شما باید با خط بالای یخچال خود را با کاغذ مومی

گاهی اوقات کوچکترین فضاهای دارای بیشترین پتانسیل برای دریافت کثیف. را بالای یخچال و بالای کابینت فوقانی (اگر آ

توسط DASTESALAMATT در 7 تیر 1399

گاهی اوقات کوچکترین فضاهای دارای بیشترین پتانسیل برای دریافت کثیف. را بالای یخچال و بالای کابینت فوقانی (اگر آنها ساخته شده است تمام راه را تا سقف). این نقاط در حال کل آهن ربا برای گریس و گرد و غبار. و نه تنها این کار را انجام out-of-sight فضاهای به نظر می رسد برای جمع آوری بیشتر دوده از دیگر بخش هایی از آشپزخانه خود را, اما آنها نیز سخت تر برای رسیدن به, که بدان معنی است که آنها آزار دهنده تر برای تمیز کردن.

ما باید یک ایده ، زمان بعدی شما برای باز کردن جعبه های جدید از کاغذ مومی جدا کردن چند ورق. و سپس استفاده از آنها را به خط بالای یخچال و کابینت.

معلوم مومی سطح عمل می کند مانند یک آهنربا جمع آوری گرد و غبار و دوده است. "کاغذ مومی است که یک راه حل فوق العاده به خاطر آن جمع آوری روغن اجازه می دهد تا شما را به سادگی حذف کاغذ پرتاب آن را دور و جایگزین" Becca Napelbaum تمیز کردن متخصص از بر روی تقاضا خدمات خانه برنامه دستی گفت Kitchn چند سال پیش.

هنگامی که آن زمان برای شیر یا خط, کثیف, کاغذ مومی و دوباره درخواست یک لایه جدید? نگران نباشید در مورد علامت گذاری تقویم خود را و یا تنظیم زنگ هشدار ، حتی اگر شما طبخ تن ما مایل به می گویند شما فقط نیاز به تغییر کاغذ مورد به عنوان اغلب به عنوان شما نیاز به خرید یک جعبه جدید. بنابراین شما می توانید با استفاده از جعبه های جدید به عنوان یادآوری. آسان!

چند یادداشت سریع. برای شروع, شما می خواهید برای انجام یک تمیز کردن کامل به این سطوح قبل از پوشش آنها را با کاغذ به عنوان آن را همیشه بهترین برای شروع با یک تخته سنگ پاک. (ما می خواهم به استفاده از یک گریس محصول یا مستقیم آب لیمو را به برش از طریق لایه چسبنده.)

شما همچنین می توانید استفاده از ورق های روزنامه آن را تجزیه سریعتر در محل های دفن زباله. اگر شما این مسیر شما نیاز به بیشتر از یک روانی توجه داشته باشید به یاد داشته باشید برای تغییر کردن کاغذ.

چگونه می توانم به شما در حفظ و در بالای یخچال و کابینت فوقانی ، هنگامی که آخرین باری که شما حتی نگاه کردن وجود دارد ؟

آخرین مطالب