ژوئن, نامه از سردبیر

من معمولا به شما نوشتن یک یادداشت سردبیر در ابتدای ماه به چت در مورد آنچه من فکر چگونه من و آنچه که ما در حال

توسط DASTESALAMATT در 13 خرداد 1399

من معمولا به شما نوشتن یک یادداشت سردبیر در ابتدای ماه به چت در مورد آنچه من فکر چگونه من و آنچه که ما در حال برنامه ریزی برای شما در ماه آینده. اما نه در این ماه. همانطور که ما وارد ماه ژوئن معمولا ماه ما جشن آزادی از مدرسه و در داخل خانه تیم ما عزادار و خشمگین بیش از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تونی McDade. من به تماشای تظاهرات خود در شهر کلمبوس در طول این هفته به عنوان مسالمت آمیز معترضان و دوستان مورد حمله قرار گرفتند و اشک با گاز کشته شوند. این همه ما می توانید در مورد فکر می کنم و بحث در مورد امروز است. شاید شما بیش از حد ؟

ماموریت ما در اینجا همیشه برای کمک به مردم برای زندگی شاد, زندگی سالم در پشت میز و در خانه است. بدون عدالت و امنیت در جوامع ما یک زندگی شاد است; من شهر فقط اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. اگر شما در اینجا من می دانم که شما عاشق غذا و جای خود را در خانه ما قانون تنظیم جدول در سخاوت. همه ما می خواهیم شاد و سالم زندگی می کند و خانه های که به دیگران. صرف نظر از اینکه چگونه و چرا شما به Kitchn, شما نیاز به دانستن که در آن ایستاده ایم اساسی ترین سوال جامعه در حال حاضر در جامعه ما است. و ما ایستاده ایم با زندگی مهم است.

کسانی از شما که با خواندن نامه من در گذشته و می دانم که من شخصا می دانم که ایمان من به من اهمیت عمیق و ایمان من می آموزد که سیستمیک بی عدالتی و نژاد پرستی واقعی هستند و در حال حاضر خطرات. ایجاد آینده ای بهتر برای من به معنی فعال ضد نژادپرستی و ایستاده با یک جنبش است که قدرتمند است و لازم است قطعه ای از مبارزه جاری علیه سازه های نژادپرستی پخته شده را به تقریبا هر جنبه ای از فعالیت های مدنی و اقتصادی زندگی می کند.

ما نیز مدیون شما مخاطبان ما یک تعهد برای بستن شکاف بین ما و خواسته های شخصی برای عدالت و چگونه آنها منعکس شده (یا نشده) در سازمان ما و کار. به عنوان یک عمدتا سفید تیم ما به خصوص متعهد به استخدام بیشتر BIPOC صداها و مطمئن شوید مطالب ما شکل گرفته است از زمین تا توسط بسیاری از نقاط دید. اما خارش اقرار و defensiveness در هر یک از ما بخشی از مشکل است. ما ولع مصرف برای احساس می کنم مثل ما "خوب" است و نه آنچه مهم تا کنون, اما به خصوص در حال حاضر که کشور ما است و ستد با درد و غم و اندوه.

آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر

آنچه مهم است این است که واقعی تغییر عدالت و حقوق صاحبان سهام. بنابراین در اینجا یک لیست از برخی از چیزهایی که ما در حال گرفتن به عنوان اقدام فوری مراحل.

آنچه که ما در حال خواندن و که ما به دنبال آن هستید

به عنوان یک تیم تحریریه ما همچنین صحبت در مورد چگونه ما همه پردازش و پاسخ, و مطالعه, و ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از منابع و رهبری از BIPOC مردم است که ما نگاه کردن و به دنبال خودمان. در اینجا رهبران صداها و منابع من و تیم ما در بر داشت مفید در طول سال به خصوص در حال حاضر در درک دست و پنجه نرم کردن با, و مبارزه با سیستمیک بی عدالتی در کشور ما است.

شخصا این منابع تغییر کرده که من و دیدگاه من در برخی از راه.

من اهدا محلی به قید وثیقه بودجه برای معترضان بازداشت شده در اینجا در کلمبوس. ملی وثیقه شبکه صندوق می تواند کمک به شما در پیدا کردن یک محلی به شما اگر شما می خواهم برای کمک در این راه است. در اینجا دیگر جمع آوری اعانه و راه های پشتیبانی:

منابع و مطالعه بیشترtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب