قبل و بعد از: تبادل نظر ازنو نوبت اجرا پایین پاسیو به یک پاتوق شادی بخش

وجود دارد تقریبا هیچ چیز بیشتر گرامی در آپارتمان زندگی از پیدا کردن یک واحد است که ویژگی های فضای باز است. حتی اگر شما در حال میزبانی cookouts یا فیلم شب زیر ستاره ها در فضای اتاق به راحتی می توانید به عنوان یک فضای کار, اتاق ناهار خوری و یا به سادگی فرار از روزمره است. اما گاهی اوقات شما باید برای انجام یک کار کوچک را که فضای قابل استفاده به عنوان Vida Cornelious یافت.

“هنگامی که در حال حرکت به من اجاره هارلم ردیف خانه فضایی یکی از چیزهایی که من بیشتر هیجان زده در مورد اما مستاجران قبلی سمت چپ آن را بسیار غیر قابل استفاده” ویدا می گوید. “کل فضای سبز بود گلکاری خاک پر از گلدان پلاستیکی, تکه ای از شیشه و سیمان سنگ. من فرض این تلاش بود که یک باغ اما همه چیز مرده بود و ناخوشایند است.” و پس از همه گیر, ضربه, Vida می دانستم که خواهد بود وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای رفع کردن فضا: “از قرنطینه سفارشات به کار از خانه و اجباری در کار من, من نیاز تمام فضاهای خانه من بود و قابل استفاده. و با تابستان آینده, من نمی خواهم به از دست من فرصت برای ایجاد یک فضای که هر دو ” امن “و بی سر و صدا” ویدا می گوید.

ویدا شروع به پاکسازی تمام علف های هرز و قطعه از زباله که آشغال در اطراف. سپس او بريدن در شن و ماسه و چمن برای ایجاد چمن مصنوعی در بخشی از پاسیو. “بزرگترین شگفتی در دیدن چقدر شن و ماسه مورد نیاز بود به واقع سطح به سطح” ویدا می گوید. مجموع مقدار ؟ از 1800 پوند! Vida آورده در خارج برای کمک به نصب “چمن” و رنگ حصار سیاه (Behr را کربن).

هنگامی که انجام شد Vida منتقل شده بر روی دکور. او می خواست فضا برای بیرون آمدن خاکی غیرمتعارف پرنیان بنابراین او تکیه داد به سمت قطعه مبلمان بافته شده با جزئیات.

Vida تماس به پایان رسید نگاه “هارلم Boheme.” از آغاز تا پایان کل پروژه در زمان یک ماه و $2,000. او اعتبار خود را خلق و خوی هیئت مدیره با کمک به چوب به بودجه پس از آن به او کمک کرد ایجاد یک شرکت برنامه است.

بهترین بخشی از فضا است که فضای کلی آن را فراهم می کند به خصوص در شهری مانند نیویورک. “من دوست دارم که چگونه آن را واقعا احساس می کند مانند یک اتاق نشیمن در فضای باز در حال حاضر” ویدا می گوید. “این تقریبا غیر ممکن است به یاد داشته باشید شما دوباره در نیویورک به دلیل آن است که واقعا آرام و آرام. من هم دوست دارم که یک فضای بزرگ برای سرگرم کننده است. من مقدار زیادی از اتاق به جریان در داخل و خارج سمت به عنوان این متصل به اتاق ناهار خوری رسمی من در خانه است.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>