حلقه شنا بادی

در حین رقابتها وقت تعیین نبود، داور در میدان موجود نبود، وزن کشتی گیران معلوم نبود، هیچ گونه قوانین برای بازی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در حین رقابتها وقت تعیین نبود، داور در میدان موجود نبود، وزن کشتی گیران معلوم نبود، هیچ گونه قوانین برای بازی وجود نداشت، مسابقه میان یک جوره به ساعتها دوام مینمود و مسابقه تا زمانی ادامه میداشت تا پشت یک پهلوان به زمین اصابت میکرد یا یکی از حریفها به دیگرش تسلیم میشد. کشتیگیری در افغانستان نظر به ولایات فرق دارد. همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید آن را باد کرده و به راحتی استفاده نمایید. به دلیل استقبال بالا از محصولات بادی و تفریحی برند اینتکس و بست وی بوده که فروشگاه سعید اینتکس در صدد برآمده تا یک مجموعه کامل از حلقه های شنا بادی را به قیمت های متفاوت گرد هم آورده تا شما بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را در سبد خرید قرار دهید. به دلیل وزن سبکی که دارد می­توانید این محصول را به راحتی در یک کیف کوچک تا محل استفاده حمل کنید و در آنجا به راحتی با پمپ­های دستی و یا حتی با دهان خود آن را باد نمایید. افغانستان عضویت فدراسیون بینالمللی ورزش باندی را حاصل نمودهاست. کپتان بابا به حیث نخستین رئیس فدراسیون پرورش اندام انتخاب گردید. فدراسیون پرورش اندام با معیارهای پذیرفته شده جهانی در سال ۱۳۸۲ خورشیدی عضویت فدراسیونهای آسیایی و جهانی پرورش اندام را کسب کرد و ورزشکاران برتر پرورش اندام توانستند که در نخستین رقابت بینالمللی در بحرین شرکت کنند و از خود شایسته گی نشان بدهند.

فعلاً رئیس فدراسیون ملی شنای افغانستان آقای سید احسان الدین طاهری میباشد که پس از انتخابات کنگره شنای افغانستان، برای چهار سال انتخاب شد. فعلاً بازی گلف صرف یک میدان دارد که در نزدیکی بند قرغه موقعیت دارد. در هر پانزده روز آنها را در قرغه و پغمان تعلیمات میدهد. نخستین مسابقات پرورش اندام با معیارهای پذیرفته شده بینالمللی در سال۱۳۵۵ خورشیدی در کابل ننداری در سه کتگوری قد بلند، قد متوسط و قد کوتاه برگزار شد که در کتگوری قد بلندها استاد شمسالله رحیم پایهگذار پرورش اندام در افغانستان مقام اول، استاد حبیب غفوری مقام دوم و استاد عزیز مقام سوم، در کتگوری قد متوسط استاد رحیم بره کی مقام اول، استاد حیات الله مقام دوم و استاد تاج محمد مقام سوم و در کتگوری قد کوتاه استاد هدایت الله حبیب مقام اول، استاد وحید الله مقام دوم و استاد صادق مقام سوم را به دست آوردند. دوره سوم: در دوره سوم پرورش اندام بر اثر زحمات و تلاشهای استادانی چون رحیم بره کی، هدایت الله حبیب، حیات الله، عزیز آرزو، تاج محمد آریا فیضی، وحید غفوری، حبیب غفوری، نیک محمد شیرزی، کبیر بهادریان، رحمتالله کارمند، عبدالجلیل سلطانی، حفیظ توده یی، پرکاش سینگ، حیات مزاری، نسیم پروانی، غوث کلنگاری و عبدالرب، رونق تازه یی یافت.  Data was gen erated by G SA C on tent Generator D em᠎ov​ersi on!

نادر فرخ دومین، شمسالله رحیم سومین، عبدالقدیر رسولی چهارمین، عبدالرشید ابراهیمزاده چهارمین، محمد رحیم بره کی پنجمین، فخر الدین شیخانی ششمین و عبدالله یعقوبی هفتمین رئیس فدراسیون پرورش اندام افغانستان بودهاند. طبق معلومات ریاست فدراسیون پرورش اندام حدود ۱۱۵۰کلپ پرورش اندام در سطح کشور وجود دارد که ۲۰۰کلپ آن در کابل فعالیت میکند. در شهر کابل گاه گاهی مسابقات دیف بسر و ملاق زدن در حوض آبی پلچرخی و پلیتکنیک اجرا میگردید. جوانان افغانهای مهاجر با وجود دوری از وطن و فشار توانستهاند باشگاههای ورزشی را سازند و مسابقات را با موفقیتهای شایان اجرا نمایند. سپس این جوانان با باز نمودن کلبهای ورزشی توانستند تعداد دیگر از افغانها را تربیت این ورزش نمایند. این سه تن شاگردان زیادی را تربیت نمودند، کلبهای زیاد در نقاط مختلف کابل ایجاد گردید و تعداد ورزشکاران مشت زنی همه روزه بیشتر میگردید. از اینکه این ورزش در تربیت بدنی جوانان معارف اثرات نیک داشت تعداد علاقمندان این ورزش خیلی زیاد گردید. سپس آرام آرام در اداره و امور ورزش ضعف به وجود آمد. دومین تیم ریسمان کش تیم فاکولته ساینس به رهبری نجیب اله مرحوم بود.

از قهرمانان ریسمان کش آنوقت عادل شاه ریسمان کش، وجنت میر بادی بلدر بود. هر مکتب، هر فاکولته از خود تیم ریسمان کشان داشت. اگر پیش از خرید نیز نیاز به مشاوره دارید تنها کافی بوده از شماره های درج شده داخل وب سایت استفاده کرده و سپس خرید خود را از طریق درگاه امن پرداخت وب سایت سعید اینتکس کامل نمایید. فعلاً کمیته المپیک گروه ۱۰۰ نفری را تحت آموزش کوهنوردی قرار دادهاست. فعلاً در شهر کابل بیشتر از ۲۲ کلپ پهلوانی وجود دارد. فعلاً سازمان ایتالیایی موسوم به «پهنه کوه» به تعداد ۲۲ افغان را در بخش کوهنوردی تعلمات میدهد. برای اینکه بتوانید روی آب شناور بمانید، بهترین وسیله قطعا استفاده از یک حلقه شنا بادی می باشد تا به وسیله این محصول بتوانید لحظات شاد و مفرحی را سپری کرده و به بهترین شکل ممکن بر روی آب شناور باقی بمانید. حلقه های شنا در طرح ها و رنگ ها متنوع تولید می شوند و کاربرد تفریحی یا آموزشی دارند و حتی از این حلقه ها به عنوان نجات غریق برای کودکان نیز استفاده می شود. این میکروفونهای فانتزی با رنگهای شاد و قابلیتهایی مانند بلوتوث و کارت حافظه، برای کودکان و نوجوانان جذابیت فراوانی دارند.

آخرین مطالب