فراموش قابل استفاده مجدد حوله کاغذی واقعا کار می کند ؟

خوش آمدید به من داد که در آن کارکنان ارشد نویسنده Alex Beggs تسلیم شد به آخرین هدفمند تبلیغ, مرسوم, مد روز, دستور العمل و یا زندگی در حال تغییر ابزار پخت و پز—و بررسی آن است.

من خیلی وفادار به فضل انتخاب-یک-اندازه که هنگامی که مهمانان استفاده می شود به سوال “چگونه می توانم هر چیزی ؟” که تنها درخواست من. من حتی اشک آنها را در نیمه را انتخاب کنید-a-اندازه های من را انتخاب کنید-یک-اندازه. من کشش آن حوله نازک. من در تلاش برای استفاده از کاغذ بسیار اما من هنوز هم احساس می کنید به طور کامل وابسته به آنها. من گربه…barfs زیادی است.

و این چیزی است که من هرگز پاک و با مربع قابل استفاده مجدد حوله کاغذی شکست مواجه بیش از طرف من غرق.

من جدید سوئد کهنه ظرف شویی—معشوق و از شدت توسط بسیاری از است ساخته شده از پنبه و سلولز است که “نامحلول ماده” یک تعریف است که واقعا پاک هر چیزی برای من. آن را جذب می کند, من حدس می زنم??? این نوع از محصول من می خواهم سازگار با محیط زیست با استفاده از تاثیرگذاران در Instagram و فکر می کنم hmmmm. آنها در حال گرفتن پرداخت برای ترویج این. آن را بیش از حد زیبا به اعتماد. آیا شما دیده می شود الگو آنهایی است؟! بنابراین من! آن نمی صدمه دیده است!

زمانی که براشهای قهوه در مقابله نیاز به یک ضربه تند وشدید زدن من آن را با شتاب. هنگامی که دوش از نفت کت stovetop من حمله آنها با آن است. آن را با یک پارچه مرطوب! آن را با این نسخهها کار!

مانند هر عادت جدید آن را در زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. هنگامی که آن را آغشته از استفاده مداوم (آن را شستشو داده و واپیچیدن اما همچنان دائما مرطوب) من نمی خواهم به استفاده از آن همه سرد و خیس. نیمه ناخالص. اما این یک واقعیت قابل استفاده مجدد حوله زندگی است. من هم قبول که روشن و سفید و لیمو-الگو مربع از آنلاین عکس خاکستری شد و رنگ آمیزی بلافاصله. مانند همه فرزندان آدم و حوا آن را هرگز به بازگشت به بکر. اما من می توانید آن را پرتاب در شستشو (ماشین ظرفشویی یا رختشویی) به آن را نگه دارید از گرفتن grosser. هنگامی که آن را بیش از حد دافعه به لمس و یا رو به وخامت من کمپوست آن را با هویج های اینترنتی. زندگی می رود.

به طوری که نه خیلی به شکایت در مورد. من قطعا با استفاده از حوله کاغذی کمتر از من بود و من احساس خوبی در مورد آن دندانه. اما زمانی که من گربه استفراغ از خوردن بیش از حد سریع (اخ راجر) و یا هنگامی که پوست پیاز fleck flings به کف من هنوز هم می خواهید برای رفتن حوله کاغذی. یک مربع کوچک از یک مربع از کاغذ حوله میخوام اتفاق می افتد. من نمی توانم خودم ضرب و شتم تا در مورد این نوع از مسائل.

و شاید شما در حال فکر کردن—و یا شما خواهر من و شما می گویید این از طریق تلفن—نمی تواند به شما استفاده از یک لیف حمام به جای ؟ شاید اسفنجی است که در حال حاضر وجود دارد ؟ آه. Yeahhhh. بله. 100 درصد. چرا نیست من انجام است که در تمام طول? و ما را به یک مربع.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>