من سعی کردم دیزنی بیش از حد بالا کبابی سه-ساندویچ پنیر

صندلی راحتی سفر است در مورد تنها نوع سفر ما قصد داریم برای انجام این تابستان اما متوقف نشده من 7 سال از درخواست هنگامی که ما می توانید رفتن به دیزنی لند و یا در دیزنی کروز. اگر چه برخی از پارک ها باز کرده اند کسانی از ما که نیست برنامه ریزی برای رفتن به جادویی ترین مکان روی زمین کاملا در عین حال می توانید سفر خود را از طریق آشپزخانه های ما به جای. من تصمیم گرفتم به دیزنی دستور غذا برای یک منحط پنیر کبابی غلغله برای دیدن اگر آشپزخانه خود را خدمت شد چیزی ارزش در خانه.

چگونه به دیزنی پنیر کبابی

این پنیر کبابی را تحسین کرد از وودی ناهار جعبه امتیازی در داستان اسباب بازی زمین در والت دیزنی جهانی. در حالی که وجود یک ساده تر بچه پنیر کبابی در منو این یکی بیشتر برای رشد یو پی اس با استفاده از سه نوع مختلف پنیر (چهار اگر شما تعداد دفعات مشاهده شده پنیر خامه ای). این خدمت با یک انتخاب بین سیب زمینی بشکه (با نام مستعار tater tots), ماکارونی, سالاد و یا گوجه فرنگی-ریحان سوپ.

من تصمیم tater tots چون من آنها را دوست دارم از صمیم قلب و در حالی که آنها در فر من ساخته شده با پنیر کبابی. من آغاز شده توسط وز وز کرم پنیر خرد شده دو گلاستر یا پنیر چدار و پنیر و خامه و نمک را با هم در یک پردازنده مواد غذایی تا زمانی که آن را به شکل خمیر. دو گلاستر انگلیسی است پر چرب و نیمه سخت پرتقال پنیر از انگلستان, اما من نمی توانستم آن را پیدا محلی, بنابراین من به جای برخی از سالخورده انگلیسی به جای پنیر چدار.

بعد من گسترش, فرانسوی, نان ساندویچ (منو لیست خمیر ترش اما این دستور می گوید صنعتگر نان) با یک سیر گسترش ساخته شده توسط تکان دهنده با هم و سس مایونز و سیر خرد شده و نمک (سمت با سیر گسترش بازدید تابه به ترد نان). برای هر ساندویچ, من گسترش مخلوط پنیر خامه ای بین دو برش هر یک از پنیر چدار و پنیر پرولون. در نهایت من گریل ساندویچ را در یک ظرف در stovetop روی حرارت متوسط تا زمانی که طلایی قهوه ای. خارج از ساندویچ browned تا زیبایی اما پس از برش آنها باز من در بر داشت که قطعه قطعه پنیر نمی شد به طور کامل ذوب شده است. پنیر خامه ای را گسترش تراوش بیش از همه بشقاب ،

کل فرایند نبود خیلی سخت اگر چه من ناراحت است که من تا به حال به مسافت مواد غذایی پردازشگر برای پنیر کبابی. حدس من این است که شما می تواند مناسب و معقول مخلوط پنیر خامه ای و تنها با فوق العاده پنیر خامه ای نرم شده با مواد تشکیل دهنده دیگر. ساخت سیر گسترش بیش از حد آسان بود اگر چه من تا به حال در این دستور دو بار به مطمئن شوید که من به عنوان خوانده شده مقدار صحیح: یک فنجان سس مایونز برای چهار ساندویچ! که به نظر می رسید مانند راه بیش از حد, اما شاید دیزنی تا به حال برخی از پنیر کبابی راز من در مورد به یاد بگیرند ؟

این بود که ثروتمندترین پنیر کبابی, من تا به حال خورده

آن زمان برای ناهار و شوهر و پدر آمد و مشتاقانه به جدول. من در زمان نیش و اولین فکر من این بود که این نان خوشمزه بود: کمی بیش از حد غنی اما سس مایونز browned تا زیبایی و مقدار سخاوتمندانه از سیر در زمان و آن را به نان سیر نشد. اما بقیه ساندویچ بود که راه بیش از حد غنی است. آن را متعادل و همه من می تواند طعم و مزه شد پنیر خامه ای و به سختی ذوب شده پنیر ورقه ای.

پس از آن بود غنی من فقط می تواند در مورد غذا خوردن نیم قبل از من داد و فقط برداشت های پنیر نان بنابراین من می تواند نان خوردن خود را. و هیچ تعجبی ندارد که هر یک ساندویچ حاوی 1 اونس پنیر 4 برش پنیر کمی پنیر چدار خرد شده 1/4 فنجان سس مایونز و کمی کرم. شوهر من و پدر نیز به آن thumbs-down, نقد و بررسی, و من در واقع تا به حال به دختر من به طور منظم پنیر کبابی به جای. بعد از ناهار من خسته در برخی از minty آدامس به خلاص شدن از شر لکه های چربی را که من احساس شد پوشش دهان من.

متاسفانه این دستور نبود یک برنده در خانه ما. اما من خواهد شد با استفاده از آن سیر گسترش در خارج از آینده کبابی و پنیر و فقط شاید در چنین مقادیر سخاوتمندانه. همه ما توافق کردیم که tater tots بزرگ جفت شدن به پنیر کبابی, اگر چه یک طرف از سوپ گوجه فرنگی خواهد انجام یک کار بزرگ از برش از طریق تمام غنای.

اگر شما در حال ساخت دیزنی پنیر کبابی, در خانه, چند راهنمایی

اگر این منحط و پنیر و پر از ساندویچ برای تلفن های موبایل راست تا کوچه شما در اینجا چند چیز توصیه می کنم انجام می دهند.

1. نصف همه چیز به جز نان. نصف مقدار پنیر خامه گسترش (و احتمالا شما می توانید جست و خیز کرم های سنگین در مجموع نیمی از این مقدار سیر گسترش و فقط یک تکه هر یک از پنیر چدار و پنیر پرولون در هر ساندویچ هنوز هم عملکرد خوشمزه پنیر کبابی بدون روده-بمب پس از احساس.

2. دریافت نان خوب. ورقه شده یا خمیر ترش نان است و بهترین عطر و طعم برای این ساندویچ به عنوان آنها نمی باشد این اشاره از شیرینی است که برخی از نان سفید ساندویچ اند.

3. هنگامی که ساختمان ساندویچ, فقط, لایه, همه چیز را بر روی یک تکه نان. جست و خیز کمی گیج کننده دستورالعمل برای ساخت ساندویچ. شروع با پنیر پرولون گسترش در مخلوط پنیر خامه ای و سپس بالا با پنیر چدار قبل از بسته شدن ساندویچ.

4. گریل ساندویچ دیگر. دو دقیقه در هر طرف فقط به اندازه کافی بلند برای دریافت کنید که امضا پنیر جلو و شما می خواهید در یک پنیر کبابی. استفاده از حرارت متوسط کم می شود و بیمار و یا قرار دادن یک درب در ساندویچ برای نیمی از زمان اگر شما می خواهید به چوب با حرارت متوسط.

نوبت شما: آیا شما سعی در ساخت دیزنی کبابی سه-ساندویچ پنیر در خانه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

کریستین آلبوم تصاویر

مواد غذایی ویرایشگر-در-بزرگ

کریستین فارغ التحصیل از Le Cordon Bleu در پاریس فرانسه, و او در cook’s Illustrated و CHOW.com. او زندگی در سان فرانسیسکو و تدریس کلاس های پخت و پز. او را دنبال کنید آخرین های آشپزی escapades در Instagram.

دنبال کریستین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im