لایت روم پیشرو ویرایش عکس و نرم افزار سازمان برنامه از ادوبی در حال حاضر خود را سفیر برنامه. محصول, مدیر بازاریابی, برای, عکاسی, جزیره پرنس ادوارد Ketron اعلام کرد که او 'خوشحالم که در نهایت راه اندازی این برنامه است که من صرف بسیاری از 2019 کار بر روی.'

'در حال حاضر بیش از هر زمان شما زندگی می کنند با یک دوربین در دست خود را و آماده به تصرف خود در هر لحظه. شما می خواهید عکس های خود را به منعکس کننده آنچه شما می بینید که به داستان شما می خواهید برای گفتن, برای مطابقت با چشم انداز شما تا به حال زمانی که شما اسیر تصویر. اما دوربین های همیشه نمی بینم آنچه شما می بینید و آنها نمی آیند مجهز به الهام و یا تخصص. مردم تنها می تواند ارائه دهد که' خواند مقدماتی بند در لایت روم سفیر برنامه را در صفحه اصلی.

Ketron امید است که جامعه رشد می کند در طول زمان و اعضای آن از مبتدی تا عکاسان چاشنی ادامه برای الهام بخشیدن به هر یک از دیگر. 10 سفیران در حال حاضر در هیئت مدیره به پا زدن کردن ابتکار: Aundre Larrow Carmen چان, گلوریا Atanmo جنیفر Chong, Johnie صفرا, بدون مو, فاولر, Omar Robles, پائولا Franqui تابستان Murdock و Tobi Shinobi.

Adobe Lightroom در دسترس است در macOS, iOS, اندروید و ویندوز و tvOS. هر گونه سوال در مورد سفیر برنامه می توان به lightroomambassador@adobe.com.