شما نمی نیاز به خرید گران قیمت پردازنده مواد غذایی. این 30 دلار یکی است فقط خوب است.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یکی از fi

توسط DASTESALAMATT در 10 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از firmest-برگزار آشپزخانه اعتقادات است که بسیاری از آشپز خانه نمی نیاز به خرید گران قیمت پردازنده مواد غذایی. من این راه احساس می کنم در مورد تمام ابزار آشپزخانه; من فکر می کنم وجود دارد برخی از چیزهایی که ارزش صرف کمی پول بیشتر ، که لو Creuset اجاق هلندی? ارزش قیمت.... که ایستاده KitchenAid میکسر ؟ این یک کلاسیک به یک دلیل. اما یک پردازنده مواد غذایی است که هزینه $350? من متاسفم اما شما فقط لازم نیست که. صرفه جویی در پول خود را و یا آن را صرف چیز دیگری (مانند یکی از این ابزار ضروری).

آن را به این دلیل بیشتر است که من همیشه توصیه می شود مردم خرید سیاه و سفید + طبقه 8-جام پردازنده مواد غذایی. من متعلق به دو نفر از آنها در هشت سال گذشته و آنها معمولا تنها در مورد هزینه $30 (هر چند که از انتشار آن $33 در آمازون). یکی از اولین من بود در واقع یک دست من را از کسی که آن را برای چهار سال قبل از من. زمانی که پردازنده مواد غذایی و در نهایت درگذشت شش سال پیش من به سرعت یکی دیگر را بدون تردید. در اینجا است که چرا من عاشق این پردازنده مواد غذایی بسیار و به همین دلیل من فکر می کنم آن را در آشپزخانه خود را.

در حالی که من فکر نمی کنم آن را به ارزش آن را به خرید گران قیمت پردازنده مواد غذایی, من فراموش کنم آن را به ارزش داشتن یک دوره است. وجود دارد هیچ چیز واقعا چیز دیگری مانند آن را در آشپزخانه (حتی بالا طراحی ماشین مخصوص مخلوط کردن باعث می شود یک جایگزین خوب است). یک پردازنده مواد غذایی عالی را creamiest حموس مناسب پستو و خوشمزه نیاز-به-را-دوباره کره مهره. این یک ابزار است که به شما صرفه جویی در شما مقدار زیادی از زمان برش و dicing چیزهایی که در آشپزخانه است. آن را واقعا خوب به یک اگر شما به طور منظم به طبخ در خانه.

آنچه که من در مورد سیاه و سفید + دکر پردازنده مواد غذایی است که آن را فقط ساده ساده برای درک است. آن می آید با دو دکمه: روشن و خاموش/پالس. آن را نیز تنها دارای دو فایل پیوست: سفت تیغه (چیزی که احتمالا افراد بیشترین استفاده را از) و سپس برش/پاره پاره کننده برای پنیر و سبزیجات است. که در آن است. دیگر (دفعات بازدید: گران تر) مواد غذایی را با یک دسته از دکمه های اضافی به فشار یا بیشتر فایل پیوست مانند یک خمیر تیغه و یا متفاوت با اندازه کاسه و کاردک و یا اضافی فروشنده. آیا این چیزها خوب ؟ بله! آیا شما به آنها نیاز دارید ؟ احتمالا نه.

اگر شما واقعا می خواهید یک پردازنده مواد غذایی برای نرخهای پایین و مهره کره و بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن همه چیز و سپس شما فقط لازم نیست چیزی که بیش از حد پیچیده است. سر و صدا-رایگان سیاه و سفید + دکر پردازنده مواد غذایی همه چیز من نیاز به یک پردازنده مواد غذایی را فراموش: آن را لغو احکام صادره ی کارها با سهولت و به من کمک می کند یک دسته ای از لیمو-y شلاق فتا در هیچ زمان.

من هم به خصوص عشق چگونه سبک سیاه و سفید + دکر پردازنده مواد غذایی است — آن را به کمتر از پنج پوند, که به معنی آن نیست در مجموع درد به پس زدن دهنه اسب ، (از سوی دیگر مواد غذایی دیگر پردازنده های من دیده می شود و در پایان بالا می تواند تا 20 پوند است.) سیاه و سفید + دکر پردازنده مواد غذایی نیز برای تمیز کردن آسان به دلیل وجود ندارد که بسیاری از قطعات برای شروع با. ساده در این مورد واقعا بهتر است.

این پردازنده مواد غذایی برای کسی که فکر می کند آنها می خواهیم با استفاده از آن به دبستان چیزی برای هر وعده غذایی ؟ شاید نه. اگر شما باز جان سخت غذایی, فرد چیزی در پایان بالاتر ممکن است برای شما بهتر است (در اینجا برخی از گزینه های دیگر را در نظر بگیرید). اما برای بسیاری از آشپز خانه به دنبال کامل این پستو تابستان, من فکر می کنم این 30 دلار یک راه برای رفتن است.

آیا شما عشق پردازنده مواد غذایی خود را? به ما بگویید چرا در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن