DJI نمرات پیروزی در آخرین دور از حق ثبت اختراع در نبرد با Autel


DJI را Mavic 2 Pro یکی از محصولات که به طور بالقوه می تواند تبدیل به غیر قابل دسترس در ایالات متحده در اوایل ماه جولای در حساب Autel را ادعا می کند.

با نزدیک به 80% از سهم مصرف کنندگان آمریکا هواپیماهای بدون سرنشین بازار DJI دارای قابل توجهی سرب بیش از رقبای خود. اخبار به وجود آمد و چند هفته پیش که برخی از آن پرفروش ترین مدل به همراه لوازم جانبی می تواند از ممنوع بودن فروش و وارداتی به ایالات متحده در اوایل ماه جولای در حساب از مقدماتی Autel رباتیک پیروزی.

DJI و آن قانون شرکت فینیگان به تازگی در پاسخ به Autel ادعا و امن خود پیروزی در آخرین دور از یک جریان سال ثبت اختراع نبرد. برای دیدگاه DJI در زمینه نقض حق ثبت اختراع شکایت علیه Autel که در حال حاضر دارای یک 0.8% سهم ایالات متحده از هواپیماهای بدون سرنشین تولید کنندگان بازار در سال 2016. DJI ادعا که Autel کپی “نگاه و احساس” از آن فانتوم پهپادهای خود را با X-Star Premium هواپیماهای بدون سرنشین.

DJI در زمینه نقض حق ثبت اختراع شکایت. آنها ادعا می کنند Autel X-Star Premium نسخه “نگاه و احساس” از خود فانتوم سری.

در 30 اوت سال 2018 Autel نصب شده خود را جرم به درخواست کمیسیون تجارت بین المللی (ITC) بررسی DJI به موجب بخش 337 برای فروش هواپیماهای بدون سرنشین متخلف در Autel US Patent No. 9, 260,184. ماه بعد در اکتبر 2nd, ITC این مجموعه تحقیقات خود را در حرکت بر اساس Autel ادعای زیر 3 اختراع ثبت شده:

  • ‘174 ثبت اختراع – اجتناب از برخورد با موانع
  • ‘184 ثبت اختراع – پره های روتور
  • ‘013 ثبت اختراع – باتری که گیره بر روی هواپیماهای بدون سرنشین

این ITC ارشد حقوق اداری قاضی (CALJ) صادر مطلوب اولیه تعیین (ID) به DJI در مارس 2nd, از این سال با توجه به فینیگان. کال قاضی بولاک یافت که ‘174 ثبت اختراع ادعا می کند که شامل اجتناب از برخورد با موانع تکنولوژی نمی شد نقض به عنوان آنها را تمرین هر صنعت داخلی محصول و در نتیجه نامعتبر زیر 35 U. S. C. § 101. او اعلام کرد که بسیاری از متهمان محصولات DJI نیز نیست تجاوز در ‘184 ثبت اختراع مربوط به پره های روتور. این ‘013 ثبت اختراع ادعا در باتری که گیره به هواپیماهای بدون سرنشین نیز اعلام شده نامعتبر است.

‘در نهایت این کمیسیون ممکن است تصمیم بگیرد که Autel سزاوار بدون درمان اما حداقل این کمیسیون بعید است برای به اجرا درآوردن هر گونه محرومیت سفارش و یا متوقف و دست بردارد سفارش بر اساس سه نامعتبر اختراع ثبت شده است.’

فینیگان پست همچنین ادعا می کند یک پیروزی برای DJI با ثبت اختراع در دادگاه و هیئت تجدید نظر (PTAB). در مه 13 – 21 از این PTAB یافت 3 اختراع ثبت شده (‘174, ‘184, ‘013) اعلام کرد در Autel را ITC اقدام unpatentable. ‘کمیسیون در حال حاضر تصمیم گیری برای بررسی CALJ شناسه. در نهایت این کمیسیون ممکن است تصمیم بگیرد که Autel سزاوار بدون درمان اما حداقل این کمیسیون بعید است برای به اجرا درآوردن هر گونه محرومیت سفارش و یا متوقف و دست بردارد سفارش بر اساس سه نامعتبر اختراع ثبت شده است. DJI فروش در ایالات متحده از این رو نمی خواهد تحت تاثیر قرار Autel ادعا,’ DJI حقوقی تیم نتیجه می گیرد.

کل IP به روز رسانی از DJI قانون شرکت را می توان در اینجا مشاهده کرد. نمایندگان از هواپیماهای بدون سرنشین تولید کننده کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>