چگونه به استفاده از مهارت های گوشتی مانند یک کوره

به عنوان درجه حرارت گرمتر خزش تمایل به انجام همه چیز خارج رشد می کند در درون من. این زمان از سال زمانی که کوره-صاحبان گرد و غبار کردن گرفتاری های خارج از فصل و شروع به لذت بردن از همه چیز کبابی. اما چه می شود اگر شما خود را ندارد کوره? آنچه که یک فرد را به انجام ؟

چگونه به استفاده از مهارت های گوشتی مانند یک کوره

به داد و بیداد است به طبخ به طور مستقیم تحت حرارت عنصر را در فر. این عنصر یافت می شود یا در زیر اجاق خود را در یک pull-out کشو (شما می دانید که محل که در آن شما در حفظ و خود را احتمالا فراموش شده اضافی ذخیره کردن قوطی و تابه فلزی) و یا در بالای اجاق گاز خود را. هنگامی که مجموعه ای به داد و بیداد, حرارت فر شما خواهد شد در حدود 500 درجه فارنهایت به 550°F. اگر شما گوشتی است که در بالای اجاق حرکت یک دندانه دار کردن فر چهار تا شش اینچ تحت حرارت عنصر برای دریافت بیشتر از آن.

درجه حرارت هنگامی که شما داد و بیداد آنقدر زیاد است که جوجه های گوشتی عمل بسیار شبیه به یک کوره. این باعث می شود آن را ایده آل برای پخت و پز ماهی و نازک گوشت و ذغال سنگ و سبزیجات و پیچ melty پنیر. و مانند یک کوره به دلیل حرارت بالا است همه چیز به سرعت طبخ! فقط همین حالا شما حساب گوشتی به شما زرق و برق دار علائم کوره.

5 راه خود را به استفاده از جوجه های گوشتی مانند یک کوره

3 نکاتی برای استفاده از جوجه های گوشتی مانند یک کوره

به دنبال الهام ؟ اتمام این دستور العمل که به شما کمک خواهد کرد آشنا خود را با جوجه های گوشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>