5 راه برای رفع بد بو سینک تخلیه با توجه به لوله کش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وجود دارد

توسط DASTESALAMATT در 22 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای حمله به بوی فرم در آشپزخانه. اما تعداد بسیار کمی از چیزهایی که می تواند reek کاملا به عنوان بد به عنوان تخلیه در سینک آشپزخانه خود. این اساسا یک بزرگراه برای بو. خوشبختانه بد بو تخلیه است که معمولا بسیار آسان به درمان.

برای پیدا کردن بهترین راه برای مقابله با بد بو سینک تخلیه مشکل ما به خواسته مردم که می دانند بهترین: لوله کش. مستقیما از کارشناسان دهان, در اینجا بهترین راه برای رفع تند بو کشیدن.

توجه داشته باشید: نگه داشتن در ذهن است که آن مهم است که بدانید زمانی که آن زمان برای تماس در یک حرفه ای است. اگر این روش ساده حل نمی مداوم بد بو تخلیه مشکل تماس بگیرید pro بنابراین شما لازم نیست خطر تبدیل احتمالا مشکل کوچک به یک بزرگتر و گران تر از یک است.

1. سهام تا در اختیار قرص و نزول deodorizers.

غالب علت بد بو آشپزخانه سینک تخلیه است ذرات غذایی. به عنوان برایانت Scaife B. E. Scaife لوله کشی به ما می گوید: "اگر شما با قرار دادن مواد غذایی پایین دفع و یا تخلیه و آن را دریافت نمی کند شسته شده تمام راه را از طریق این ذرات شروع به پوسیدگی. این است که چرا شما تمایل به اطلاع از بوی اولین چیزی که در صبح — از آنجا که غذا نشسته است همه شب."

اولین چیزی که شما باید انجام دهید زمانی که شما متوجه بوی آمدن از آشپزخانه و سینک تخلیه اجرا است آب این ممکن است به خیط و پیت کردن و توهین آمیز و غذا را از طریق لوله ها. اگر بوی پرسه و شما باید یک دفع رها کردن چند معطر لیمو اختیار قرص پایین تخلیه اجرا و اختیار. آقای Scaife اشاره می کند که حتی کسانی که بدون دفع زباله می تواند به نفع از شبیه سینک deodorizers که می تواند کاهش یافته است به طور منظم تخلیه به کمک ماسک هر طولانی حاد بوی.

کریس جانسون از نجیبانه لوله کشی نیز توصیه می کند کسانی که انواع لیمو معطر, قرص, و یا اگر شما یک اختیار قرار دادن واقعی, لیمو, لایه برداری پایین تخلیه در حال اجرا و اختیار.

2. اجرای آب به اندازه کافی هر زمان که شما شستن ظروف.

ما نمی گوییم شما باید زباله های آب, اما در حال اجرا بیش از حد از آب خود را از طریق تخلیه می تواند باعث مشکلاتی چون مواد غذایی می گیر اگر آب نیست سیفون باقی مانده است.

Scaife توضیح می دهد که مشکلات بوجود می آیند که با بیش از فراوان حفاظت از آب. اگر شما دان ' تی اجرا به اندازه کافی آب نمی توان آن را خیط و پیت کردن از طریق سیستم به لوله ها روشن است. هنگامی که ما در شستن ظروف آب نه تنها کمک می کند تا ما ظروف, پاک, اما آن را نیز انجام می دهد این گرگرفتگی تابع. نترس به "روشن کردن سینک آشپزخانه و گام به عقب و اجازه دهید که جریان آب" Scaife می گوید.

3. بریزید و مقداری آب جوش پایین تخلیه.

در علاوه بر این به واقعی قطعه از مواد غذایی جانسون همچنین هشدار از چربی که در طول زمان ضخیم تر می شود و می تواند دام مواد غذایی در نهایت منجر به بوی wafting از طریق تخلیه.

برای رفع تجمع چربی و جلوگیری از پیامدهای آن Johnson توصیه می کند با استفاده از آب جوش و تنها آب جوش. او توضیح روش: "جوش مقدار زیادی از آب گرم وصل کردن سینک قرار داده و آب داغ در. تخلیه آب در حالی که اختیار در حال اجرا است." اگر شما لازم نیست که اختیار فقط ریختن آب در سمت راست. سریع عجله داغتر از حد معمول آب را خیط و پیت کردن مواد غذایی و چربی ایجاد می کند.

4. یخ قرار داده و خود را در اختیار.

Scaife نیز نشان می دهد با استفاده از یخ برای کمک به تمیز کردن خود را در اختیار پره بیت از مواد غذایی که ممکن است در پشت سمت چپ در طول استفاده از نرمال. به سادگی رها کردن مکعب به اختیار و آن را اجرا کنید. بزرگتر تکه های یخ کمک خواهد کرد که برای بیرون راندن مواد غذایی که چسبیده به تیغه.

مربوط به: چگونه برای تمیز کردن دفع زباله

5. خیط و پیت کردن خود را تخلیه دو بار در سال.

در علاوه بر این به طور منظم با استفاده از اختیار و در حال اجرا به اندازه کافی آب از طریق تخلیه آن را نیز ایده خوبی است برای انجام یک دیگر خیط و پیت کردن هر یک بار در در حالی که. دو بار در سال یا بیشتر می گوید Scaife. برای انجام یک خیط و پیت کردن لوله های خود را فقط با آب روشن کنید و اجازه دهید آن را اجرا کنید برای دو تا سه دقیقه است.

چگونه شما مقابله با بد بو سینک تخلیه? ترک و راهنمایی خود را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن