زندگی مخفی بین بگ

وزن این مبل در مقابل مبلهای راحتی دیگر بسیار ناچیز بوده دلیل آن مواد پرشدهای داخل آن هست که از جنس یونولیت اس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

وزن این مبل در مقابل مبلهای راحتی دیگر بسیار ناچیز بوده دلیل آن مواد پرشدهای داخل آن هست که از جنس یونولیت است و جنس بسیار نرمی دارد. از خصوصیات بسیار جالب این مبل راحتی میتوان به این اشاره کرد که، به دلیل وجود شن در آن، به راحتی به فرم بدن فردی که روی آن نشسته است، تبدیل می شود و دارای انعطاف پذیری بالایی است. همچنین بین بگ دارای مزیت های بسیاری نسبت به مبل های بادی می باشد که مقاومت بالا در برابر اشیاء نوک تیز و همچنین تغییر شکل محصول به حالت دلخواه را می توان از این مزیت ها برشمرد . آرامش ناشی از نشستن روی صندلی بین بگ به کاهش تنش گردن و شانههایتان کمک میکند. ↑ «سردار "جوزعلی نجفی" نقش به سزایی در دفاع مقدس داشت- اخبار ایلام - اخبار استانها تسنیم | Tasnim». ↑ رستم رفعتی، انساب شهری و عشایری استان ایلام، ص ۱۱۰. ↑ رستم رفعتی، انساب شهری و عشایری استان ایلام، ص ۱۱۳. ↑ کتاب «با ایلامیان در ایلام»علیرضااسدی ص۲۳۵. ↑ علیرضا اسدی، با ایلامیان در ایلام، ص ۱۸۴. ↑ علیرضا اسدی، با ایلامیان در ایلام، ص ۱۸۳.

᠎This da​ta was generat​ed  by G SA​ C​on tent Gen​erat or Demoversi᠎on !

↑ سرگذشت پشتکوه ص ۵۹۰ انتشارات گلچین. قم: انتشارات فقه، ۱۳۸۶. تیره های آن: ۱-میرچگا تیره تشمال حجی حاجی وتشمال ابراهیم مظفری۲-میر چنان تیره کدخدا میرزاخان ۳-میر چم سارد تیره شفیع خان ۴-میر بانسرو تیره میر باوه و میر نوروز ۵- میر راه سفید تیره خانلر ۶-میر گردل تیره مصطفی جاسم و ناصری ۷-میر تنگ حمام حیدر بگ وخانواده مظفری. و اصالت دیرینه ای در ارکوازی دارند که برخی آنها را سید و یا سبزواری و خویشاوند با میر های دره شهر که عرب ربیعه هستند میدانند ،اما میر ها جز قدیمی ترین طوایف ارکوازی بوده و اصالت ارکوازی دارند.در اصل میر ها از نسل سید منصور بگ و سید منصور بگ پسر اُلی بگ است و سیدمنصور فرزندی به نام سیدنقی داشته است. تیره های بگ بگ:۱-بگ بگ چگا خانواده های هواسی و شهبازی (شهبازبیگ و امیر خان)۲-بگ بگ بانخشک خانواده های رحمانی و الیاسی و درویشی و رضایی و شیرمحمدی و دوستی ۳- بگ بگ مورت خانواده فاضلی ۴-بگ بگ نفت شهر و کرمانشاه (خانواده برادران)۵-بگ بگ های ساکن ایلام و ساکن در محله خیام(خانواده کرم خان،دارشی و گل محمدی) ۶- بگ بگ عراق(خانواده های فرمان ،زیدان،رمضان و سلمان )از تیره های با اصالت ارکوازی میباشند. بین بگ درست مثل یک خمیر مجسمه منعطف است و فرم بدن شما را به خود میگیرد.

در هیچ یک از کلام و پیام آنها جز اشعار علامه بلخی شهید بلخی صحبت از نظام سیستم حکومت اسلامی مشاهده نمیشود. بین بگ بزرگسال دارای زیرپایی یکی از مجهزترین و با کیفیت ترین محصولاتی می باشد که در سال جاری روانه بازارهای جهانی شده است و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است . از افراد سرشناس این طایفه می توان به رئیس بگ هاشمی اشاره کرد. تشمالان این طایفه از تیره مرغزاری هستند. از بزرگان و تشمالان این ارکوازی میتوان به تشمال حجی حاجی از طایفه چم شاطر هم پیمان طایفه میر اشاره کرد و هم اکنون تشمال ابراهیم مظفری بزرگ ایل ارکوازی است. تشمال سهراب رحیمی و تشمال ابراهیم تخمار از این طایفه اند. سر تشمال عالیجاه میر فرامرز ارکوازی و پسر و نوه ایشان عالیجاهان تشمال میر مظفر و میر اصغر روسای کل ایل ارکوازی از زمان افشاریه تا قاجار از این طایفه میباشند. یکی از قدیمی ترین تصاویر ایل ارکوازی نقاشی نگاره سر تشمال میر فرامرز است و همچنین تشکیل ارتش هزار نفره در در اوایل حکومت زندیه توسط عالیجاه میر مظفر باعث شد تا ایل ارکوازی را ایل هزاره نیز بنامند. بیگ بگ یک نفره به طبع پر فروش ترین این محصولات به شمار می آید اما این مبل های دوست داشتنی در ظرفیت های دو ، سه و حتی چهار نفره هم وجود دارند که دیگر برای استفاده های شخصی به عنوان تختخواب نیز می توانند با توجه به ابعاد بزرگی که دارند استفاده شوند .

با خرید مبل شنی یا مبل بین بگ می توانید از آن در اتاق بچهها، اتاق بازی در منازل و مهدها، اتاق خوابگاه، اتاق نشیمن و سینمای خانگی استفاده میشود، همچنین میتوان برای کار، مطالعه، سرگرمی(مثلا تماشای فیلم یا وب گردی) و همچنین استراحت و چُرت زدن بر روی آنها از بین بگ استفاده کرد. ۲۱-طایفه باوه سیه:یکی از طوایف ارکوازی پایین است و از سه تیره تشکیل شده است و در روتای بان زیارت هستند و همچنین قسمت دیگری از این طایفه در تیره سیه سیه در ایل کلهر هستند. ۲۰-طایفه بگ بگ:این طایفه از ۶تیره تشکیل شده است ودر ارکوازی پایین قرار دارد. در مقاله قصد داریم به این سوال ها جواب بدیم همچنین در انتهای مقاله لیستی از بهترین بین بگ ها را به همراه لینک خرید معرفی کنیم. به این صورت که شما می توانید رنگبندی بین بگ خود را مشخص کنید و همچنین از میان جنس های بدنه چرمی ، مخمل و یا پارچه ای یکی از برگزینید و ظرفیت یک نفره و دو نفره را انتخاب کنید و به این صورت بین بگ دلخواه خود را داشته باشید . فروش بین بگ خانگی بزرگسال و کودک با قیمت بسیار مناسب و ارزان در نمایندگی فروش مبل شنی، بین بگ و هپی چیر با گارانتی دو ساله محصولات، تولید در رنگ بندی متنوع و زیبا، تولید با رویه پارچه قابل شست و شو و چرم مصنوعی، قابل استفاده در محل کار، منزل و اتاق کودک ، بهترین مدل ها و زیباترین محصولات بین بگ با قیمت های ارزان در نمایندگی اینتکس تولید کننده و مرکز توزیع و پخش انواع بین بگهای راحتی در ایران برای خرید مبل بین بگ از همین صفحه استفاده نمایید. A​rticle has been cre ated by G᠎SA​ Content  Generator D emoversi on .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن