چه تفاوتی بین مستقیم و غیر مستقیم گرما ؟

دانستن تفاوت بین مستقیم و غیر مستقیم گرما (و هنگامی که به استفاده از یکی یا هر دو) است که تفاوت بین یک کوره تا

توسط DASTESALAMATT در 1 خرداد 1399

دانستن تفاوت بین مستقیم و غیر مستقیم گرما (و هنگامی که به استفاده از یکی یا هر دو) است که تفاوت بین یک کوره تازه کار و یک کوره استاد. حرارت مستقیم به شما بزرگ علائم کوره بیش از یک سریع شعله در حالی که غیر مستقیم خود را به ارمغان بیاورد گوشت به دما و دسر در کوره یک نسیم است. تفاوت در این است که در آن غذا قرار داده شده است در رابطه با منبع گرما.

تفاوت بین مستقیم و غیر مستقیم گرما

مستقیم و غیر مستقیم گرما هر دو شرایط است که با مراجعه به کباب و یا باز آتش پخت و پز. حرارت مستقیم معنی است که برای طبخ غذا به طور مستقیم بر روی منبع حرارت (اعم از ذغال و گاز و یا چوب) در حالی که غیر مستقیم پخت و پز اشاره به پخت و پز در مجاورت منبع حرارتی. ترکیبی از حرارت مستقیم برای سوزاننده پس از حرارت غیر مستقیم برای پخت و پز آهسته گرایش به یکی از ماهرانه ترین راه برای استفاده از کوره.

چگونه به کوره با حرارت مستقیم

حرارت مستقیم پخت و پز است که دقیقا آنچه در آن آمده است مانند پخت و پز مواد غذایی به طور مستقیم بیش از یک منبع گرما. در مورد کباب, ما در حال صحبت کردن در مورد شعله. حرارت مستقیم مسئول کوره زیبا, علامت های همبرگر آبدار و ترد سبزیجات گریل شده. این نیز بزرگ برای پخت و پز سریع مواد غذایی مانند سبزیجات و سوسیس و بسیاری از غذاهای دریایی به ویژه میگو. حرارت مستقیم است نیز برای سوزاننده گوشت به آن رنگ و ترد پوست.

چگونه به کوره با حرارت غیر مستقیم

حرارت غیر مستقیم یک منطقه ایجاد شده در مجاورت منبع حرارتی. مواد غذایی است که هنوز هم بر روی کوره و یا بیش از, آتش, اما با حرارت غیر مستقیم موارد شما در حال پخت و پز قرار داده شده در یک منطقه گرم شده با شعله اما نه به طور مستقیم در تماس با آن است. سیب زمینی پیچیده شده در فویل و nestled در کنار زغال سنگ در آتش پخته شده با حرارت غیر مستقیم. تمام جوجه ها یا قفسه دنده ها در کوره پخته شده و بدون قرار گرفتن در معرض شعله مستقیم پخته شده با حرارت غیر مستقیم. کباب سنتی (slow-گوشت دودی) تولید شده است از طریق حرارت غیر مستقیم به عنوان به خوبی.

نحوه گریل با دسته کوچک موسیقی جاز پخت و پز (غیر مستقیم به علاوه حرارت مستقیم)

ترکیبی از مستقیم و غیر مستقیم گرما است که اغلب به نام دسته کوچک موسیقی جاز حرارت یا پخت ترکیبی. دسته کوچک موسیقی جاز پخت و پز است که اغلب دیده می شود با قطعات بزرگ گوشت که خشکیده بیش از حرارت مستقیم و سپس به آرامی پخته شده را روی حرارت غیر مستقیم. مرغ گریل شده نیز غالبا پخته شده با ترکیبی — سریع کوره بیش از حرارت مستقیم برای کوره علائم و caramelization و سپس با انتقال به حرارت غیر مستقیم و پخته شده با درب کوره را تا زمانی که مرغ می آید به دما است. دسته کوچک موسیقی جاز حرارت پخت و پز است نیز برای میوه کبابی و متراکم تر سبزیجات مانند کلم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن