بله شما نیاز به تمیز کردن خود را جاروب — در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد

من دو افکار وقتی که می آید به درها. یک: شما نیاز به استفاده از آنها. (آنها بسیار آسان تر به بیرون از حتی fanciest شارژی خلاء.) دو: خود را جاروب نیاز به تمیز یک بار در در حالی که. شما نمی خواهد پاک کردن یک دستمال در اطراف خود کانتر درست است ؟ پس چرا شما با استفاده از یک جارو در طبقه خود را? شما نباید!

شاید این در حالی است و یا شاید شما هرگز آن را انجام داده. مشکلی نیست — شما می توانید آن را در حال حاضر. اولین مرحله از تمیز کردن خود را جاروب برای بیرون راندن گرد و خاک که در گیر کرده, موی, اما می توان به راحتی زدم. صدای خود را جاروب (به آرامی) در برابر حصار, درخت, یا سطل زباله می تواند. اگر شما گیر کرده در داخل شما می توانید آن را در مقابل داخل خالی (اما صف) زباله می تواند. بعد در آن وجود دارد کمی عمیق تر به جلو و از هر گونه مو که گیر کرده است. و سپس به جارو واقعی تمیز کردن. اجازه بدهید با یک نگاه ساده در عین حال موثر گام!

چگونه برای تمیز کردن جارو و خاک انداز

بیشتر بر جارو و گرد و غبار تابه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>