ویلیامز سونوما است که با داشتن یک Le Creuset فروش و شامل مورد علاقه ما ظرف پخت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر این پ

توسط DASTESALAMATT در 26 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر این پر جنب و جوش, ظروف سفالین سنگ نما غذای مرکب از گوشت وارد آشنا به نظر می رسد, آن را در تخیل خود را. کوچکتر 2.5-qt. نسخه ساخته شده ما بهترین لیست سال گذشته و ما تستر شارون و ویژگی های مدیر Arie هر دو آن را دوست داشت و برای آن قابلیت و زیبایی است. بزرگتر 4-کوارت تحت پوشش غذای مرکب از گوشت وارد می کند همه چیز را کوچک خود را خواهر و برادر می توانید با چند تفاوت کلیدی: اولین, سخاوتمندانه آن ظرفیت مناسب می تواند بسیار کمی از مواد غذایی بیشتری به این معنی که شما می توانید عمیق تر mac-n-پنیر دستور العمل های اشباع کردن میوه بدونیم و ضخیم تر حیوانات مورد استفاده. با وجود اندازه بزرگتر آن تنها اقدامات 14.5" x 9.14" ساخت آن را کمی بزرگتر از یک چهارم ظرف ورق و آسان به فروشگاه (آن را حتی می توانید در آشپزخانه اجاق).

اما آن را مطابق درب گنبد که واقعا از آن مجموعه جدا از اکثر casseroles. به جای شیشه با درب محکم ساخته شده است از همان گرما, ضد, ظروف سفالین سنگ نما به عنوان ظرف خود پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن وعده های غذایی گرم در جدول. درب ظرف را نیز می توان در فر به نگه داشتن چیزهای مانند دسر پخته و قشنگ دستور از قهوه بیش از حد به سرعت. فکر می کنم از آن را به عنوان مناسب — نه به ذکر است پایدار! — جایگزین برای فویل آلومینیوم.

پس ظرف و درب وزن نه پوند از قبل پر شده با مواد تشکیل دهنده همه چیز می تواند و نه سنگین. اما Le Creuset را محکم ساخت و ساز منجر به حتی پخت و پز و ظرف دو هایش را کاملا گشوده دسته آن را آسان و امن به حرکت در داخل و خارج از فر یا روی میز. به علاوه با 17 خشخاش رنگ را انتخاب کنید از آن ارتقاء قطعی به فلزی یا شیشه ای casseroles.

در حالی که لو Creuset را غذای مرکب از گوشت وارد است اجاق ایمن, آن همچنین می توانید در جوجه های گوشتی, فریزر, یخچال و مایکروویو — ساخت آن را بسیار متنوع تر از بسیاری از casseroles. فقط اجتناب از قرار دادن یک غذای مرکب از گوشت وارد زیر آب سرد یا قرار دادن یک سرد خورش در فر داغ به این تغییرات ناگهانی درجه حرارت می تواند منجر به ترک خوردگی. همچنین با توجه به ماهیت غذای مرکب از گوشت وارد به مینای چینی لعاب, بهتر است برای تمیز کردن آن با یک غیر ساینده, نایلون, برس اسکرابر یا اسفنج.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب