9 برنامه قدرتمند گام برای رسیدن به پیشرفت شغلی

شما با تمرکز بر پیشرفت حرفه ای است یا نه اولویت خود را?

برای بسیاری از ما داشتن یک شغل امن و برای رفتن به هر یک هفته مهم است و حرفه ای نیست خیلی از علاقه. ممکن است این موضوع تا زمانی که ما شروع به احساس نارضایتی در محل کار. وقتی این اتفاق می افتد ما به طور طبیعی شروع به دنبال کار دیگری.

این زمان ناامیدی اغلب رخنه کرد و ما را به واکنش حالت. ما تبدیل شدن به بی تاب برای تغییر و پرش ممکن از ماهی تابه به آتش.

بیشتر ما علاقه مند هستند که در پیشرفت حرفه ای بیشتر احتمال دارد ما برای رسیدن به این مرحله است. دلیل این است که ما آگاهانه و هدف انتخاب و ما در حال فعال تر در مورد آنها.

وجود دارد بسیاری از مزایای به پیشبرد حرفه ما. این شامل حقوق و دستمزد افزایش, افزایش کار رضایت فرصت سفر, ساختمان مهارت و رشد شخصی است. همه از این کمک به کیفیت زندگی به طور کلی.

برای بسیاری از مردم, پیشرفت حرفه ای اتفاق می افتد ارگانیک. من می دانم که همیشه برای من است. آن چیزی نبود که من آگاهانه به دنبال; کارفرمایان من فقط دیدم پتانسیل در من. من حدس می زنم در راه من خوش شانس بود.

اما برای بسیاری از ما اگر آن چیزی است که ما می خواهیم و سپس ما نیاز به تصمیم گیری آگاهانه.

اگر شما به ایده پیشرفت حرفه ای خود را, شما ممکن است نمی دانم از کجا شروع. برای کمک به شما در اینجا نه قدرتمند گام برای رسیدن به پیشرفت حرفه ای است.

1. تنظیم یک هدف برای پیشبرد حرفه خود را

شروع با نتیجه در ذهن است که همیشه یک جای خوب برای شروع زمانی که شما می خواهید برای رسیدن به چیزی.

مجله فوربس می گوید که آن را در مورد تعریف موفقیت در زندگی حرفه ای خود را.[1] موفقیت برای هر کس متفاوت است و بنابراین مهم است که به این روشنی از ابتدا.

این چالش می تواند از شروع, به خصوص اگر شما واقعا مطمئن نیست. اما اگر شما وقت خود را صرف کاوش در این زود آن را راهنمای شما را با تصمیم گیری شما را. آن را نیز می تواند کمک به شما در انتخاب شرکت مناسب برای کار و نقش مناسب ترین برای شما.

حتی بیشتر ضروری است برای بررسی به طور منظم با نیت خود را در نقاط مختلف در طول مسیر شغلی خود را. این کمک خواهد کرد که شما ببینید که اگر آن را هنوز هم مربوط به آنچه شما می خواهید به شما به عنوان تغییر و رشد است. از آنجا که آنچه شما می خواهید در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد می تواند بسیار متفاوت از آنچه شما می خواهید در مدت پنج سال.

مورد علاقه مصاحبه سوال این است که “آنچه که خود پنج سال برنامه؟”

این است دلیل آن است که مفید به دانستن این که کارفرمای بالقوه باعث می شود یک تصمیم. این نیز مفید است برای شما به دلیل آن را به شما می دهد جهت و کمک می کند تا شما را به تصمیم گیری موثر.

تبلیغات

تصور کنید که چگونه شما می خواهید حرفه ای خود را به مانند پنج سال از هم اکنون. فکر می کنم در مورد چگونه این ممکن است به نفع تمام زندگی خود را. به یاد داشته باشید که خود را حرفه ای است که فقط بخشی از زندگی خود را; آن مهم است که آن را به نفع خود و زندگی به طور کلی.

2. کشف آنچه که شما لذت بردن از

بیشتر ما لذت بردن از کار ما بیشتر راضی احساس می کنیم. و افزایش رضایت شغلی به ما می دهد پتانسیل بیشتری برای پیشرفت شغلی. ما تبدیل شدن به سازنده تر زمانی که ما لذت بردن از آنچه که ما انجام دهد. ما فرصت های بیشتر و این ما را متوجه شود.

به طور کلی, ما لذت بردن از آنچه که ما خوب هستند اما این همیشه مورد نیست. گاهی اوقات ما توسعه نقاط قوت فقط به خاطر ما انجام شده است آنها را برای مدت زمان طولانی و یا ما آموزش دیده اند به خوبی.

زندگی حرفه ای من است که احتمالا واقعا مثال خوبی از این است.

من قوی هستم در اعداد و حسابدار ماهر بود. در عین حال من را انتخاب کرده اند یک حرفه ای در خدمات انسانی. این حرفه ای است که عشق از زندگی من شده اند بسیار موفق در آن است.

آن را نیز آسان تر برای یادگیری مهارت های جدید زمانی که آنها مربوط به آنچه که شما لذت بردن از. حتی خارج از منطقه راحتی مهارت بیشتر تبدیل شدنی است. مثلا من یک دانش آموز کلاس C به زبان انگلیسی و در حال حاضر من را تبدیل به یک نویسنده ماهر چون من نوشتن در مورد عشق من.

ما می تواند انجام کاری برای سال بدون به طور کامل لذت بردن از کار ما. دانم چه بیشتر چراغ شما از داخل و با کار است که باعث ایجاد رضایت برای شما. همه از این کمک به چشم انداز خود را از پیشرفت حرفه ای است.

3. یک متفکر به جلو در کار خود را انتخاب

اگر پیشرفت حرفه ای بود و نه در افق خود را قبل از شما ممکن است در الگوی پذیرش یک شغل فقط به دلیل آن ارائه شده است. از آن آسان است به انجام, به خصوص اگر شما ناراضی هستند و در زمان خود را در محل کار.

انجام این کار در نهایت می تواند منجر به بیشتر از همان; حتی اگر شما خوشحال هستند در این نقش برای شروع با. این می تواند خود را محدود حرفه ای و حتی شما را برای چند سال.

هنگامی که شما یک تصویر بزرگ نتیجه را برای زندگی حرفه ای خود را, شما می توانید با استفاده از یک فرآیند ساده برای اطمینان حاصل شود شما را در انتخاب خدمت که در نتیجه. این می تواند سریع مسیر موفقیت شغلی خود را.

برای هر نقش یا شغلی که به آن علاقه شما برای چک کردن هم ترازی آن با تصویر بزرگتر.

نگاه کنید که در آن آن را می تواند کمک به هدف نهایی خود را و چگونه شما می توانید استفاده از آن به عنوان یک سنگ پله. به عنوان مثال; به معنی آن شما باید برای یادگیری مهارت های جدید و یا باز کردن به شما به شبکه? وجود دارد بالقوه برای ارتقاء یا نه ؟

4. آیا نگه داشتن برنامه های خود را یک راز

در کسب و کار وجود دارد فوق العاده است گفت:

“شما می تواند واقعا خوب در آنچه شما انجام, اما اگر آن را یک راز شما نخواهد جذب مشتریان است.”

همان می رود برای پیشرفت شغلی. شما می توانید برنامه فوق العاده برای رشد حرفه ای, اما نگه داشتن آن راز تاخیر خود را توسعه.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اند چه شما می خواهید برای رسیدن به در زندگی حرفه ای خود را, آن است که یک ایده خوب برای اجازه دهید مردم مناسب می دانم. این ممکن است به معنای آماده بودن برای آن که “5-سال طرح” سوال در مصاحبه خود و پاسخگویی صادقانه میگویم.

و اگر شما در یک شرکت شما عاشق کار برای, اجازه دهید خود را برتر دانستن خود را با هدف.

آزادانه به اشتراک گذاری این اطلاعات و درخواست از آنها برای نگه داشتن شما را در ذهن شما قرار می دهد در رادار خود. این باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد به شما فرصتی برای توسعه خود و یا به شما اعتماد با مسئولیت های اضافی.

به عنوان شما را در بیشتر, آن را به شما می دهد یک فرصت برای نشان دادن آنچه شما قادر به. و این شما قرار می دهد در خط مقدم برای فرصت های آینده.

5. ایستادگی کردن با اعتقاد خودتان

باور خودمان را به معنی داشتن بهتر اعتماد به نفس. و اعتماد به نفس مردم تمایل به ایستادگی کردن در محل کار است.

اعتقاد به خود و آنچه که شما قادر به همچنین منجر دیگران به این باور شما بیش از حد. این باعث می شود شما بیشتر احتمال دارد به در نظر گرفته شود برای ارتقاء زمانی که آن را در دسترس می شود.

ما همه بسیار خوب در توجه ما کیفیت های منفی. بسیاری از ما نیز بسیار با استعداد در ضرب و شتم خود را برای کسانی که همه چیز. این کاهش ما اعتقاد خود و به نوبه خود ما اعتماد به نفس.

اما زمانی که ما تلنگر این الگو و ما متوجه کیفیت فوق العاده به جای ما اعتقاد خود را افزایش می دهد. به علاوه, ما, مافوق هستند بیشتر احتمال دارد به اطلاع آن دسته از نقاط قوت بیش از حد.

یکی از بزرگترین اعتماد به نفس تقویت تمرینات من می خواهم به انجام است نوشتن یک لیست از تمام ویژگی های شگفت انگیز خود را در یک مجله. سپس نوشتن یک لیست از تمام چیزهایی که شما خوب هستند. خودتان اجازه می دهد مقدار زیادی از زمان برای انجام این کار و نگه داشتن به آینده را به آن را به عنوان پاسخ به شما آمده است.

شما خواهد شد شگفت زده چقدر شما را در فهرست خود را. و شما ممکن است متوجه است که شما در حال گرفتن بزرگ برای هر کارفرما.

6. شناسایی نقاط قوت خود را با استفاده از ابزار پروفایل

پروفایل ابزار هستند یک راه فوق العاده برای شناسایی آنچه که ما خوب هستند. آن را می توانید برش را حدس بزنید و آن را hones در حرفه ای ما نقاط قوت. این روزها وجود دارد بسیاری از انواع مختلف در دسترس است.

تمدید دیسک یک ابزار من استفاده می شود برای خودم و مشتریان برای مدت زمان طولانی. من ترجیح می دهم این روش به دلیل آن نیست کبوتر سوراخ ما. به جای آن ما کمک می کند تا ساخت در نقاط قوت و توسعه مناطق است که ما به طور طبیعی.

این پروفایل ابزار است که بر اساس آثار کارل یونگ و ویلیام Marston. این کمک می کند تا ما را در ساختن ما نقاط قوت و اصلاح رفتارهای ما برای بهبود عملکرد ما است. و هنگامی که ما در بهبود عملکرد ما ما ما افزایش فرصت برای پیشرفت شغلی.

تبلیغات

ما همچنین می تواند شناسایی نقاط قوت ما با نوشتن خود ما لیست خود را در یک مجله. ما همچنین می توانید از ما بخواهید همکاران و یا صادقانه دوستان به ما کمک کند با این. دیگر افراد نزدیک به ما اغلب می توانید ببینید نقاط قوت ما راحت تر از ما می توانیم.

هنگامی که شما می دانید نقاط قوت خود را شناسایی روش ساخت بر روی آنها به منظور بهبود عملکرد خود را. شما می توانید شروع به کار داوطلبانه برای مسئولیت های که در آن نقاط قوت خود را استفاده می شود.

7. آماده به سطح خود را از دانش و مهارت

برای هر قدرت وجود دارد زیرین و ما باید کار بر روی آن برای افزایش فرصت های ما.

انیشتین تعریف جنون است “انجام همان و انتظار نتیجه متفاوت.”

این به این معنی است که اگر ما می خواهیم برای پیشبرد حرفه ای ما, ما ممکن است نیاز به انجام کارهای مختلف و یادگیری مهارت های جدید. ما همچنین می تواند توسعه در مناطق است که ما در حال قوی که در.

مایل به مطالعه بیشتر برای حمایت از پیشرفت حرفه ای خود را. در بسیاری از موارد شرکت برای کار شما خواهد تراشه در سمت مالی. اما اگر نه خوشحال به صندوق آن را به خودتان. پس از همه آن است که برای نفع خود

همچنین داوطلب شدن برای مسئولیت های اضافی که خارج از منطقه راحتی خود را اجازه می دهد تا به شما برای یادگیری مهارت های جدید. شما گاهی اوقات می توانید این کار را با ارائه به پوشش کسی که زمانی که آنها دور هستند و یا در تعطیلات.

8. نشان می دهد که شما می خواهید برای پیشبرد حرفه خود را

ما می توانید بهترین مهارت در جهان, اما اگر ما بیرونی تصویر منعکس نمی کند ما درونی موفقیت افراد دیگر ممکن است ما را نادیده می گیرند.

تصویر ما به دیگران تصور ما نام تجاری شخصی. ما با نام تجاری چیزی است که ما برای ایستادن که شامل ما کیفیت اعتقادات و ارزش ها است. به عبارت دیگر این مهم است که به نگاه بخشی.

سالی Mlikota از CBC کارکنان انتخاب می گوید: این مهم است که به لباس برای موفقیت. تحقیقات انجام شده توسط شغلی مختلف سازمان نشان داد که 65 درصد از استخدام مدیران می گویند که لباس می تواند عامل تصمیم گیری بین دو مشابه نامزدها در یک مصاحبه.[2]

به اعتقاد من این امر همچنین هنگامی که در حال حاضر مشغول به کار در شرکت شما می خواهید برای پیشبرد در. ارتقاء واقعا مثل این است که تقاضا برای یک کار جدید است.

فکر می کنم در مورد نقش جدید شما می خواهید و مسئولیت همراه با آن است. از نظر کیفیت ارزش ها و نقاط قوت این نقش ممکن است نیاز به. آیا شما از آن دسته از صفات و اگر نه چگونه شما توسعه آنها ؟

و هنگامی که شما به این کیفیت چگونه می توانید لباس و در حال حاضر خود را ؟

این است که در مورد تبدیل شدن به چیزی است که شما هستند. این مورد در حال توسعه و ساخت و ساز در که شما در حال حاضر.

تبلیغات

9. پیدا کردن یک مربی خوب

برای هر چیزی که ما می خواهیم برای رسیدن به وجود دارد همیشه شخص دیگری که در حال حاضر آن را انجام داده. و اگر ما یک موفقیت حرفه ای ما اغلب مشتاق برای به اشتراک گذاشتن چگونه ما آن را انجام داد.

دستیابی به موفقیت در هر چیزی شامل اشتباه و غلبه بر بسیاری از چالش است. کار کردن با یک مربی و یا یک مربی می تواند کمک به شما در به حداقل رساندن این و سریع مسیر موفقیت شغلی خود را.

است که چرا بسیاری از بازاریابان شبکه این کار را به خوبی. آنها همیشه مربیان در دست به آنها بگویید که گام به گام چگونه آنها آن را انجام داد.

شما می توانید پیدا کردن یک مربی در زمان خود را در محل کار و یا شما می توانید آنها را تامین کند در حالی که شبکه های.

در تجربه من, شبکه های مناسب در محافل همیشه گسترش فرصت ها. آن را به ما می دهد شانس خود را برای دریافت به دانستن مردم است. و این اجازه می دهد تا ما را به بهترین انتخاب است.

هنگامی که تصمیم گیری در مورد یک مربی مطمئن شوید که فرد نتایج شما می خواهید. فقط به خاطر کسی به نوع نقش و شما می خواهید آن را لزوما به این معنی نیست که آنها در حال انجام آن هست. آن را ضروری است برای ایجاد روابط بنابراین شما را وادار به دانستن بیشتر در مردم برای اولین بار قبل از شما انتخاب می کنید یک مربی.

در نهایت آیا نمی شود خجالتی در مورد آن. فقط از آنها بپرسید. بیشتر از نه, شما را پیدا خواهد کرد که آنها احساس افتخار.

به طور خلاصه آن

ما صرف ساعت های بسیاری در محل کار در هر هفته. به همین دلیل حیاتی است که ما احساس می کنیم راضی نقش ما. احساس شاد در محل کار دارای اثر مثبت بر سلامت ما و هر رابطه ما هر دو در محل کار و شخصا.

دو گزینه وجود دارد:

شما می توانید بی خیال و فقط تغییر شغل زمانی که شما احساس می کنید ناراضی است. این به این معنی ترک آن را به شانس و شما ممکن است هرگز احساس در دراز مدت تحقق است.

و یا شما می توانید انتخاب آگاهانه پیشرفت حرفه ای و می دانم که در آن شما می رویم. یکی از این اثرات مثبت را در تمام جنبه های زندگی خود را.

کدام یک را انتخاب می کنید ؟

راهنمایی های بیشتر برای پیشبرد حرفه خود را

عکس های اعتباری: Jud Mackrill از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر