شما می خواهید برای قرار دادن این تازه انبه سالسا در همه چیز شما طبخ این تابستان

من همه برای راحتی از فروشگاه خرید گوجه فرنگی سالسا اما وقتی که می آید به انبه سالسا تنها یک ارزش خوردن یکی از

توسط DASTESALAMATT در 2 خرداد 1399

من همه برای راحتی از فروشگاه خرید گوجه فرنگی سالسا اما وقتی که می آید به انبه سالسا تنها یک ارزش خوردن یکی از ابتدا ساخته شده. به همین دلیل ما ساخته شده آن را فوق العاده آسان بر شما: این دستور نیاز به فقط پنج مواد تشکیل دهنده و 10 دقیقه از وقت خود را. هنگامی که آن را انجام می شود, شما پاداش با یک میوه ای شیرین و کمی تند سالسا که بی نهایت بهتر از هر چیز به فروش می رسد در یک شیشه. در اینجا این است که چگونه به آن را.

کاره سالسا میوه به شما امکان ساخت تمام تابستان طولانی

تازه انبه سالسا است فقط به عنوان خوب به عنوان انبه استفاده می کنید. هر کدام از انواع انبه — از محبوب Tommy Atkins انبه به فوق العاده خامه Ataulfo — می توان برای این سالسا اما آمادگی سطح مهم نیست.

به طور کلی ما به مشاوره به آنها را انتخاب کنید و نگه دارید آنها را در دست های خود را (آنها باید احساس سنگین خود را برای اندازه و کمی هنگامی که شما فشار منطقه اطراف ساقه) و به آنها یک خر خر کردن (کاملا-انبه رسیده باید تلفظ بوی مست) — اما ما توصیه نمی انجام است که در حال حاضر با توجه به بهترین شیوه های ایمنی برای COVID-19 پیشگیری است.

اگر شما را تا پایان با کال انبه, شما می توانید اجازه دهید آنها را در رسیدن در مبارزه خود را برای چند روز. (و اگر شما را فوق العاده نرم و انبه خواهد شد که بیش از حد احساساتی به تکه فقط ترکیب آنها را به یک اسموتی و دوباره سعی کنید دفعه بعد.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب