پخت و پز برای یک ؟ در اینجا 3 نکته برای کمک به شما برای شروع

برای بسیاری از ما خود quarantining به معنای اضافی-کهنه خانواده با بچه ها و همکاران از مدرسه به خانه و محل کار.

توسط DASTESALAMATT در 31 فروردین 1399

برای بسیاری از ما خود quarantining به معنای اضافی-کهنه خانواده با بچه ها و همکاران از مدرسه به خانه و محل کار. اما محدودیت های جدید را ترک کرده اند و بسیاری دیگر به تنهایی و جدا از دوستان و عزیزان و پخت و پز و یا ناهار خوری اصحاب. در حال حاضر بیش از همیشه مردم در حال پخت و پز فقط برای خود و به دنبال دستور العمل های که خوراک فقط یکی.

من شروع به ایجاد تنها خدمت دستور تقریبا 13 سال پیش زمانی که پسر من رفت به کالج. هفتگی ما تلفن تماس به سرعت نشان داد که رژیم غذایی خود را شامل در درجه اول از بسته بندی رامش که باعث شد من به او را با ارائه دستور العمل او می توانید و لذت بردن از خود. همانطور که من شروع کردم به فرستادن او مدرج به پایین نسخه های مورد علاقه خود را با دستور العمل های خانواده من متوجه شدم وجود ندارد بسیاری از خدمت تنها دستور العمل های آنلاین در دسترس است. که زمانی که من ایجاد یک ظرف که در آن من به اشتراک گذاشته ام صدها تنها خدمت و دسته ای کوچک دستور العمل در طول سال.

اگر شما جدید پخت و پز برای خودتان می دانید که آن را ندارد به شامل خوردن باقی مانده تمام وقت و یا اتلاف دسته از مواد غذایی است. در واقع وجود دارد یک حرکت صعودی بزرگ برای پخت و پز برای شما و تنها شما: شما را وادار به تصمیم می گیرید چه چیزی شما احساس می کنید مانند ساخت و غذا خوردن و هنگامی که به خوردن آن را بیش از حد! به علاوه من واقعا بر این باورند که عمل ساده پخت و پز برای خودمان یکی از مهمترین و پرورش, عاشق چیزهایی که ما می توانید انجام دهید.

در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما آغاز شده است.

1. شروع با کالاهای اساسی است که برای همیشه لطفا برای آخرین.

سهام شربت خانه خود را با آیتم های است که نمی خواهد بد — خشک شده یا کنسرو لوبیا خشک عدس, کنسرو گوجه فرنگی, برنج خشک ▪ ماکارونی. ساخت وعده های غذایی از این مواد اجازه می دهد تا شما با استفاده از فقط یک کمی در یک زمان و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد زباله های مواد غذایی.

کنسرو ماهی مانند ماهی تن و ماهی قزل آلا و ساردین که سرشار از امگا-3 هستند عالی بودجه دوستانه شربت خانه, گزینه است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خدمت تک سالاد و ساندویچ برای یک. (این دسته ای کوچک تن ماهی غذای مرکب از گوشت وارد است یک علاقه شخصی من). و چشم پوشی نیست میوه های کنسرو شده! من دوست دارم برای اضافه کردن آناناس کنسرو شده به محصولات پخته شده و سپس پایان کردن بقیه می توانید با ترکیب آن را به مخلوط.

2. نگه داشتن چند طعم بوستر در دست است.

به جای استفاده از لباس های شسته شده لیست از مواد تشکیل دهنده برای اضافه کردن عطر و طعم به ظروف خود را (که به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه ضایعات) انتخاب کردن برای نگه داشتن یک مجموعه کوچک از عطر و طعم بوستر در دست است. خردل دیژون می افزاید فوق العاده ای تنگ به پروتئین و سس سالاد. یک قاشق مربا خوری از گیاه می تواند زنده شدن نام هر چیزی از ساندویچ می خوشگوار scones. Miso رب آنچوی و سس ماهی ها همه مرزه طعم بمب. اسید در هر فرم به طور جدی می تواند تبدیل به یک ظرف بنابراین آن است که همیشه خوب به لیمو و یا سرکه در دست بیش از حد.

برنامه ریزی وعده های غذایی خود را در هفته به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از مواد تشکیل دهنده بیشتر به راحتی. برای مثال اگر شما کباب مرغ یا گوشت پشت مازو شما می خواهید به برنامه ریزی برای استفاده از آن همه — مرغ بادام زمینی یک شب یک ساندویچ مرغ بعدی. غذاهای خاص مانند frittata هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده و پاستا به خصوص به خوبی مناسب برای استفاده از هر گونه مواد اضافی به طوری ساخت حداقل یکی از آن را در برنامه غذایی هفتگی خود را. اگر شما در حال پخت و پز از دستور العمل های به یاد داشته باشید که شما می توانید ولگرد از آنها — انواع لوبیا می تواند اغلب قابل معاوضه استفاده می شود می تواند به عنوان پنیر. در زیر چند برنامه به شما آغاز شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن