10 خانواده شام ایده های برای اضافه کردن به برنامه غذایی خود را

حتی اگر من دوست دارم به طبخ (و آن را انجام دهید برای زندگی!), به تازگی من خودم بدانم چه مردم حتی غذا خوردن ؟ بیشتر از من می خواهم به اعتراف. به عنوان ماه در خانه بکشید با توجه متمرکز در مرحله ملی من رو کمی تخیل برای چه برای قرار دادن در جدول هر شب. حتی زمانی که آن را سخت من سعی می کنم به شام یک فضای امن برای اتصال. بنابراین به جای مبارزه شیک خانوادگی سلیقه من را هم برای پر کردن شام ما صف با وعده های غذایی است که تمام خانواده را دوست دارم. در اینجا 10 خانواده شام ایده های خانواده من را دوست دارد. امیدوارم خانواده شما را پیدا خواهد کرد برخی از آنها را دوست دارم در اینجا بیش از حد.

1. کلم بروکلی و Risotto با پنیر

کلم بروکلی و پنیر کلاسیک طعم جفت ساخته شده درجه یک آماده سازی آن ریزوتو-سبک. استفاده از پنیر چدار تیز رشته به جای پنیر پارمسان اضافه کنید و نیش اندازه گلچه کلم بروکلی در پایان پخت و پز به طوری که از آن باقی می ماند مناقصه و سبز روشن.

دریافت دستور العمل: کلم بروکلی و Risotto با پنیر

اعتبار: عکس: جو Lingeman/Kitchn; سبک غذا: Brett Regot/Kitchn

2. آسان ورق پان مرغ Nachos در

خانواده شام نمی توانید خیلی بهتر از قشنگ تراشه های لایه بندی شده با سالسا مرغ و همه از مورد علاقه خود را پر کردن. استفاده از محکم رستوران به سبک تراشه های است که نمی خواهد استراحت پس از ساخت و پخت. و فراموش نکنید که به خط پخت خود را با ورق فویل را پاکسازی سریع!

دریافت دستور العمل: آسان ورق پان مرغ Nachos در

3. پستو سالاد پاستا تورتلینی

این سالاد ماکارونی است که دقیقا آنچه شما نیاز دارید برای آخرین لحظه ناهار و یا شروع یک شام آسان (فقط اضافه کردن نبات دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ!). کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق پنیر-پاستا پر و خوش طعم گیلاس گوجه فرنگی آنقدر زیاد است که آنها فقط ممکن است چشم پوشی زمرد رنگ پستو ریحان است که به ارمغان می آورد و رشد یو پی اس به جدول.

دریافت دستور العمل: پستو سالاد پاستا تورتلینی

4. آسان 20 دقیقه ای مرغ Teriyaki

تعجب نکنید زمانی که صفحات دوباره خالی بعد از خوردن این سریع تر از حد takeout مرغ teriyaki. را آسان چسبنده و شیرین teriyaki لعاب که طعم بهتر از بطری مسائل و خدمت با برنج بخار پز و کلم بروکلی.

دریافت دستور العمل: آسان 20 دقیقه ای مرغ Teriyaki

5. نان پیچد با همسر, خیار Raita

هنگامی که شما خسته از برگر روال یک ساندویچ مبادله. قرار دادن ترد گوشت چرخ کرده (به دستور العمل های تماس برای گوشت گاو یا بره اما هر گوشت چرخ کرده را کار) در نرم قطعه از نان و بالا با سرد و خامه, سس خیار. آن را در خدمت ساخت خود از سبک به کودکان و نوجوانان به طوری که آنها می توانید طعم و کاوش در سرعت خود را.

دستور: نان پیچد با همسر, خیار Raita

6. گیاهی بسته بندی شده Tater جمع صبحانه پخت

آیا شما تعجب که چگونه برای ایجاد یک مناقصه گیاهی-بسته بندی تخم مرغ پخت حتی بهتر است ؟ پوشش غذای مرکب از گوشت وارد با tater tots! این است که چگونه شما را در صبحانه برای شام یک راه یقین به همه لطفا در جدول.

دریافت دستور العمل: گیاهی بسته بندی شده Tater جمع صبحانه پخت

اعتبار: Jesse Szewczyk

7. آناناس کباب مرغ بسته های فویل

فویل بسته شام دریافت ستایش بالا برای خود آسان دبستان و پاکسازی است. را شخصی کیسه برای تمام اعضای خانواده بیشتر اضافه کردن آناناس برای کودکان و یا انجام دو فلفل به پیاز-مخالف.

دریافت دستور العمل: آناناس کباب مرغ بسته های فویل

8. پیتزا قشنگ فرفره

هیچ لیست از خانواده پسند وعده های غذایی کامل و بدون pizza در لیست. در حالی که ظرف عمیق ورق تابه و گریل همه گزینه های بسیار عالی هیچ حزب پیتزا سرگرم کننده بیش از یک با فرفره در منو است.

دریافت دستور غذا: پیتزا قشنگ فرفره

اعتبار: آملیا Rampe

9. 20 دقیقه لوبیا و برنج Burritos

وقتی که شما آماده به حرکت فراتر از استاندارد پنیر quesadillas اما بچه های خود را قانع نشده سعی کنید این آسان قشنگ bean burritos. این همه طعم آنها را دوست دارم همه نورد را به یکی.

دریافت دستور العمل: 20 دقیقه لوبیا و برنج Burritos

اعتبار: Yossy عارفی

10. تغییر زندگی, سیر, کره, ران مرغ

ما اغراق آمیز نیست: این یک کتری شام است زندگی در حال تغییر. شروع ران مرغ در سرد پان به رندر پوست طلایی و ترد و سپس پایان در فر با کره سیر و سبزیجات سبز.

دریافت دستور العمل: زندگی در حال تغییر, سیر, کره, ران مرغ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>