برای سه فیلادلفیا متولد سرآشپزها Juneteenth 2020 است در مورد به دنبال به عقب و جلو هل دادن

من به یاد داشته باشید آن را به خوبی. آشپز عمر تیتبه دنبال در میان whiffs از دود و صدا را از لینک های داغ کندوپ

توسط DASTESALAMATT در 30 خرداد 1399

من به یاد داشته باشید آن را به خوبی. آشپز عمر تیتبه دنبال در میان whiffs از دود و صدا را از لینک های داغ کندوپاش در کوره پاک کردن پیشانی خود را در دهان هل دادن به سمت یک لبخند رضایت به عنوان او به بررسی صحنه است. مردم رقص, بازی دومینو, صحبت کردن در مورد موسیقی و سیاست است. بن به bynumمحلی افسانه پشت چند فیلادلفیا رستوران ها و باشگاه های جاز, آبپاش فلفل قرمز بالای خود مشهور سالاد سیب زمینی. Kurt ایوانزو سپس آشپز و آشپزی, مدیر, در, درایو, تغییر, جاری خود را کبابی مرغ برای doneness. DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince را "فصل تابستان" پخش در رادیو مربوط توسط ندای موذن در مسجد محلی اشاره مردم به نماز است.

اما به عنوان من کارولینای جنوبی می گویند, "وقت رفتن, وقت رفتن است." آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند دهه گذشت از آنجا که حیاط خلوت Juneteenth cookout در فیلادلفیا هر چند آن را تنها در سال گذشته است. در ماه مداخله COVID-19 ساخته شده است که اجتماعات بزرگ غیر ممکن است; آن را در معرض طولانی مدت اقتصادی و اجتماعی و نابرابری های سلامت در تغییر ناپذیر از نظر تعداد بدن به همان نسبت بالاتر در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. سه نفر از مشخصات بالا نژادی انگیزه قتل سیاه پوستان توسط دیگران را مجبور به تمام کشور (و بسیاری دیگر از نقاط جهان) به اذعان دوقلو گناهان ضد سیاهی و نفس بیش از حد از اجرای قانون—بحران خشونت علیه مردم از رنگ. و همانطور که امریکا خود را جمع آوری و تصحیح حافظه خود را در آماده سازی برای دیگری Juneteenth همه چیز یکسان است و با این حال همه چیز جدید است.

آشپز عمر تیت

عکس توسط MAMADI DOUMBOUYA

تیت خود را می سازد سالاد میگو اضافی خامه را با مخلوط پنیر خامه ای و خامه ترش.

عکس توسط MAMADI DOUMBOUYA مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده با مروارید جونز سرپا نگه داشتن یک ظاهر طراحی شده توسط شانون مالدونادو

Juneteenth یکی از این کشور را تنها عمدی مراسم رسمی پایان نژادی chattel برده داری. هر چند رئیس جمهور لینکلن صادر رهایی اعلام در اواخر سال 1863 آن نبود تا 19 ژوئن 1865 فقط پس از جنگ داخلی به پایان رسید که ارتش ایالات متحده مجبور تگزاس slaveholders به پیروی. تا آن زمان بسیاری تا به حال در ادامه به تکیه بر بردگی کار خود را با استفاده از نسبی جغرافیایی انزوا را به خودداری از دانش است که آزادی آمده بود.

آزادی جشن اغلب متمرکز بر مواد غذایی در میان جوامع آفریقایی آمریکایی در جنوب از طریق 1900s اولیه و در طول مهاجرت بزرگ در سراسر کشور است. امروز میلیون ها نفر جشن برخی از نسخه از این تعطیلات هر چند که چگونه آنها آن را انجام دهد متفاوت است به طور گسترده ای توسط منطقه است.

در سال گذشته فیلادلفیا Juneteenth cookout جنوبی حضور داشت اما نه غالب است. Tate به bynum و ایوانز تمام شد متولد در مشهد است, اما ریشه های خود را span ویرجینیا و کارولینا و جورجیا لوئیزیانا و فراتر از آن. این stoops و تنگ تر محله های شهری شمال به معنای کباب آمد از کوره به جای یک گودال سنتی; موسیقی از رادیو به جای یک gospel choir. سرآشپزها' مشترک اسلامی ایمان مشترک در فیلادلفیا و همچنین بخش: گوشت گاو و مرغ و صدف مورد علاقه بیش از گوشت خوک. اما هنوز هم مردم بر اساس عامیانه در سنت مشاهده شد در خدمت نمادین قرمز مواد غذایی—پانچ, فلفل, فلفل قرمز—که تیت گفت: قرار بود برای نشان دادن احترام به اجداد خود را پشتکار. در مقیاس بزرگ مانند دسر به bynum قهوه ای کره هلو پینه دوز ساخته شده بودند با نوع مراقبت توام با عشق است که تبدیل یک بلوک به یک روستا.

به bynum معروف هلو پینه دوز است swirled با ترد موج قهوه ای کره.

عکس توسط MAMADI DOUMBOUYA مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده با مروارید جونز سرپا نگه داشتن یک ظاهر طراحی شده توسط شانون مالدونادو

آشپز بن به Bynum

عکس توسط MAMADI DOUMBOUYA

تیت شده است اتصال مواد غذایی و تاریخ پس از سال 2018 از طریق خود موفق pop-up پیچ امین الدوله, که در آن او به بررسی مداوم روایت از وجود طریق بسیار شخصی, ظروف و داستان. پخت و پز در Juneteenth با به bynum و ایوانز در سال گذشته یک خانواده ریونیون از انواع; سرآشپزها مخلوط کردن و مطابق با دستور العمل های از مادران در حالی که رسم بر این میراث تاریخی از دور اجداد.

"من می خواهم پسرم را به می دانم که چقدر مهم است برای حفظ فرهنگ ما" تیت به من گفت و سپس به عنوان او گذشت یک صفحه به 12 سال بشیر. "ما نیازی به جذب و یا ارتقاء به عنوان خوب به عنوان هر کس دیگری. تا زمانی که وجود دارد سیاه و سفید, شادی, آن را در حال حاضر یک حلال جشن است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن