10 سالم و آرام پز شام ما واقعا دوست دارم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آرام پز ی

توسط DASTESALAMATT در 3 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آرام پز یکی از بهترین ابزار برای گرفتن آسان شام روی میز. منظورم این است که چه چیزی را دوست ندارد در مورد یک دستگاه است که عملا همه کار را برای شما? اما آرام پز تولید می کند همیشه ترین ومزه نتایج — شکایت شایع است که چیزهایی که اغلب از مزه کردن یک توجه داشته باشید در بسیاری از دستور العمل های تکیه بر چربی بالا مواد تشکیل دهنده مانند خامه یا پنیر به موسیقی جاز تا چیز.

اگر اهداف خود را شامل خوردن وعده های غذایی متعادل — بسته بندی شده با بیش سبزیجات و پروتئین و چربی کمتر — اما شما هنوز هم می خواهید به راحتی از پخت و پز در یک آرام پز, ما اینجا هستیم تا به شما کمک کند. از chicken enchilada سوپ گیاهی به burrito کاسه وجود دارد یک دستور العمل در اینجا برای همه.

1. آرام پز و اسفناج و کنگر فرنگی مرغ

اسفناج و کنگر فرنگی غوطه کلاسیک برای بازی شب, اما برای سالم و تاب که بیشتر weeknight پسند برای این مرغ به جای. ساخته شده با کم سدیم سوپ مرغ شما می تواند در خدمت این بیش از کوینولا و یا برنج قهوه ای برای یک شام سالم.

دریافت دستور العمل: آرام پز و اسفناج و کنگر فرنگی مرغ

2. آرام پز گیاهی Burrito کاسه

این دستور به طور خاص خواستار برنج قهوه ای است که نگه می دارد تا بهتر در آرام پز, بنابراین شما در حال حاضر در راه خود را به یک وعده غذایی بسته بندی شده با غلات سبوس دار. در صورت تمایل به مبادله ماست ساده برای خامه ترش در لیمو ترش بخشی از دستور العمل.

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته گیاهی Burrito کاسه

3. آرام پز سوپ مرغ و Enchilada

این سوپ را به شما می دهد طعم از enchiladas اما بدون پنیر به طور معمول در بر داشت در این غذا مکزیکی. این شروع می شود با یک پایه از خانه enchilada sauce, که بدان معنی است که شما همچنین می توانید کنترل چه مقدار پتاسیم و قند آن را در. خدمت با ماست ساده و شما تمام مجموعه.

دریافت دستور العمل: آرام پز سوپ مرغ و Enchilada

4. آرام پز ایتالیایی با مرغ و کلم بروکلی کاسه

این ایتالیایی-الهام برنج غذای مرکب از گوشت وارد می شود دو دوز از پروتئین با تشکر از ترکیبی از مرغ و لوبیا سفید. و پس از آن نیز پر از مناقصه گلچه کلم بروکلی, شما واقعا باید یک کاسه غذا را در دست خود.

دریافت دستور العمل: آرام پز ایتالیایی با مرغ و کلم بروکلی کاسه

5. آرام پز نارگیل عدس کاری

این دلچسب کاری است که وگان اما شما هرگز حدس می زنم به لطف فوق العاده گوشتی بافت و عطر و طعم باور نکردنی. صرفه جویی علاوه بر این از شیر نارگیل برای پایان بسیار کمی اضافی غنای. در خدمت بیش از یک بستر برنج یا دانه های مورد علاقه خود را با یک نم گشنیز تازه برگ.

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته نارگیل عدس کاری

6. زنجبیلی توفو آرام پز سوپ

هنگامی که شما نیاز به چیزی تغذیه و آرامش این سوپ گیاهی وجود دارد خواهد بود برای شما. زنجبیل و زردچوبه آش و نوزاد bok choy نور و روشن در حالی که اضافات مانند گندم سیاه و soba و مکعب از توفو دور همه چیز را به طوری که شما مطمئن شوید که به سیرچشم.

دریافت دستور العمل: زنجبیلی توفو آرام پز سوپ

(اعتبار تصویر: دیانا ین)

7. آهسته-اجاق گاز راتاتویی

اگر شما خیره کردن یک پر از سبزیجات فصلی این دستور برای قرار دادن همه آنها را به استفاده از. این ساده گیاهی, خورش فوق العاده است لذت می برد خود به خود و یا خدمت در کنار کبابی مرغ یا ماهی.

دریافت دستور العمل: آهسته-اجاق گاز راتاتویی

8. آرام پز پرداخت سبزی و نخود خورش

یکی دیگر از بزرگ وگان خورش از آرام پز! این یکی را با چاشنی خوش طعم پودر کاری و خامه را با کمی کمک از برخی از شیر نارگیل. بسته بندی شده با سبزیجات و نخود آن را پر کردن به اندازه کافی به غذا خوردن خود را در آن برای ناهار و یا با برخی از برنج یا کوینولا برای شام.

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته پرداخت سبزی و نخود خورش

9. معامله گر جو آرام پز تند, مدیترانه, مرغ

10. آرام پز گوشت مرغ

ساده پستو مرغ می تواند یک punchy پایه به کاسه پاستا و بیشتر. در اینجا ما در حال خدمت به آن را با گوجه فرنگی پر جنب و جوش و پر کردن برنج قهوه ای.

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته پستو مرغ

آرام پز سوپ مرغ و Enchiladatinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن