چگونه من درمان من سیاه نما با یک دانه جعبه اشتراک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.چه کسی نی

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چه کسی نیاز به یک نقطه کوچک از نور خورشید در حال حاضر — کمی شاد جوانه به ما یادآوری جهان تبدیل می شود و فصل تغییر ؟ تصویر از یک باغ در حال ظهور در بهار است و یک تونیک برای خانه نشین, روح, اما اگر شما در واقع هرگز رشد هر چیزی قبل از ؟ پس از بیش از دو ماه از قرنطینه همه ما در حال شروع به انجام چیزهایی که ما تا به حال در نظر گرفته شود قبل از دوخت پخت کم وحش به مینیاتور شام احزاب تا زمانی که ما می توانید ببینید دوستان دوباره. در مواجهه با خالی مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و به طور فزاینده ای آخرالزمانی سایه زندگی ما بسیاری از مردم وسوسه برای شروع یک باغ.

حتی قبل از همه گیر محدود خانواده من به حیاط خلوت ما من عهد کرده بود به صرف این سال پرورش یک اتصال به فصل شروع یک باغ. من یک باغبانی فرد ، زمانی که من فکر می کنم "باغبانی" مردم من تصور کارشناسان در خورشید نیازهای انواع خاک و کود مخلوط. من تصویر دلچسب نی-hatted بانوی زانو به چیدن بیش از تخت گل برای ساعت در روز است. این احساس واقعی باغبان متعلق به باشگاه بود که غیر ممکن است برای پیوستن به مگر اینکه شما هرس گل رز در را مادر بزرگ زانو و برداشت گوش ذرت مستقیما در این زمینه است.

راز من است من را رشد shucking ذرت و نخود توپخانه تا انگشتان من خام است. من سمت چپ مزرعه بزرگ شدم به مطالعه در کشاورزی در دانشگاه. من در کلاس های محصول مدیریت و تور کاملا موفق باغها و مزارع در سراسر دولت است. من به دست آورده و دو درجه در کشاورزی, و من هنوز هم نمی تواند رشد یک تیغه از چمن. در طول دهه گذشته من و شهری وجود من از دست رفته تماس با من ارتباط با تولید مواد غذایی. من می خواستم به عقب بر گردیم در خارج, جذب برخی از ویتامین طبیعت و reacquaint خودم با ریتم فصل رشد. با تمام کشاورزی مقدمه, من تا به حال هنوز هم هرگز شروع باغ خود را از ابتدا; من تا به حال پایدار تا آنجا که یک بار برای بیش از چند ماه.

به منظور شروع به باغ من, من می دانستم که من نیاز به پشتیبانی به پل شکاف بین انگشت شست و بذر-نجوا — اما از خانه و باغ ذخیره بیش از حد طاقت فرسا است. چگونه می توانم این کار را انجام باغبانی چیزی که اگر من پشت در خانه در خانواده من ، من نمی خواهد سعی کنید به آن را انجام دهد به تنهایی, که برای اطمینان حاصل کنید. من که تسلیم به تجربه افرادی که می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند. آنها می تواند به من آموخت که چگونه به رشد بامیه در آفتابی طرح در جنوب آلاباما اما چه کسی به من آموخت که چگونه به رشد چیزی خوراکی در یک گلدان کوچک من تگزاس خلوت?

شروع یک باغ در حال حاضر با یک دانه, اشتراک, هیچ تجربه مورد نیاز

یک خبره اشتراک جعبه, من می دانستم که شما می توانید ماهانه کاکتوس یا گیاه خانه, بنابراین من نمیفهمد وجود دارد تا به حال به چیزی است که می تواند دست نگه دارید من از طریق هر مرحله از دانه به سالاد. در ماه دسامبر گذشته پس از انجام یک دسته از تحقیقات من تصمیم به سعی کنید از یک دانه اشتراک از شهری باغبان آلی. من دوست داشتم که آن را سفارشی برای آب و هوا, تجربه, سطح خورشید قرار گرفتن در معرض و نوع باغ.

هر ماه مانند یک فاز جدید در جهان طبیعی و اشتراک ماهانه می تواند به شما کمک کند شیر را به آن ریتم. شاید این آب و هوا می رود ضعیف و یا شما فراموش نکنید که به آب کسانی که تازه کمی جوانه? ماه آینده یک بسته جدید می آید و شما دوباره سعی کنید. باغبانی سرگرمی ما باید در حال حاضر (و تازه مواد Instagram پس شما نمی توانید خارج از خانه). شروع دانه امروز به ما کمک خواهد کرد جلوگیری از دام قادر به دیدن چند ماه به آینده ای که امیدوارم rosier.

شروع کردم به باغ من در ژانویه کاشت لوبیا و کاهو و هویج و سیر. بچه های من و من هر روز برای کوچک سبز تاپیک به بینی راه خود را از طریق خاک. در فوریه آنها جوانه زده و پژمرده از غفلت است. من کاشته و قول داد به توجه نزدیک. از ماه مارس بوده ایم خانه به طور مداوم و ما کمی در باغ کاغذی نهال و خاک رس گلدان فلفل و گیاهان زنده هستند اگر نه پر رونق است. ما "بمباران" تخت گل با پروانه-جذب wildflower دانه و در حال انتظار برای دیدن چه چیزی می آید تا. من حتی تصور ما چه کوچک چمن می خواهم با ردیف های شسته و رفته از تخت مطرح شده است. شاید بهار آینده!

بهترین دانه اشتراک جعبه برای مبتدیان

در اینجا چند باغبانی اشتراک جعبه است که به خصوص برای مبتدیان مناسب است.

1. شهری باغبان آلی

این است که فوق العاده قابل تنظیم جعبه را انتخاب کردم. به آنها بگویید که شما هیچ تجربه که در آن شما زندگی می کنند و این که آیا شما می خواهید برای رشد گیاهان در داخل خانه در گلدان در تخت مطرح شده و یا در واقعی زمین و آنها را ارسال دانه است که فقط مناسب برای وضعیت شما. آنها حتی ارائه یک گزینه برای هیدروپونیک aquaponics و برج باغ اما من گمان می کنم اگر شما می دانید آنچه که شما واقعا یک مبتدی.

همچنین چک کردن وبلاگ خود را برای آبدار مطالب در مورد چگونه باغبانی می توانید با ما از طریق این زمان دشوار است.

خرید در حال حاضر: شهری باغبان آلی با شروع در $5/جعبه

این Austin مبتنی بر اشتراک شرکت کشتی ها در فصل دانه برای مواد غذایی و گل و یا هر دو. شما همچنین می توانید ثبت نام برای یک اضافی باغبانی پروژه و یا ابزار را به همراه خود دانه و (مبتدی-دوستانه) دستورالعمل.

خرید در حال حاضر: Bloomin' بن شروع در $8/جعبه

من استعداد این یکی به مادرم برای روز مادر (انگشت شست خود را کمی سبزتر از معدن). جعبه آمد با کمی شاداب یک گلدان دستورالعمل و همه چیز او نیاز به گلدان آن است. مجموع مامان نظر: "با تشکر از شما! شاید من می تواند به زنده نگه داشتن آن."

همان شرکت (یک خانواده شده است که در کسب و کار برای مهد کودک چهار نسل) نیز تولید باغ من جعبه. هر ماهانه جعبه شامل همه چیز شما نیاز به یک زیبا و خلاقانه در فصل باغبانی پروژه. و سازمان دیده بان برای آینده خود Tikes جعبه باغ است که یک مبتدی پسند جعبه هدفمند برای کودکان و نوجوانان.

خرید در حال حاضر: Succulents ماهانه شروع در $19

این جایزه انتخاب فقط برای تفریح است. چه چیزی می تواند راحت تر از یک توپ از خاک رس و دانه شما فقط بازی شیر یا خط در بستر خود را گل? نه تنها این بمب ها را شکوفه را به زندگی خود, اما آنها همچنین شامل گل است که به خصوص جذاب به گرده (پروانه ها و زنبور).

دانه ها را از بمب ها را می توان سفارشی به رشد خود را در بخشی از کشور است. این است که یک بار کیت, یک, اشتراک, اما گل گوشتخوار (باغبانی vocab هشدار!), معنی آنها را دوباره هر سال بدون کاشتن.

خرید در حال حاضر: دانه بمب برای $6

آیا شما تا کنون سعی دانه اشتراک جعبه ؟ آیا شما یک پیشنهاد می کنید ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب