شما می دانید که چگونه مردم بحث در مورد ساخت تخت مانند آن را مهم ترین چیزی که هر کسی می تواند انجام دهد زمانی که آن را می آید به یک خانه مرتب و صلح از ذهن است ؟ من صادقانه بر این باورند که پاک کردن کانتر مهم تر هستند. آشپزخانه واقعا قلب خانه ما صرف احتمال بیشتر از ما (بیداری) دقیقه در آن وجود دارد از در اتاق خواب ما. پس از بیدار شدن از خواب و یا کار در اطراف شمارنده هم ریخته است رفتن به اضافه کردن برخی از استرس به روز خود را — که آیا شما آن را درک کنند یا نه.

این است راه من گفت: همه ما می تواند استفاده از یک بیت از یک آشپزخانه پاکسازی. اما شما لازم نیست که به صرف انجام آن است. (همه ما به اندازه کافی در صفحه اصلی این روز است.) به جای هدف برای برخی از تغییرات کمی که نیست وقت زیادی را.

در اینجا برخی از چیزهایی که آسان شما می توانید برای پاک کردن شمارنده های خود را و کمک به پاک کردن ذهن خود را فقط در چند دقیقه.

1. قرار دادن یک سینی تحت یک گروه از اقلام است.

سه بطری نفت را به کنار اجاق گاز و یا قهوه-ساخت و ساز که نمی جا در کمد خود را? آنها را نگاه عمدی اگر شما با قرار دادن یک سینی در زیر آنها را. متناوب, شما می تواند با استفاده از یک بشقاب کوچک برش هیئت مدیره و یا یک کیک ایستاده است. گرفتن اقلام کردن کانتر و محصور بر روی چیزی آنها را نگاه کنید کمتر مانند درهم و برهمی و بیشتر شبیه به یک شکل هدفمند.

2. جمع آوری اقلام که متعلق را در مناطق دیگر از خانه.

اگر خانه خود را هر چیزی مانند معدن شما باید مقالات آجر لگو, پزشکی, بطری, کلید و بارهای از چیزهای دیگر در شمارنده های خود را که نیاز به دور. گرفتن یک سبد کوچک انتخاب کنید تا هر چیزی که تعلق ندارد شمارنده/در آشپزخانه قرار داده و دور تا آنجا که شما می توانید در چند دقیقه شما باید برای اختصاص به این کار. اگر هنوز هم وجود دارد مسائل در سبد هنگامی که آن زمان به تغییر چرخ دنده ها ترک آن را در پایین پله ها و در ادامه برای پر کردن آن بیشتر در خارج از محل اقلام در طول روز است.

3. بررسی خود را برای مقابله با موارد شما دیگر نیاز ندارد.

زمانی که همه چیز در حال نشستن در چشم ساده در روز و روز را برای ماه, ما تمایل به آنها را متوجه شوم. نگاهی به کانتر های خود را با هدف چشم و دیدن آنچه که شما ممکن است قادر به خداحافظی و قرار دادن آنها در جعبه های کمک مالی.

4. Re-صفحه اصلی موارد که نیازی به خارج در مقابله.

به دنبال نگه داشتن خود را با عنوان هدف چشم — حتی در مواردی که خدمت شما. می توانید هر چیزی که نشسته بود قرار داده و در یک کشو یا کابینت به جای ؟ نگاهی به چند دقیقه برای قرار دادن اساسی شربت خانه در شربت خانه (آنها را انجام دهید بهتر است در تاریکی یک کابینه به هر حال!) و یا به حرکت خود به ندرت استفاده می شود توستر به کابینه.

5. قرار دادن ظرف خود را دندانه دار کردن دور.

ظرف قفسه کاملا لازم است چون حتی اگر شما یک ماشین ظرفشویی, همیشه وجود دارد رفتن به مقدار زیادی از چیزهایی که شما باید به شستشو با دست. اما این بدان معنا نیست که شما باید برای نگاه شما در همه زمان ها. در حالت ایده آل شما در عادت شستن تمام ظروف در شب قبل از خواب که بدان معنی است که آنها خشک ، در حالی که شما صبر کنید برای قهوه به دم قرار دادن ظروف تمیز و دور و سپس پهلو خود را دندانه دار کردن در کابینت زیر سینک.

کردم هر گونه راهنمایی دیگر برای اضافه کردن ؟ ترک ایده های خود را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im