5 آسان (و موثر!) راه هایی برای تمیز کردن قابلمه سوخته

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.این اتفاق

توسط DASTESALAMATT در 23 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این اتفاق می افتد به بهترین از ما: ما پریشان (توسط یک کودک زوم تماس یک حبه سیر که نیاز به خرد کردن) و ما تا پایان با یک تابه سوخته. این اتفاق می افتد به بهترین تابه بیش از حد — معشوق گلدان شما تا به حال از کالج و یا حتی پایان همه چادری شما خریداری شده به عنوان یک درمان خاص برای خودتان. و بنابراین این ارسال برای هر کسی که تا کنون گوگل "چگونه برای تمیز کردن قابلمه سوخته." خبر خوب: این می تواند انجام شود! شما فقط نیاز به یکی از این ترفندها است.

بیشتر بخوانید: ما سعی کردیم 5 روش برای تمیز کردن تابه سوخته و یک برنده روشن

قبل از اینکه شما شکستن اسلحه بزرگ این در ذهن نگه دارید: با توجه به آنچه تابه خود ساخته شده است (بیشتر از آنهایی که در بازار ساخته شده از فولاد ضد زنگ و گالوانیزه آهن یا آلومینیوم) شما می توانید آن را آسیب می رساند اگر شما استفاده از بیش از حد-خارش اسکرابر مانند پشم فولاد و یا ژل پاک کننده قوی. بنابراین شروع با gentlest ممکن رفع و کار راه خود را تا به چیزی قوی تر تنها در صورتی لازم است. ما نیز توصیه نمی این روش برای نچسب تابه.

در اینجا چند روش متفاوت برای تمیز کردن قابلمه سوخته.

1. استفاده از آب داغ به deglaze آن است.

اگر شما یک فولاد ضد زنگ یا مینا تابه قرار داده و آن را در stovetop و به نوبه خود در گرما. هنگامی که تابه داغ است به اندازه کافی است که یک قطره از آب sizzles روی آن بریزید در یک فنجان آب و اجازه دهید آن را بجوش و خروش آمدن برای یک بیت (اضافه کردن برخی از ظرف صابون یا جوش شیرین اگر شما می خواهم). سپس با استفاده از یک قاشق چوبی یا نایلون کفگیر به خراش دور در مناطق سوخته در حالی که آب آن شل.

2. اسکراب گلدان با یک ماشین ظرفشویی قرص.

معلوم است کسانی که پودر-y ماشین ظرفشویی قرص (نه آنهایی که مایع) خوب برای خیلی بیشتر از فقط ماشین ظرفشویی. (ما شده ایم با استفاده از پایان تبادل نظر قرص برای تمام انواع چیزهای.) در این مورد فقط پوشش کف تابه را با کمی آب گرم و آن را روی حرارت کم. سپس حذف تابه را از حرارت و خراش تبلت در سراسر سوخته در بیت. شستشو و شستشو با آب گرم و صابون.

یک پارچه نرم کننده ورق می تواند تعجب آور معجزه کارگر برای سوخته بیت — دیده ایم آن را در عمل! پر کردن ظرف با آب گرم, اضافه کردن یک کاغذ خشک کن (فشار آن را در زیر آب می توانید آن را به طور کامل اشباع شده) و صبر کنید تا چند ساعت قبل از استفاده از نرم کننده پارچه ورق به عنوان یک اسکرابر به عنوان شما شل باقی مانده است. ما متوجه است که این روش برای همه ممکن است به عنوان بسیاری از مردم ترجیح می دهند به دور ماندن از مواد شیمیایی در خشک کن ورق.

بیشتر بخوانید: این راه غیر منتظره برای تمیز کردن تابه سوخته است ساده و مسخره

وجود دارد هر چیزی لیمو نمی توانید انجام دهید ؟ این ایده در اینجا این است که اسید از دو یا سه quartered لیمو به اندازه کافی برای شل سوخته-در بیت و نیاز به کمی به هیچ پیگیری شستشو در پایان خود را. اجازه دهید لیمو جوش به مدت 5-10 دقیقه در چند اینچ از آب را دور بریزید و آب لیمو و بشویید.

5. اسکراب تابه با یک توپ از فویل آلومینیوم.

سرگرم کننده واقعیت: این روش برنده بالا ما به جای جنگ رسمی برای یادگیری, بهترین راه برای تمیز کردن تابه سوخته. نم نم یک مقدار سخاوتمندانه از جوش شیرین در سوخته-بیت و اضافه کردن کمی آب به خمیر. ضربه گیر کردن برخی از فویل آلومینیوم و شروع شستشو آن را همه در اطراف تا زمانی که همه مواد غذایی بیت و رنگ آمیزی مناطق پاک هستند. شستشو ظرف را با آب گرم و صابون.

چگونه شما خود را نجات سوخته تابه?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن