از استخر پیش ساخته استفاده کنید - این نکات را بخوانید پنج

میتوان گفت مهمترین مشخصه این استخرها جنس مواد اولیه آنها میباشد. با ساخت استخر خانگی، میتوان از ورزش و تفریح

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

میتوان گفت مهمترین مشخصه این استخرها جنس مواد اولیه آنها میباشد. با ساخت استخر خانگی، میتوان از ورزش و تفریح بی نظیر شنا در خانه خود استفاده کرد و آرامش و سلامتی را برای خود و خانواده هدیه گرفت همچنین یک جز زیبا و لاکچری برای خانه به حساب می آید و ارزش افزوده بسیاری برای ملک به همراه خواهد داشت. 1- با توجه به ابعاد استخر خریداری شده توسط مشتری، ابتدا به وسیله چهار میله نشان چهار گوشه خارجی استخر به وسیله کوبیدن میله نشان در زمین علامت گذاری شود. 2- اکنون که ابعاد دقیق استخر بر روی زمین مشخص شده است از هر طرف نیم متر فاصله گرفته و بوسیله پودر گچ بر روی زمین علامت گذاری شود. معمولا در هر یک از مدل های استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، پله هایی تعبیه گردیده تا علاوه بر سهولت رفت و آمد، بتوان از آنها به عنوان نشیمن (جای نشستن لب استخر) نیز استفاده نمود.

 This was c᠎reated by G​SA C​on᠎tent Gener at​or​ D​emover​si on!

از هر طرف ۱۵ سانتیمتر بابت لبه استخر کم میشود که این به ما ابعاد مفید کل استخر را میدهد. در ۲۸۰ پیش از میلاد درگذشت، پارسیان پارس شروع به اعلام دوباره استقلال خود کردند. 2. قبل از شروع به ساخت استخر محله را مورد بررسی قرار دهید چرا که در برخی مناطق همسایه ها اجازه ساخت نمی دهند. زیر سازی کاملا ساده از ویژگی های این طرح می باشد به صورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد شده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی و نصب لوله خروجی پر میکنیم. استخر سازها با استفاده از یک قالب از پیش ساخته شده استخر را شکل می دهند و سپس آن را با بتن پر می کنند. یک نوار در بخش عمیق برای قرار دان پا روی آن وجود دارد. استخر فایبرگلاس بسیار ظریف بوده و مقاومت زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی ندارد و صرفا برای استفاده از ویلا، استخرهای ورزشی، خانهها و باغ کاربرد دارد. این نوع سازه ها طول عمر بالایی دارند و در بسیاری از شرایط هزینه نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته پایین تر از راه اندازی استخر های سازه بتنی می باشد.

Th᠎is was generated by GSA  C on tent Generato​r DEMO᠎!

طول عمر این استخر ها در صورت درست نصب شدن انجام درست امور عمرانی مورد نیاز برای نصب تا 30 سال تخمین زده شده است. عملیات های عمرانی از جمله مواردی است که اگر به درستی انجام نشود باعث خرابی هایی در بدنه استخر شود. در این مرحله ابتدا ستونهایی که بهصورت فریمی طراحی شدهاند و قرار است به یکدیگر متصل شوند را از داخل بدنه رد کرده و به یکدیگر متصل کنید. سپس گودبرداری، سطح صاف با ماسه بادی و قرار گیری کاسه درون مکان، تراز کردن و پر کردن مکان استخر با ماسه بادی انجام میشود. برای مثال در صورت انجام نشدن تسطیح کف استخر ،استخر شما کج یا همراه با شیب قرار می گیرد. اما در صورت بیشتر شدن هزینه های طراحی و ساخت قالب اگر در مصرف دراز مدت با استخر های بتنی مقایسه نمایید هزینه های کمتری برای شما خواهد داشت. اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید.در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است .

مواد اولیه و تعداد لایه های فایبرگلاس استخر از مواردی است که در قیمت محصول شما تاثیر بسزایی دارد. قیمت استخر های فایبرگلاس تا حدودی کمتر از استخر های بتنی می باشد. استخر از سال ۲۲۴ تا ۲۲۶ میلادی برای مدت کوتاهی به عنوان نخستین پایتخت شاهنشاهی ساسانیان و سپس به عنوان شهر اصلی و مرکز مذهبی استان پارس ساسانی فعالیت کرد. با توجه به این مقدمه در این مطلب قصد داریم تا به توضیح در خصوص انواع استخر پیش ساخته پرداخته و در انتها روش تهیه و خرید استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی را هم دراختیار شما قرار دهیم پس با ما همراه باشید. با نرم افزار هایی مثل ansys بسیار مهم است. این مراحل در نحوه ساخت، تقریبا برای استخر بتنی، استخر پیش ساخته فایبرگلاس و استخر وینیلی و دیگر انواع استخرها یکسان است. این نوع استخرها به دلیل مزایای زیادی مانند مقاومت بالا در برابر خوردگی، حرارت، شکستگی و نشت آب، سبک وزنی و امکان تولید به شکلهای مختلف، در طراحی و ساخت استخرهای شنا، استخرهای خانگی و حتی در برخی مواقع برای استخرهای عمومی ورزشی استفاده میشوند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن