قبل و بعد از: این پررنگ مستاجر پسند ناهار خوری اتاق کار رنگ را کاملا Wow شما

گاهی اوقات یک اتاق نیاز فقط یک چیزی کمی بیشتر به آن را از کاملا دوست داشتنی برای نشان دادن توقف. Honja Kocemba

توسط DASTESALAMATT در 22 تیر 1399

گاهی اوقات یک اتاق نیاز فقط یک چیزی کمی بیشتر به آن را از کاملا دوست داشتنی برای نشان دادن توقف. Honja Kocemba در حال حاضر شروع فرایند تبدیل او منسوخ شده دهه 1970 اتاق ناهار خوری به یک فضای مدرن با تعداد زیادی از سیاه و سفید و خطوط تمیز اما احساس کردم چیزی گم شده بود. او می خواهم اضافه شده در هیئت مدیره و چاق شدن جای تر و تمیز و کف خراشیده پاپ کورن سقف و در تلاش بود به آمده تا با یک راه برای اضافه کردن رنگ و طرح.

Honja یک طراح مستقر در مینیاپولیس یک Instagram پر از نقاشی های دیواری او رنگ در اطراف شهر و همچنین در خانه خود. بنابراین جای تعجب نیست او تصمیم به پایان این اتاق با یک نقاشی دیواری بر روی سقف! آن را به کمتر دائمی او با استفاده از یک پایه از پوست و چوب Tempaper paintable. این یک هوشمند هک برای مستاجرها و یا هر کس دیگری که نمی تواند کاملا متعهد به مدت طولانی الگو یا رنگ — هنگامی که شما خسته از آنچه که شما می توانید فقط پوست آن را خاموش.

پس از استفاده کاغذ را به کل سقف Honja رو به کار نقاشی. او برای اولین بار اعمال می شود یک پایه کت صورتی, پس از آن پیش بینی شده طراحی برگ بر روی سقف به او یک تصویر را برای ردیابی. هنگامی که او ترسیم شده Honja رنگ در الگوی.

در حالی که این مهم است که یک طرح کلی از الگوی مرجع Honja استفاده او آزادانه اضافه کردن و یا حذف رنگ در صورت لزوم و لمس کردن و پر کردن مناطق به عنوان نقاشی دیواری تکامل یافته است. Honja به پایان رسید تا هزینه فقط حدود 20 در رنگ آن ایجاد کنید.

Honja به پایان رسید تا با استفاده از دو متفاوت است sheens رنگ برای این پروژه که به پایان رسید تا ساخت نقاشی دیواری و حتی بیشتر جالب با اضافه کردن بافت هنگامی که لایه بازی خاموش کردن نور. قرار دادن رنگ های گرم پس از نزدیک به منبع نور می دهد اتاق کاملا متفاوت پرنیان ساخت آن تب و تاب بودن گرم نور در شب.

به عنوان کسی که تجربه با پوست و چوب تصویر زمینه می داند این کار آسان تر است که شما باید اضافی به کسی برای کمک به من قرض بدهید دست. سمت به علاوه با استفاده از این کاغذ ساده است که هیچ الگوی تطبیق درگیر است. Honja توصیه اندکی همپوشانی در درزهای برای حفظ رنگ از تراوش از طریق کاغذ.

برای هر کسی که بیش از حد حفظ به انجام سقفی دیواری—و یا حتی یک دیوار یکی!—موقت تصویر زمینه فراهم می کند و خطر ابتلا به آزاد راه به شیب انگشتان خود را در. و به عنوان Honja می گوید: "این فقط رنگ! من لذت می برد این روند و بدون ترس از redoing طراحی بعد از آن فقط برای تفریح و تغییر است."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب