آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از سرآشپزها پخت و پز در خانه

هر دوشنبه شب, Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن در داخل مغز خود را با در نظر گرفت

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

هر دوشنبه شب, Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن در داخل مغز خود را با در نظر گرفتن بیش از خبرنامه ما. او سهام دستور العمل او شده است پخت و پز, رستوران ها او شده است در غذا خوردن و بیشتر. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

هنگامی که شما یک سردبیر حقیقت این است که شما کاملا در بالای هر چیزی که کمی می رود که در نام تجاری خود را. بنابراین زمانی که Bon برنامه تیم رسانه های اجتماعی از راشل Karten و امیلی شولتز راه اندازی سرآشپزها ما در خانه سریال در Instagram من دیدم قسمت اول همان زمان ما 4 میلیون پیروان بود.

و فقط آنها را دوست دارم من قلاب شده بود.

تنگ, گالري عكس آشپزخانه مایکروویو کوچک نصب شده بیش از چهار سوز محدوده برنج سازان در جمع شلوغ شمارنده. هی بزرگ-شات سرآشپزها حرفه ای—آنها درست مثل ما!

بیش از دو ماه گذشته Karten و شولتز رسیده اند به هر کس از Parnass Savang در آتلانتا طلعت آشپزخانه به نینا کامپتون از نیواورلئان' Bywater آمریکا اغذیه فروشی و مشروب فروشی. و آنها را با بزرگواری ما را دعوت به خانه خود را به ما نشان می دهد چگونه آنها را طبخ برای خود—گام به گام مفید—زمانی که آنها قادر به کار رستوران خود را.

هر قسمت, من از راه دور نه تنها گرسنه اما احساس من یک خانه جدید طبخ پسند ظرف من خارش برای اضافه کردن به زرادخانه من.

نگاهی جذاب و اهل تفریح و بازی, Savang که نسخه ی نمایشی می خای jiao یک املت تایلندی. پس از ضرب و شتم دو عدد تخم مرغ و اضافه کردن به آنها خرد شده و پیازچه و crisped تا گوشت خوک-حلقه (من فکر می کنم من فقط می خواهید برای رفتن با پایه بیکن) او هرچه مخلوط را در یک دیگچه از سیگار, روغن داغ. تخم مرغ فورا باد به واژن ترد custardy بالش. سحر و جادو. به بستر بخارپز برنج از آن می رود. سلام شام.

Parnass Savang را خای jiao!!!

عکس Parnass Savang

کامپتون در ضمن با اطمینان دستورات شکلات-قهوه ای roux قبل از ستون در andouille سوسیس و تازه crawfish. من تقریبا می توانید بوی آن را از طریق صفحه نمایش. و آن را به من یادآوری می کند که زمانی که کل این بحران در نهایت یارانه, من نیاز به بازگشت به نیواورلئان آمریکا, منحصر به فرد ترین مواد غذایی شهر کامپتون را Bywater اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

گرد کردن هفتگی سری فراوان Yia ونگ از اتحادیه همونگ آشپزخانه, آموزش چگونه به ایجاد کبابی سه نکته با ببر نیش سس از ما ژوئن کباب موضوع را پوشش میدهد. Ashleigh Shanti از اشویل است Benne در عقاب ما خوش آمد می گوید در مورد علاقه خود را گرم و نرم ردا همراه با یک لیوان بزرگ قهوه در حالی که ساخت براق, شربتی, توت فرنگی کمپوت به صورت یک پشته از آرد ذرت ماکارونی.

اوه, و من نمی توانم فراموش لوکاس گناه Junzi آشپزخانه که کاملا مدارس ما در هنر سرخ شده-برنج ساخت با برنج طلایی تکنیک. او کت و هر دانه را با زرده تخم مرغ قبل از اضافه کردن آن به سوسو زننده تابه داغ. فقط زمانی که شما فکر می کنم شما می دانید آنچه شما در حال انجام یک تکنیک مثل این می آید و خود را بازنشانی صفحة. (دستور العمل های آینده آنلاین به زودی!)

مثل همه صندوق و Instagram خوراک مملو هر روز با خداوند می داند چه. اما هر هفته من مشتاقانه در انتظار جدیدترین سرآشپزها در خانه قسط چرا که درست مثل شما, من هیچ نظری ندارم که تا بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن