شما می توانید نگه دارید خود را IG پخت و پز دموی من تماشای Jersey Shore برای تمام مواد غذایی محتوای

ما در اینجا در Bon Appétit شده اند صحبت های زیادی در مورد که در آن ما در حال پیدا کردن آرامش در این "عجیب و زم

توسط DASTESALAMATT در 12 اردیبهشت 1399

ما در اینجا در Bon Appétit شده اند صحبت های زیادی در مورد که در آن ما در حال پیدا کردن آرامش در این "عجیب و زمان نامشخص است." وجود دارد دستور العمل های ما در حال پخت و پز (که خوانندگان ما در حال پخت و پز) جدید عادات ما در حال تشکیل تمرین نگه داشتن ما عاقل زوم ساعات خوش با دوستان و پخت پروژه های ما در حال برنامه ریزی برای این روز (هفته ؟ ماه!?) آمده است. رئیس در میان این تسکین دهنده راه حل برای من? بی پایان قسمت های تکراری از ساحل نیوجرسی.

چرا که همه چیز را در مورد این نمونه از یک واقعیت نشان می دهد تلویزیون است که آرامش و آشنا به من—و این نه فقط به خاطر من به تماشای هر یک از قسمت 71 (شش فصل مردمی!) حداقل یک بار در حال حاضر. این درست است که در حال حاضر آخرین چیزی که من به دنبال این است که در اواسط فیلم طرح پیچ و تاب و یا دلقک ها بیرون پریدن در صحنه نهایی. آنچه من می خواهم خشن و بی ادب هستند خانواده هایی که مرا به یاد خودم سواحل زیبا من نمی توانید ببینید هر زمان به زودی و البته پوند و پوند کتلت مرغ و سالاد ریخته با بطری سس گوجه فرنگی است که من می توانید از تماشای آنها لذت ببرید. بله, من می خواهم به ارتباط. و به عنوان یک ایتالیایی-آمریکایی از ایالت نیوجرسی باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که من انجام دهد.

بنابراین در هیچ منظور خاص در اینجا برخی از مواد غذایی مورد علاقه من لحظه از ساحل نیوجرسیاست که من شادتر از هیچ چیز دیگری می توانید در حال حاضر.

اگر امکان گرم شدن همبرگر خود را در یخچال به مدت یک شب.

MTV

وقتی ران کوره ترکیه برگر کاغذ و تمام

اجازه بدهید مجموعه ای از صحنه ها: هم اتاقی فقط از یک شب از نوشیدن و می خواستم یک میان وعده. یک خلق و خوی. (من تا به حال یک مرحله که در آن من ساخته شده cacio e په په پس از یک شب. تلاش برای انعطاف پذیری فقط واقعی بودن.) بنابراین ران فراموش یخ زدایی بوقلمون برگر, ریپ باز کردن جعبه قرار می دهد و کل بلوک از گوشت بریان به عنوان یکی برگر جرم است. که شامل کاغذ که جدا از هر patty. او به نحوی موفق به آن را حذف قبل از آن همه می رود تا در شعله های آتش است که درست feat از سحر و جادو.

هیچ چیز بیشتر جدی.

MTV

زمانی که Snooky اقدام به خرید یک جام شراب بزرگ و بلافاصله آن را می شکند

در فصل 4 Snooky نقاط بسیار پیر شراب از شراب است که او باید داشته باشد. اگر شما نا آشنا, یک جام شراب بزرگ دارای 4.5 لیتر است که معادل شش بطری از شراب است. به عنوان به زودی به عنوان او گام بر روی خیابان ها آن را می شکند. من احساس می کنم شما Snooky! یک بار من تا به حال یک بطری شراب در یک کیسه کاغذی. بود اما باران و کیسه را شکست و بطری شکسته سراسر خیابان برادوی در Williamsburg, BK. من هنوز هم فکر می کنم در مورد آنچه که می توانست بنابراین من احساس می کنم برای او.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن