چرا یک شیشه فلفل قرمز بو داده را باید در همه شربت خانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وجود دارد

توسط DASTESALAMATT در 25 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد بسیاری از اساسی شربت خانه من برسد بنابراین اغلب که من هرگز به نظر می رسد به اندازه کافی از آنها (خردل دیژون! شری سرکه!) — اما jarred فلفل قرمز بو داده شده اند هرگز یکی از آنها است. به اندازه کافی عجیب, من آنها را خرید به طور منظم به دلیل من فکر می کنم من می خواهم به استفاده از آنها. با گذشت زمان, قالب های شمع در پشت کمد کمین تا زمانی که من کشف آنها را در پشت کنسرو لوبیا خشک و ماکارونی که من به جمع آوری یک شربت خانه شام.

این روزها — در طول این مدت قرنطینه هفته — کشیدن غذا از آشپزخانه تبدیل به هنجار شده که بدان معنی است که پس از قبلی لحظات نه به آنها نگاه دوم من در نهایت تبدیل به reacquainted با کسانی که فراموش کرده کوزه. آنچه که من پیدا کردم این است که من واقعا غفلت آنها را برای بیش از حد طولانی است. فلفل قرمز بو داده نگه دارید یک مقدار باور نکردنی از پتانسیل و من فقط در حال حاضر کشف آن است. اگر شما چند گرد و خاکی کوزه ها را در شربت خانه خود را بیش از حد اجازه دهید من به شما نشان می دهد چگونه شگفت انگیزی که واقعا هستند.

Jarred فلفل شیرین و آفتابی: این دقیقا کاری است که ما باید در حال حاضر

در تابستان من اغلب بازی شیر یا خط فلفل در کوره به کاراکتر و تبدیل به دزدکی و آبدار به عنوان می تواند. در حالی که این روز های گرم پیش رو هستند, من در حال حاضر می دانم که آنها در حال رفتن به نگاه متفاوت این سال است. به همین دلیل من پیدا کردن jarred مسائل به چنین شیرین امداد در حال حاضر. آن را آسان به اندازه کافی سبک پاپ یک شیشه باز از شربت خانه, و در انجام این کار من پاداش با فلفل' به طور طبیعی رنگ روشن که فورا مرا به یاد sunnier روز. عطر و طعم خود را بیش از حد بلافاصله تساوی من با نیش شیرین که عملا شاد دودی undertones که به من هشدار و درگیر در یک زمان هنگامی که آن را به طور کلی سخت بود. بدون جرم به کنسرو لوبیا در حال حاضر, اما آنها نمی تواند انجام دهد.

نه همه jarred فلفل قرمز بو داده با هم برابر هستند ، من پیدا کردم بهترین عطر و طعم و بافت می آید از آن بسته بندی شده در روغن زیتون که اغلب نیز شامل یک زن و شوهر از تمام پوست کنده سیر. این روزها هر چند من ضربه زننده نیست. آب بسته بندی شده در شیشه را فقط به عنوان ابزار در آشپزخانه است. فقط برای رسیدن به آنچه شما — وجود پتانسیل زیادی در هر دو نوع.

راه های مورد علاقه من برای استفاده از فلفل قرمز بو داده

بی شماری وجود دارد و مواد تشکیل دهنده تقاضاهای مصرانه برای فضا در آشپزخانه خود را. طعم سازان هستند که در واقع یک ظرف شگفت انگیز است. هر ماه ما در حال کاوش در یکی از مواد تشکیل دهنده که به دست آورده است جای خود را در آشپزخانه های کوچک و حتی غذای ساده و طعم های دیدنی و جذاب.

نوبت شما: چه چیزی مورد علاقه خود را دستکمگرفتهشده عنصر در شربت خانه خود را? چه چیزی شما را برای رسیدن به زمانی که شما می خواهید برای بالا بردن پخت و پز خود را به سرعت و به آسانی ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر! ما ممکن است به آن ستاره درمان در آینده نسخه ای از طعم سازان.tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن