندگی می کند. هنگامی که شما از آن آویزان شما چه قدر مفید این اطلاعات واقعا!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>