چه تفاوت واقعی بین شیر نارگیل و نارگیل کرم?

در اخیر سفر خرید برای شیر نارگیل, ما آمد در سراسر نارگیل کرم. مطمئن نیستید که آیا این همان چیزی که با نام های

توسط DASTESALAMATT در 2 مرداد 1399

در اخیر سفر خرید برای شیر نارگیل, ما آمد در سراسر نارگیل کرم. مطمئن نیستید که آیا این همان چیزی که با نام های مختلف و یا یک محصول متفاوت در دسترس نباشد ما انجام برخی تحقیقات. معلوم وجود دارد فقط چند تفاوت بین این مواد مشابه که عمدتا اثرات نحوه استفاده از آنها در پخت و پز و پخت. بیایید نگاهی به تفاوت بین شیر نارگیل و نارگیل کرم.

چه تفاوت بین شیر نارگیل و نارگیل کرم?

بر خلاف آب نارگیل است که به پاک کردن آب میوه طبیعی شما پیدا کنید اگر شما نرم افزار باز کردن نارگیل و شیر نارگیل و خامه در حال جوش ساخته شده از گوشت نارگیل با آب. همانطور که ممکن است انتظار می رود تفاوت بین شیر و خامه در غلظت و قوام.

شیر نارگیل دارای سازگاری مایع از شیر گاو و ساخته شده است از نهفته یک بخش خرد نارگیل در یک قسمت آب. شیر نارگیل است که اساس بسیاری از تایلندی, ادویه کاری.

کرم نارگیل بسیار ضخیم تر و غنی تر است. آن ساخته شده است از نهفته چهار بخش خرد نارگیل در یک قسمت آب. این کرم که به بالای یک می توانید از شیر نارگیل نیز در نظر گرفته کرم نارگیل.

در نهایت کرم نارگیل یک نسخه شیرین از خامه نارگیل, است و اغلب مورد استفاده برای انواع دسر و نوشیدنی مخلوط. چون از قند اضافه شده به آن است که معمولا قابل تعویض با کرم نارگیل.

برخی از مورد علاقه ما شیر نارگیل دستورtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن