شما در حال خرید استیک همه اشتباه است. در اینجا این است که چگونه به واقعا آن را انجام دهد.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.خود را ان

توسط DASTESALAMATT در 23 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خود را انتخاب کنید و استیک را برش اول

استیک گران قیمت هستند چرا که آنها می آیند از مناطق نخست گاو که لطیف ترین — مناطق که کوچک هستند نسبت به تمام حیوانات. شش محبوب ترین کاهش استیک (گوشت ابجو و اغذیه فروشی, ribeye نیویورک پهلو و دامن) هر کدام ویژگی های منحصر به فرد و قیمت امتیاز را طوری انتخاب کنید آنچه شما می خواهم به غذا خوردن, بهترین و یا جزئیات بیشتر در مورد آنها را در اینجا به عنوان یک نقطه شروع است.

چرا استیک ضخامت مهم

اما هنگامی که شما تصمیم گیری در یک برش استیک, آنچه شما باید برای نگاه در بسته بندی استیک یا چه چیزی بر روی صفحه نمایش در این مورد ؟ آیا فقط نگاه وزن در بسته بندی و انتخاب بر اساس آن — نگاهی به ضخامت استیک به جای. فکر می کنم در مورد آنچه باعث می شود یک ارزو-شایسته استیک خوشمزه: این عمیقا browned پوسته پر از مرزه فربه طعم است که راه را برای شاداب و گلگون گوشت داخل. این نوع از پوسته طول می کشد حرارت بالا و زمان برای توسعه. نازک استیک طبخ راه بیش از حد به سرعت ساخت آن را سخت به توسعه که خوب پوسته قبل از این مراکز در حال آلوده ، نگاه نسبتا ضخیم استیک (حدود 1 اینچ) به جای آن که اضافه کردن برخی از گرانبها دقیقه به زمان پخت و پز, پس, پوسته خود را به مقدار زیادی از زمان برای توسعه.

برای رفتن حتی ضخامت استیک

اما حتی پس از شما پیدا کردم خوب استیک ضخامت این در ذهن نگه دارید اگر شما در حال خرید بیش از یک: هر استیک باید همان ضخامت. جلوگیری از بسته که در آن یک استیک در داخل به نظر می رسد scrawnier از دیگران است. پخت و پز گوشت که همان ضخامت به این معنی نیست که همه آنها را طبخ در همان رای و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد چیزی که آماده و overcooking قبل از بقیه است.

ضخیم کاهش استیک تمایل به جدید Yorks, porterhouses و ribeyes. Tenderloins از کم چرب ترین قسمت استیک از همه معمولا به فروش می رسد نسبتا ضخیم, اما شما همیشه می توانید بپرسید قصاب به قطع آنها را برای شما اگر شما دوست ندارم آنچه در حال حاضر بر روی صفحه نمایش. پهلو و دامن استیک به طور طبیعی نازک, پس فقط تمرکز بر یک ضخامت حتی برای این به جای. مسلح با این دانش شما می توانید با اطمینان بیشتری مغازه برای روز پدر, تاریخ شب و یا فقط یک weeknight شام استیک درمان و آمد خانه با مناسب استیک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن