به من خیره در یک کتری پر از پیاز نازک ومیگوید نسبت caramelization که مفرد فکر خود را تکرار در سر من: فقط نگه دارید و تکان دهنده. در حالی که هر کس دیگری است که نامگذاری آنها خمیر ترش استارت و استرس-پخت قرص نان موز با موز, زیبایی criss عبور در بالا من خودم برش پیاز و قرار دادن آنها را در یک ظرف با مقداری کره و روغن زیتون را روی حرارت بسیار کم دوباره و دوباره.

من هرگز از حد از یک بیکر — چیزی در مورد همکاران آن نیاز به با من موافق نیستند. جای من می خواهم قادر به بداهه نوازی باید کمی خلاق در آشپزخانه, بنابراین من همیشه تکیه نسبت به پخت و پز. من فقط هرگز فکر نمی کردم که چیزی به عنوان پایه و کاملا رک و پوست کنده خسته کننده به عنوان caramelizing پیاز می تواند مانند یک مرهم. من لازم نیست که هر چیزی در برابر پیاز کاراملی — آنها بدیهی است که عمیقا خوشمزه و به نظر من پیاز یا سیر, پخت و پز را در خانه بوی خانه. (اگر من یک کارگزار املاک و مستغلات است که عطر من می خواهم نسل اینده از طریق خانه به جلب خریداران به جای بوی کوکی ها پخت.) اما آنها همیشه احساس اتلاف وقت است. اگر یک دستور به نام برای آنها به ناچار بد قضاوت کردن چه مدت آنها می خواهم و تا پایان سرقت حرارت برای سرخ تلخه از آنها به طوری که من می توانم خودم از اجاق گاز است.

این همه تغییر زمانی که من به تازگی خریداری برخی از خمیر از لا مبتنی بر pizzaiola Lupa Cotta که استادانه است فروش کیت بنابراین مردم می توانند پیتزا در خانه. من فکر کردم که قارچ و پیاز کاراملی خوب خواهد بود شکوه دسته کوچک موسیقی جاز بنابراین من قطعه قطعه کردن و منظم ol’ پیاز زرد تبدیل گرما به پایین ترین تنظیمات و اجازه دهید آنها را بروید. حدود دو ساعت من بود در stovetop و هم زده. (اگر چه من باید توجه داشته باشید وجود دارد کاملا یک محدوده برای چه مدت این در واقع طول می کشد و دو ساعت است که احتمالا در سمت است.)

در حال حاضر میشم که caramelizing پیاز طول می کشد تا زمانی. روند یک راه خوب برای کشتن زمان حتی زمانی که آن را مانند به نظر می رسد همه ما در حال انجام است کشتن زمان. و پیاز نیاز به توجه در شکل بسیار منظم تکان دهنده, بنابراین آن را نمی خواهم من فقط می توانید آنها را در سوز در حالی که من گرفتن اینترنت من دوست پسر, اندرو کومو که ثابت صوتی در طول روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی ارائه یک حس امنیت. (بسیاری از دستور العمل های شما را به هم بزنید “گهگاه” اما من که پیاز ممکن است شروع به چوب و یا بیش از قهوه ای پس من تماشای آنها را مانند یک شاهین.)

زمانی که پیاز در حال انجام آنها هستید شیرین کامل-خوش طعم اومامی بمب. پیتزا فقط شروع علاقه من, آشپزخانه, پروژه. به صداقت, من همیشه مانده-مخالف خوار اما کاراملی پیاز در حال کمک به من. آنها به من کمک پانچ تا شب گذشته سیب زمینی بو داده و یا آنچه احساس می کند مانند میلیون دسته ای از تخم مرغ نیمرو من خورده ام این ماه است.

فرایند ساده از caramelizing پیاز است که بیش از نتیجه نهایی اینکه: این یک راه برای خاموش من zig-zagging مغز از نگرانی در مورد خانواده و دوستان بیمار شدن. آن متوقف می شود و من از تعجب اگر من شستن دست من به اندازه کافی از احساس من چیزی انجام نمی ارزشمند با این همه “رایگان” و همچنین از نگرانی بیش از هر بیت از اطلاعات جدید است که می افتد از Dr. Anthony Fauci لب. برای یک زن و شوهر از ساعت حداقل من فقط می تواند ایستادن بیش از اجاق گاز به آرامی تکان دهنده به عنوان پیاز خزش به سمت طلایی دولتی بودن و نه فکر می کنم در مورد هر چیزی در همه.

این داستان بخشی از ما ماندن در منزل و سری که در آن Kitchn سردبیران و همکاران به اشتراک گذاشتن دستور العمل و ابزار و عادات که در حال کمک به آنها را از طریق همه گیر. که ما کار را برای پهن کردن منحنی ما در حال پخت و پز بیشتر خرید کمتر و به دنبال خوب و روشن و تا آنجا که ما می توانیم. در این disorienting زمان در اینجا چیزی است که نگه داشتن ما رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im