بهترین خلاء معاملات (از جمله Dyson و Roomba!) از تخت حمام و فراتر از آن را مراقبت از کف فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Aah بهار تمیز کردن! آنچه پس از یک رویداد سالانه در حال حاضر احساس می کند مانند یک حالت ثابت از ذهن است. با بسیاری از ما صرف اکثریت از زمان ما در خانه ما زندگی سطوح در حال گرفتن مقدار زیادی ترافیک بیش از حد معمول است. بین آشپزخانه نشت از مینی سرآشپزها موهای حیوان خانگی و هر چیز دیگری که دنبال می شود در روی سطوح سخت و یا فرش و نگهداری خانه های ما بی عیب در حال حاضر یک مبارزه واقعی. اگر شما بوده ام در انتظار زمان مناسب برای ارتقاء پیر خلاء به چیزی است که می تواند تمیز کردن کمی لذت بخش تر (آن چیز) نگاه هیچ بیشتر از تخت حمام و فراتر از آن گسترده خلاء و کف-مراقبت از فروش. با تخفیف عمیق در مدل های بالا از مارک های بالا پایان مانند Dyson, کوسه, iRobot و بیسل وجود دارد یک راه حل کامل برای messes و فضاهای زندگی در تمام ابعاد است. اینجا همه بهترین خلاء معاملات ما بیشتر هیجان زده در مورد حق در حال حاضر.

1. Dyson V8 حیوانات بند ناف-رایگان Stick Vacuum در نیکل و تیتانیوم

یکی از Dyson محبوب ترین cordless stick خلاء V8 حیوانات مجهز به قدرتمند, بالا مکش موتور است که می تواند اجرا بدون توقف تا 40 دقیقه است. با وزن بیش از پنج پوند وزن خلاء بزرگ است برای هر روز فاجعه در حالی که اضافه شده فایل های پیوست مناسب برای تمیز کردن عمیق مناطق مانند کف فرش, تنگ nooks و crannies و همچنین مبلمان وبهلسترد. طراحی جمع و جور مناسب می تواند در یک آپارتمان گنجه و یا شربت خانه, ساخت آن آسان برای شارژ و چنگ زدن به تمیز کردن حوادث و یا به صورت نقطه سریع-تمیز کردن.

خرید: Dyson V8 حیوانات بند ناف-رایگان Stick Vacuum در نیکل و تیتانیوم 300 دلار (به طور معمول $400)

2. iRobot Roomba Wi-Fi متصل ربات خلاء

صاحبان حیوان خانگی: اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال از دست دادن جنگ در برابر حیوان خانگی مو و شوره ممکن است زمان برای دریافت رباتیک خلاء. این iRobot Roomba مجهز به یک فیلتر قوی که تله 99 درصد از سگ و گربه حساسیت زا و می تواند برنامه ریزی برای اجرا و به مدت 90 دقیقه از طریق خانه خود را — بدون توجه به سطح قبل از اتصال به شارژ. پس از آن از Wi-Fi را فعال کنید شما می توانید کنترل Roomba برنامه از طریق iRobot برنامه و یا آمازون یا گوگل خانه های هوشمند دستگاه های.

خرید: iRobot Roomba متصل ربات خلاء 300 دلار (به طور معمول $350)

3. کوسه روتاتور طراحی آسانسور-Away with Self-Cleaning Brushroll درست خلاء

زیادی درست خلاء مانند این 1,150 وات مدل از کوسه است که یک اسب بارکش در ترافیک بالا خانه با بچه ها و حیوانات خانگی یا فقط یک مقدار زیادی از فعالیت های. خود آن-برس تمیز کردن رول می توانید انتخاب کنید تا حیوان و یا انسان مو بدون نیاز به detangled قبل از حرکت بر روی بعدی منطقه است. قوطی تبدیل به یک جور خلاء برای تمیز کردن پله ها و سر می تواند برداشته شود به طوری توابع آن مانند یک گرز برای گرفتن گرد و غبار از bunnies و یا تمیز کردن سخت برای رسیدن به گوشه ها. دست کنترل به شما اجازه سوئیچ از سخت طبقه به فرش حالت بسته سطح. بدون توجه به جایی که شما در حال تمیز کردن خوب ذرات دستگیر شده در خلاء را محصور ضد آلرژن سیستم هپا و فیلتر بنابراین شما نمی لگد کردن بیشتر خاک به عنوان شما بروید.

خرید: کوسه روتاتور طراحی آسانسور-Away with Self-Cleaning Brushroll درست خلاء $280 (به طور معمول $400)

4. بیسل ICONPet نرم افزار پرقدرت جارو شارژی در مس

بسیاری از بی سیم خلاء عدم مکش و تمیز کردن با سرعت اما بیسل ICONPet نرم افزار با استفاده از یک باتری قابل شارژ است که قدرت دیجیتال موتور است که حرکت به عنوان سریع به عنوان 420 مایل در ساعت. ترجمه: آن incredibly سریع. به علاوه یک درهم و برهم کردن رایگان براش رول به طور مداوم می چرخد به انتخاب کنید تا موهای حیوان خانگی و کوچک برای پاکسازی چوب پرس به تبدیل به یک handheld vacuum. لوازم جانبی مانند یک چراغ روشن ابزار شکاف پت-برس گرد و سطح سخت براش رول آن را به یک همه کاره و جمع و جور گزینه برای هر اندازه صفحه اصلی.

خرید: بیسل ICONPet نرم افزار پرقدرت جارو شارژی در مس 300 دلار (به طور معمول $400)

5. کوسه WANDVAC طناب Handheld Vacuum

فکر می کنم از این بی سیم بسیار سبک وزن و خلاء از کوسه به عنوان مجموعه ای فوق العاده از دست شما نیاز به سریع روزمره پاکسازی در آشپزخانه. آن می تواند دور ماهوت پاک کن زدن قهوه و یا خرده نان از کانتر آشپزخانه و طول می کشد تا حداقل فضا زمانی که شارژ بین شغل. شامل ابزار شکاف می تواند رسیدن به مناطق تنگ در اتومبیل خود را و مبلمان و حتی چند سطح حیوان خانگی پیوست سریع حیوان خانگی حذف مو. زمانی که گرد و غبار جام پر است می توان آن را خالی — دست-رایگان — به طور مستقیم به سطل زباله با لمس یک دکمه.

خرید: کوسه WANDVAC طناب دستی خلاء $100 (به طور معمول $140)

6. Dyson توپ حیوانات 2 درست خلاء

Dyson حیوانات 2 درست خلاء بزرگ برای خانه با حیوانات و یا هر کسی که بسیار حساس به مواد حساسیت زا. کل دستگاه مجهز به فیلتر هپا تصفیه و تمیز کننده سر خود تنظیم برای حذف حداکثر مقدار خاک و حساسیت زا و مو حیوان خانگی همه چیز را از سطوح سخت به شکاف به فرش. فوق العاده گسترده ای از تمیز کردن سر معنی است که شما نیاز به تعداد کمتری عبور می کند در مناطق زندگی می کنند. و پس از 1400 وات موتور طراحی شده توسط, برق, شما هرگز به نگرانی در مورد از دست دادن مکش.

خرید: Dyson توپ حیوانات 2 درست خلاء 380 دلار (به طور معمول $500)

7. iRobot Braava جت Wi-Fi متصل ربات Mop

تنها چیزی که بهتر از رباتیک خلاء رباتیک mop است که باعث می شود چوب جنگلی tiled و کف سنگ درخشش. مانند iRobot Roomba را به Braava هوشمند, نقشه برداری, تکنولوژی آن را قادر می سازد برای یادگیری نقشه و انطباق با فضای زندگی خود را و حرکت در اطراف موارد و حتی در مبلمان است. Mop است که لود شده با یک راه حل تمیز کردن که spritzes سطوح سخت است که آن را پس از پاک سازی با یکبار مصرف پد. در مناطق پر ترافیک مانند آشپزخانه شما می توانید برنامه خود را mop برای تمیز کردن در حالی که شما خواب بنابراین شما همیشه از خواب بیدار برای براق و تمیز طبقه است. بهترین بخش چند ؟ شما هرگز نیاز به پر کردن یکی دیگر سطل آب ولرم و صابون دوباره!

خرید: iRobot Braava جت Wi-Fi متصل ربات Mop $450 (به طور معمول $500)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>