5 چیزهایی که هر “بالغ” آشپزخانه است با توجه به این جوانب مثبت

آشپزخانه خود را از همه جا, جایی است که می توان آن را آسان به احساس بیشتر شبیه بزرگسالان است. شلاق, در خانه, شیر جو? غذا-شاخص در روز یکشنبه? رسیدگی به خود خمیر ترش استارت? صبر کنید شما با استفاده از یک دماسنج دیجیتالی به مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید ایمنی مواد غذایی مناسب پروتکل? بالا سپاس از همه اطراف.

به تعریف دقیقا چه رشد و آشپزخانه به نظر می رسد مانند ما تبدیل به کارآموزان خانه. در اینجا پنج چیز آنها می گویند “بالغ” آشپزخانه مشترک است.

اکثر زیر شلواری باید یکی: سرکش یک چنگال که مطابقت ندارد ، چگونه آن وجود دارد به احتمال زیاد باقی می ماند یک رمز و راز حل نشده. وقتی که می آید به داشتن یک خوبی سرپرستی آشپزخانه شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما حداقل به اندازه کافی ظروف و کارد و چنگال برای همه به تطبیق قطعه می گوید: شطرنج Valenti بنیانگذار ایلینوی مبتنی بر صحنه. (امتیاز جایزه اگر شما هماهنگی در نقره شما کشو بیش از حد.)

ایجاد فضا در کابینت های خود را برای تطبیق تمبلرس توسط پاکسازی آن پلاستیکی سوغات فنجان که انباشته اند. در حالی که این بستگی به خود خانواده و یا چگونه خود را شام احزاب هستند (هر گاه مهمانی های شام مجاز دوباره!), Valenti توصیه داشتن مجموعه برای حداقل 6 تا 8 نفر.

بگو پنیر! نه تنها charcuterie تخته کاربردی, زرق و برق دار سنگ از چوب اضافه کردن فوری گرما و بافت به یک آشپزخانه Valenti می گوید. یک هیئت مدیره برش چوب ترفند بیش از حد او می افزاید. سرپا نگه داشتن یک خود را به آشپزخانه. شما همچنین می توانید لایه آنها را اگر شما charcuterie یا تخته برش در اشکال و اندازه های مختلف.

این روزها بسیار رایج به جلو و دستور العمل بر روی تلفن خود را پیمایش از طریق جهت در حالی که تلاش نمی کنید و سیر را در سراسر صفحه نمایش خود را. فراموش نکنید که در مورد واقعی خود را اشپزی می گوید: Valenti. وجود دارد بدون نیاز به صفحه نمایش تمام کتابخانه خود را از کتاب آشپزی در آشپزخانه, اما با داشتن یک یا دو نفر از آنهایی که مورد علاقه خود را بر روی صفحه نمایش به ارمغان می آورد شخصیت خود را به فضا (و می تواند با ارائه یک مهلت برای پخت و پز با گوشی خود را در دست). “زیبا وجود دارد آنهایی که شبیه هنر در آشپزخانه خود را” Valenti می گوید.

4. چیزی از گیاه پادشاهی

مطلق بهترین راه برای آشپزخانه شما احساس تازه است برای نمایش اعضای گیاه پادشاهی می گوید امی بل حرفه ای دکوراتور داخلی و فيزيوپاتولوژی خانه با صندلی فضای داخلی کری در کارولینای شمالی. شما رو گزینه: یک گلدان از رایحه گل های بعدی را به مخزن یک ردیف از گیاهان گلدانی در یک پنجره است که شما می توانید قطع از زمانی که پخت و پز شام و یا تزئینی کاسه در جزیره آشپزخانه با میوه های رنگارنگ او نشان می دهد. “من همیشه می گویم که در هر اتاق باید شامل حداقل یک عضو از گیاه پادشاهی” بل می گوید.

“آشپزخانه پر است از سطوح سخت بنابراین شما می توانید اضافه کردن لمس نرم با پارچه” می گوید: Killy Scheer از Scheer & Co در Austin, Texas. در یک مقیاس کوچک یک ظرف زیبا حوله می توانید اضافه کردن رنگ و بافت در حالی که کمک به جبران سنگ و چوب و فلز و شیشه است که مشترک در آشپزخانه, او می گوید. برای رفتن یک گام بیشتر از یک فرش یا دونده می تواند به جلو در رنگ ها و الگوهای در حالی که همچنین ارائه چیزی نرم و ایستادگی در زمانی که شما در حال پخت و پز ، “الیاف طبیعی به خصوص پشم را برای آسان تمیز کردن مکرر اما الیاف استفاده می شود برای فرش به خوبی کار بیش از حد” Scheer می گوید. حتی اگر یک فرش می آید با یک سطح نچسب او توصیه می کند با اضافه کردن یک فرش پد. آن را نرمتر زیر پا.

در حالی که این ممکن است آنچه “بالغ آشپزخانه” شبیه هیچ یک توقف شما را از خوردن Frosted Flakes برای شام و یا اجازه خود را کاردک دو به عنوان یک میکروفون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر